Forum   turów

turów

(1544 wyniki)
 • Jakie wrażenia po II turze? Tak ogólnie...
 • Co myślicie o biurze R tur ? Mają ceny dobre ale boje się że za niskie ,że nie zarabiają i padną . Czy ktoś wie coś o tym biurze
 • fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2015/aktualnosci/news-sondaz-cbos-w-drugiej-turze-wygralby-komorowski,nId,1728791 Ciekawostka: "Z sondażu wynika, że na Bronisława Komorowskiego głosowaliby przede wszystkim wyborcy Platformy Obywatelskiej - 96%, a także [b]SLD - 67%[/b] i PSL - 63%" Faworyt postkomunistycznej lewicy - myślę, że w większości to właśnie postkomuna głosuje na PO ze strachu przed PiS-em (powrotu do władzy Kaczyńskiego boi się połowa wyborców Platform...
 • Dlaczego? Jest wiele powodów, ale jak sama twierdzi 1.nie wierzy sondażom 2.nigdy nie przegrywa Dzisiaj u Ziemca w TVP odpali rakietę. Ten wątek jest tyle samo wart, co wszystkie - na kogo zagłosujecie w II turze, jak nie będzie w niej Komorowskiego. Kolejny głupi, kolejny- ale nie pierwszy.
 • Tak to sie czyta ?
 • więc próżny Wasz trud, wg naszych badań i dzięki majstersztykowi, który Wam szykujemy na finisz kampanii Wojciech wygra w I turze, a my mamy większość w radzie i........ znowu szczęki chłopcom w krótkich majtkach opadną. I co w piłeczkę pójdziemy pograć?
 • Nie jestem przekonany o celowości odtwarzania tego gatunku. Ciekawsze z naukowego punktu widzenia wydawałoby się odtworzenie np. moa czy dodo. Podejrzewam, że ze względów praktycznych badania tura mogą jednak liczyć na większą hojność sponsorów - rynek producentów wołowiny jest dość spory, a dostęp do nowej puli genów daje spore możliwości.
 • Po co ta druga tura w wyborach prezydenckich? Tak jak by jedna nie mogla wystarczyc...
 • Aby uszanować [b]ciszę wyborczą drugiej tury [/b]kasuję czasowo wszystkie wątki, które zawierają wpisy od godziny 00.00 dnia 4 grudnia 2010 mające w treści jakieś "za" lub "przeciw" kandydatom. Żeby być jak najmniej stronniczym zawieszam całe wątki, bez wycinania nieodpowiednich wpisów. Jak się w poniedziałek obudzę, to je odwieszę. Obecnie są to wątki: * II TURA !!! (4) * Do p. Tomasza Szweda (27) * Nowy wójt w Raszynie za 5 dni. (16) * wybierzcie chłopaków (5)
 • Orientujecie się może czy zaświadczenie do głosowania poza miejscem zameldowania w II turze to mogę już odebrać czy dopiero po pierwszej turze?
 • O ile u Was ta 2 tura sie odbyła? Ja oczywiscie tak. Porządna obywatelka jestem!
 • Na forum słychać wiele głosów zwolenników i przeciwników obecnego prezydenta. Na stronach obecnego prezydenta można przeczytać tylko same pochwały, prezydent unika debaty i rozmów z mieszkańcami. Boi się odpowiedzieć na trudne pytania mieszkańców? Przed pierwszą kandencją każdego dnia stał na Rynku i był spragniony kontaktu z ludźmi. Skoro teraz nie chce powiedzieć co planuje dla mieszkańców w następnej kadencji, to doprowadźmy do II tury wyborów- wszak obiecał debatę, jeśli dojdzie do ...
 • wierze że ZGB wygra w I turze! był już jeden 12 lat a przez taka ilość lat kadencji powinniśmy mieć San Francisco, jedna pani obiecała już tyle pracy mieszkancom ze trzeba by z 5 urzedów dobudować i z 15 jednostek pomocniczych, pan z piechowic dolnych za mało znany a własciwie w ogole, logiczny chyba sam w to nie wierzy, a piotrka pozdrawiam! także I tura! a kto nie wierzy to: pałka zapałka dwa kije, kto się nie schowa ten kryje!:)))
 • mam pytanie, bo nie wpłaciłam pieniedzy na UP i nie wziełam udziału w rekrutacji. teraz 16 lipca są wyniki list rezerwowych wiec logiczne jest ze nie moge wziasc teraz udziału w rekrutacji. myslałam ze moge to zrobic 22 lipca(po wpłaceniu kasy) kiedy to ogłosza liste wolnych miejsc na róznych kierunkach. Jednak miła Pani od spraw studiów poinformowała mnie ze wytedy tez nie moge wziasc udziału gdyz moge dopiero 30 sieprnia bo wtedy zaczyna sie II tura rekrutacji. Czy to faktycznie prawd...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się