Forum   uśmierzony

uśmierzony

(5 wyników)
  • Tydzień temu mój mąż stłukł dotkliwie kolano uderzając nim o płytki podłogowe. Do dziś stłuczone kolano boli go przy każdym jego zgięciu. Czy zncie może srodki albo metody, które skutecznie pomogą ten ból uśmierzyć albo przynajmniej zmniejszyć jego natężenie? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
  • Co pomaga podczas bóli miesiączkowych? Macie jakieś konkretne sposoby lub leki na walkę z bólem?
  • Witam! Wiwm,że najlepszym lekarstwem dla zębów jest dentysta.Niestety u mnie w mieście o tej porze nie ma nikogo kto mógłby mi pomóc:( Jestem wściekła,zła. Wydzwoniłam chyba ze 12 telefonów,ale nic z tego.Odpowiedź była ,że mam przybyć w poniedziałek.Ja na to,ze mnie w nocy pobolewał ząb,a druga strona,że nic nie mogą zrobić,bo mają komplet pacjentów. Jestem załamana tą niemocą:( Pomózcie jakie tabletki pomogą mi dotrwać do poniedziałku? Boję się,że mi spuchnie.... matusia3...
  • Eriki Steinbach. Erika Steinbach ma za sobą pełną solidarność CDU - oświadczył w Berlinie sekretarz generalny partii Roland Pofalla. Jego zdaniem, Erice Steinbach wyrządza się dużą niesprawiedliwość, bowiem została przez własny związek nominowana na jedno z 13 miejsc w radzie fundacji.
  • Bałwany Jak zramolałe hippisy Do dziś jeszcze wierzą Że na tym zdziczałym świecie Zło kwiatkiem uśmierzą Czy jest ktoś wśrod pań i panów Bałwańszy od forumowych Bałwanów?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?