Forum   zaburzenia psychotyczne

zaburzenia psychotyczne

(3 wyniki)
  • Co dzieje się z Wami zanim nastąpi atak manii z pełnymi objawami? Miałam tylko jeden epizod maniakalny z zaburzeniami psychotycznymi i trafiłam do szpitala w ostatniej chwili, zanim straciłam kontakt z rzeczywistością. Teraz ciągle się boję, że to się powtórzy. Od powrotu ze szpitala nie mogę wyjść z depresji. Boję się, że jak poczuję się lepiej, znowu wpadnę w manię. Wcześniej miałam tylko hipomanie, co było dla mnie przyjemne. Nie potrafiłam w porę przewidzieć ataku manii, nie umiałam o tym...
  • co to oznacza?.. taka np. depresja o podłożu psychotycznym.. - czarna magia diagnozy jeszcze nie mam, ale dostałam już drugi lek, na którego ulotce pisze, że antypsychotyczny (Chlorprothixen, Zolafren).. i nie wiem, co o tym myśleć..
  • Czy ktoś z Was przeżył jednorazowy epizod manii z zaburzeniami psychotycznymi po przedawkowaniu leków z poradni leczenia bólu (m.in. antydepresanty) albo innych i zdiagnozowano u niego CHAD? Sytuacja nigdy się już nie powtórzyła. A może to była tylko jednorazowa psychoza?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się