Forum   czasu pracy

czasu pracy

(15 wyników)
 • "Grecy, którzy regularnie korzystali z przerwy na spanie mieli o 37 proc. niższą śmiertelność z powodu chorób serca" - a teraz muszą za to płacić kryzysem jakiego nigdy nie mieli w przeszłości. PS. Nic nie ma za darmo, za wszystko trzeba będzie kiedyś zapłacić.
 • Co jeszcze wymyślą czerwoni? Najpierw państwowa służba zdrowia (1948), potem płaca minimalna (1999). Aż strach pomyśleć, co będzie, gdy znowu wygrają wybory...
 • Polski standard (odpowiedzialność za towar, niepłacone nadgodziny itd), w Chinach kończy się skandalem. No proszę polski rynek pracy to już nie Chiny a Uganda.
 • A to ciekawe, jak mam zakwalifikować czas, gdy leżę na leżance na dyżurze i myślę o leczeniu nowoprzyjętego pacjenta. To jest chyba praca tyle że głową a nie rękami. A co ze strażakiem, kiedy nie gasi pożaru, tylko leży na leżance? Czy będzie to praca, czy nie? Czas wyjeżdżać z tego dzikiego kraju. Rodakom życzę zdrowia.
 • Jak organizujecie swój czas pracy - mnie sie wydaje jak patrze na inne osoby, potrafią idealnie zapalnować każdy dzeń i z wszysktim sobie radzą. A wogóle to ile z zaplanowych rzeczy do zrobieia wam wychodzi. Podzielcie się ze mną swoim doświadczeniem odnośnie planownia. Ja ostatnio miałam zaplanowany cały tydzień ale z powodu choroby nie mogłam pracować albo mam zaplanowaną liczbe telefonów ale nigdy nie wykonam wszysktich bo np. ograniczaja mnie ksozty telefoniczne. aha i jeszcz...
 • To dopiero będzie dom publiczny i wyzysk w tej naszej kochanej Polsce. Szkoda nas, białych murzynów. Wygląda na to, że lepiej już było.
 • kierowca ma ograniczenia czasu pracy zeby nie spowodowac wypadku... a co z lekarzami?? kontraktowcy powinni miec takie same ograniczenia czasu pracy jak etatowcy!!!!!!!!
 • Ja sobie tak mysle, zeby pan minister sam sobie pracowal 78 godzin w tygodniu
 • KPP ( nie mylić z Komunistyczną Partią Polski - choc brutalizacja działań podobna ) fajnie i sympatycznie określa: możliwość wydłużenia ZA ZGODĄ PRACOWNIKA czasu pracy do 65 godzin tygodniowo. Zgoda pracownika - HE, HE, HE ! Nie mnie wzrusza, i tak mój dobroczyńca-pracodawca już dawno powiedział, że z...y ąż się robota skończy. Tak więc mój czas pracy ( 6 dni x 11-12 gdz/dobę ) - średnio 70 godzin - jest zgodnie z życzeniem KPP. Dobrze, że nie 80 godzin. W budownictwie, Panowie ...
 • Kolejna bajeczka na dobranoc. Tylko ludzi szkoda. Panu Szejnowi, udało sie połozyć (lub załamać), już nie jedna firmę. Po Tonsilu, czas na "Tonsil Polska". To się nazywa mieć "plecy".
 • Jak zwyle redaktorek do końca nie wie co pisze i o czym pisze. Myli czas pracy z czasem prowadzenia pojazdu a to dwie różne sprawy. Poniżej parę definicji: c) „kierowca” oznacza osobę, która prowadzi pojazd nawet przez krótki okres, lub która jest przewożona w pojeździe w celu podjęcia w ramach swoich obowiązków jego prowadzenia w razie potrzeby; d) „przerwa” oznacza okres, w którym kierowca nie może prowadzić pojazdu ani wykonywać żadnej innej pracy, wykorz...
 • Przebudzenie ze snu o socjalistycznym pseudodobrobycie za kredyty z Ameryki będzie raczej bolesne. A tu trzeba będzie jeszcze zakasać rękawy i zacisnąć pasa, bo chińska konkurencja nie śpi.
 • Z danych Eurofound zaledwie wynika, ze mieszkancy Europy wschodniej najdluzej przebywaja w pracy i nic wiecej. Reszta to fantazja autora artykulu.
 • znaczy że problem z dyżurami lekarzy w Polsce to był tylko konflikt na nasze polskie życzenie! <Przy braku porozumienia i przy zaliczeniu nieaktywnego czasu dyżurów do normalnego czasu pracy (tak jak w Polsce) tygodniowy czas pracy można wydłużyć nawet do 65 godz.>
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się