Forum   elektroników

elektroników

(5 wyników)
  • Mam pytanie do osób, które orientują się trochę, jak wygląda sytuacja na rynku pracy elektryków i elektroników. Wiem oczywiście, że w Polsce w każdej profesji ciężko o pracę, ale mimo wszystko prosiłbym o odpowiedź, czy lepiej wybrać zawód technika elektronika czy technika elektryka? W którym jest więcej plusów lub minusów? Jakie są aktualne perspektywy pracy i gdzie jest największa szansa zdobycia pracy? Którego z tych zawodów łatwiej się wyuczyć? Z góry dzięki za ewentualną odpowiedź.
  • Ile wg was może zarabiać elektronik w Warszawie? Zakres obowiązków - poprawianie, projektowanie i budowa prototypów, serwis i uruchamianie urządzeń, czasem montaż całych urządzeń itp. Po kilku postach odpowiem, jak jest naprawdę:)
  • Coś lepszego niż lockerz, bez żadnych restocków na których ciężko coś mieć!! Zasady podobne : punkty za logowanie, za spełnianie zadań, 1000 na start!!!!!!! Nagrody: ELEKTRONIKA DOSTĘPNA - możesz nie tylko patrzeć na nagrody, ale je zamawiać i wszystkie będą działać w Polsce!!!!!!!!! www.takeagift.pl/polecam:18453 NIE TRAĆ CZASU!!
  • Szukam osoby pracującej w UK w zawodzie elektronik. Chciałbym sie zapytać o kilka bardzo istotnych dla mnie spraw, m.in. jakie jest zapotrzebowanie w UK na elektroników, jakiej specjalności, płaca itp. Sam najprawdopodobniej wyjeżdzam w lipcu na około rok. Bardzo proszę o kontakt: e-mail prymulka1@gazeta.pl gg 4132805
  • Witam, mam takie pytanie czy po studiach "elektroniki i telekomunikacji" bedzie mozliwe znalezienie dobrej pracy? Pytanie to kieruję do osób które są w stanie udzielic mi odpowiedzi nie na zasadzie przypuszczeń lecz doświadczenia zawodowego. Pozdrawiam
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?