Forum   walentynki

walentynki

(5 wyników)
  • 14 luty- poranek; patrzysz do szkrzynki czy nie ma tam cos dla ciebie...smutny/a z rachunkiem telefonicznym wracasz do domciu...ech myslisz nikt mnie nie kocha:( no ale cóż życie biegnie dalej czas do pracy/ szkoły...za 8 godzin znów bedziesz mógł/mogła zajrzec do szkrzynki, 6-8 godzin później biegiem zasuwasz z pracy/ szkoły sprawdzasz pocztę...i nadal nic...zaczynasz wpadac w kompletnego doła...Odbierasz maile...nic tylko jakieś głupie reklamy...i jak tu się nie zdołować... I ...
  • "Ty jesteś ku.wa fantastyczna, masz ku.wa piękny głos, przestań ku.wa dla ... pracować i idź do telewizji. I życzę Ci miłych Walentynek" :D To była niespodziewana Walentynka dziś w pracy i pewnie jedyna, nie szkodzi. W dodatku od kobiety. Miłych Walentynek więc. Podejrzewam jednak, że większość z nas ma to "święto" w głebokim poważaniu. Ale i tak miłych. Walmy w tynki ;-)
  • hurraaaa! zobaczyłam te magiczne dwie kreseczki i nadal jestem w wielkim szoku, nie mogę uwierzyć, ale się cieszę !!!!!!!!! Ale od razu milion mysli przychodzi mi do głowy - kiedy iść do gina? - czy zrobić test z krwi? - czy dalej brać duphaston? Podpowiedzcie dziewczyny Pozdrawiam i wysyłam wiruski!!!!!!!!
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się