Forum   ina

ina

(149 wyników)
 • Ina, Inna(42)

  Były już watki o tym tajemniczym imieniu/zdrobnieniu (m.in taki, ale nie dotarliśmy do wiarygodnych informacji na jego temat. Ina na gruncie języka polskiego to zdrobnienie od imion zakończonych na -ina, tyle ustaliliśmy. Mam właśnie w ręku "Słowar russkich licznych imion", czyli "słownik rosyjskich imion", wydanych przez wyd. "Russkij jazyk" w Moskwie 1980, i mamy tam nastepujące objaśnienia: Ina figuruje tylko w dziale zdrobnienia, nie w dziale imiona. Ina - zdrobnienie od...
 • Iny mAy GAskin, położnej nagrodzonej w tym roku tzw. alternatywnym Noblem, czyli Right Livelihood Award. A możecie obejrzeć Inę May, niestety bez jej słynnych warkoczyków :-)
 • Jak to w krajach o kulturze katolickiej: Najwazniejszy jest wyglad, czyli forma. Trescia niech zajmuja sie protestanci. Tak trzymac zbolszewizowane katosmierdziele w osranych majtkach i zasranych rzekach!
 • bardzo podoba mi sie imię Ina.Tak po prostu. tylko zastanawiam się, czy można tak nazwać dziecko, czy zarejestrują je w USC? Poza tym myślę o Kalinie, ale nie wiem jak zdrabniac takie imię. Wszystko w sferze planów, bo dopiero zaczęliśmy starania o córeczkę. Synuś ma na imię Robert. Myślę, że Ina pasuje do Roberta :)
 • Kiedy zmieniano trase pociągów z południa Polski do Bydgoszczy i Gdyni przez Karsznice i Ino na apsurdalną przez Toruń i Łódź /dwie godziny dłużej , no i oczywiście drożej/ mówiono o fatalnym stanie torowiska magistrali Śląsk- Porty. Zmiany te miały trwać tylko jakieś dwa lata. Tymczasem mija już pięć lat i dalej trzeba mordować się na okrężnej trasie. Teraz skorygowano rozkład jazdy i okazuje się ,że pojawia się pociąg osobowy z Torunia do Katowic przez Karsznice. No więc można? T...
 • Ina (5)

  ... ze zdrobnieniem Inka. Co myslicie? Wpisalam w wyszukiwarke i widze, ze byla niedawno na temat Inki ciekawa dyskusja :))) Mnie sie Ina podoba.
 • Ina(24)

  Można zarejestrować??Bardzo mi sie podoba :)
 • Kolejny roszczeniowiec... Miasto powinno...państwo powinno... drogi Panie, komuna się skończyła. Nie podoba się na osiedlu w mieście? Za głośno? Przenieść się na wieś, taniej, ciszej, itp... To pewnie Pan jest głównym orędownikiem ogradzania bloków na Zachodniej i tworzenia z nich zamkniętych więzień mimo sprzeciwu współmieszkańców? Bo chyba nie sądzi Pan, że 1,5 metrowy płotek zagwarantuje bezpieczeństwo i spokój?
 • Sytuacja Iny jest szczególnie trudna. Jest niemłodą suką, cierpiącą na - najprawdopodobniej pochorobowe- trudności z koordynacją ruchową. Bardzo źle znosi pobyt w schronisku, szczególnie teraz, podczas zimy. Mimo tego zachowała niezwykłą pogodę ducha, uwielbia spacery i zabawy. Jest mądra, łagodna i posłuszna. Potrzeba jej spokojnego i czułego opiekuna, który zapewni jej odrobinę ciepła na ostatnie lata... Odwdzięczy się niezwykłym przywiązaniem i miłością. Kontakt: inicjatywa@in...
 • Głupich nie sieją...
 • Bo przez kilkaset lat aby coś mieć i nie utracić, musieliśmy ciągle "walczyć" (głównie dostając w dupę" i tak nam zostało. Mamy mentalnośc szlachecką i mobilizujemy się tylko gdy " się pali albo wróg u bram" ale normalnie to spokojnie, jakoś to będzie... Tylko że trochę cierpimy gdy szyja nas boli od spoglądania z zazdrością na zachód Europy... Chociaż ostatnio, to nie bardzo mamy im (w większości) czego zazdrościć..... I gdyby tak ktoś znalazł sposób aby około 3 mln. narzekającym na bi...
 • Bo Panie Redaktorze .... breszczate to tez są wyborcy w naszym mieście, a jakby się przyjrzeć lepiej TO BRESZCZATE JEST CAŁE POLSKIE SPOŁECZENSTWO bo wybiera sobie podobne miernoty na liderów społecznych i politycznych.
 • A z nieba zacznie padać takie białe_małe, co_go_jest_dużo. Zapomniałem jak toto siem nazywa, ale fajne jest. Przezesa można z tego ulepić, a nawet sezonowy kurhan usypać na cześć. Nie mogę sięm doczękać. Już kupiłem czapkę i grube gacie. Będzie wesoło, oj jak będzie!
 • co do wina ananasowego? nie jest deserwoe, ale slodkie dosyc w glowie pusto, nie mam pojecia co mozna podac, moze ktos mysli w upaly, bo ja sorki dzis nie... bede wdzieczna
 • Co i niej myślicie, czy ktoś u niej był? Niech opisze swoje wrażenia i jak ocenia Jej profesjonalizm. Z góry wielkie dzięki.
 • Spóźnione,ale coź.Trzeba było się wcześniej wpisać! ;) No to życżę Ina,byś pozostała taką jaką jesteś.Tyle.I aż tyle.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się