Forum   wilkowo

wilkowo

(11 wyników)
 • To dobrze, że wolontariusze z Wilkowa szkolą sie na wypadek powodzi, ale co bedzie, jeżeli powódź uderzy w jakąś inna miejscowość w tym roku? Wyda się kasę na szkolenie Wilkowa, a powódź przyjdzie 50 km dalej. I co wtedy? Wprawdzie woda ma to do siebie, że prędzej czy później spłynie do morza (znana zasada hydrologii Bula-Komorowskiego), jednak zanim spłynie, może wyrządzić sporo szkody. I co wtedy?
 • www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CB3pgot8hHU Dlatego trzeba to towarzystwo gnuśne odczepić od "korytka"!
 • Proponuję nagłośnić w Łomiankach i okolicach akcję zbierania darów dla powodzian w Wilkowa, jednej z najbardziej zalanych gmin. Z tego co widzę, co trochę marnie z informacją nt. tej akcji - jest tylko w necie i w niektórych miejscach Łomianek, a pomóc może praktycznie każdy z nas.
 • Sytuacja wyglada tak ze lotnisko w Szymanach nie powstanie bo blokuje go Elblag(Nowaczyk & spolka) co jest na reke gdanskiemu lobby lotniczemu,zadne tam bzdury o Wilkowach czy jak one tam nigdy nie zostana zrealizowane a naczelny "sledczy"z wybiorczej Olsztyn wyciaga z formaliny stare tematy dotyczace kluczowych inwestycji dla rozwoju Olsztyna i regionu zeby internauci natrzepali setki wpisow
 • ciekawe ile pieniedzy wielki prezes przywiezie ze soba na pomoc dla Wilkowa przeciez Pis to wielka partia.
 • Wklejam list naszej wspolnej kolezanki forumowej-na Pogaduszkach tez jest.Poniewaz to forum otwarte bez nazwisk i innych danych.Jesli ktos bedzie chcial i mogl sie przylaczyc szczegoly na priv. Drodzy Przyjaciele, w imieniu moich rodziców, mojego brata i własnym, zwracam się do Was z wielką prośbą o przeczytanie kilku poniższych zdań i rozważenie czy moglibyście właczyć się do akcji pomocowej jaką prywatnie organizujemy dla ludzi dotkniętych niewyobrażalną tragedią życiową. Mo...
 • POMOCY(5)

  WITAMY BARDZO SERDECZNIE MY JAKO RODZINA WIELODZIETNA SZUKAMY POMOCY WSZELAKIEJ NIE JESTESMY NACIĄGACZAMI LECZ LUDZMI W BARDZO TRUDNEJ SYTUACJI NASZA RODZINA TO BASIA LAT 6 DARIA 5 KRYSTIAN 12 I MATEUSZ 18 NASZA SYTUACJA WYGLĄDA TAK 4 LATA TEMU DOM NASZ ULEGŁ CAŁKOWITEMU ZAWALENIU PRUBOWANO ODEBRAC NAM DZIECI LECZ TYLKO PRÓBOWANO POCIECH NIE ODDALISMY ZEMNIE ZROBIONO WARIATA DOM POKLEIŁEM JAK TYLKO POTRAFIŁEM LECZ NADAL LEJE NAM SIE DO DOMU GRZYB NA SCIANACH I JESZCZE NA DODATEK ŻONA MOJA PO ...
 • Czy ktoś wie może gdzie w Legionowie jest organizowana zbiórka darów dla powodzian? Znalazłam tutaj informację www.diecezja.waw.pl/ncik/ Aktualności byłam dziś przy tej myjni i nie widziałam żadnej zbiórki. Chyba że nie o tę myjnię chodzi (byłam przy Sobieskiego, niedaleko kościoła). Będę wdzięczna za info.
 • Zięba wracaj skąd przyjechałeś! Zabieraj Marzenkę, dzieci i w drogę.... Możecie liczyć na to że znajdzie sie wiele ludzi którzy zechcą zasponsorować wam ten wyjazd - wtedy to dopiero będziecie wzruszeni!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się