Forum   lek rozkurczowy

lek rozkurczowy

(5 wyników)
  • Czy któraś z Was miała może podane leki rozkurczowe przed transferem w trakcie i po? Czytałam o tym, że niektórzy lekarze to stosują i pomaga to przy skurczach macicy i w rezulacie przy utrzymaniu zarodka.
  • Witam proszę o pomoc mam kamień w nerce 7mm stanął i do wyjścia brakuje mu jakieś jeszcze 30 cm tak powiedział lekarz. Boli jak nic, kruszenie -dopiero wolny termin za miesiąc :( nie wiem już co robić. Może znacie jakieś niekonwencjonale sposoby pozbycia się???? Albo najlepiej jakiegoś bioenergoterapeute z Warszawy godnego polecenia?? Z góry dziękuję za pomoc
  • Dzisiaj miałam bardzo bolesna miesiaczke nie umiałam znalezc miejsca, bolało jak chodzilam stałam lezałam siedziałam czy kucałam. potem wzielam apap i nie pomogło wiec wziełam drugą i obie zwymiotowałam. pozniej tata kupił mi ibuprom sprint caps i potem znowu wymiotowałam kilka razy, dopiero po godzinie od ostatniego wymiotu przestało bolec, ale nie mam apetytu i głowa mnie boli. takie mocne bóle mam czasami, ale wymioty pierwszy raz. co to moze byc? lepiej jakbym została jutro w domu i odpoc...
  • Moja siostra jest w Stanach, dostała właśnie ataku, nie ma możliwości kontaktu z lekarzem, nie ma żadnych, pomocnych w tej sytuacji leków,cierpi potwornie... Jak mogę jej pomóc na odległość, co podpowiedzieć !!!??? Czy możecie mi coś doradzić !!!???
  • Czy Profenid w zastrzyku musi byc podawany zawsze z lekiem rozkurczowym. Lek ten, mam przepisany na ból stawu ramiennego. Staw ramienny jest ruchomy,ponieważ codziennie wykonuję gimnastykę, ale niezależnie od gimnastyki staw nadal boli.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?