Forum   grupa inwalidzką

grupa inwalidzką

(3 wyniki)
  • Jak sadzicie, czy mozliwe jest po skonczeniu liceum znalezienie w Warszawie pracy bez tych dwoch rzeczy?? Oczywiscie jakiejs normalnej (czyli nie chalupnictwo i akwizycia).
  • pewien pracodawca zamieszcza ogłoszenia o prace w prasie, na stronach psz ( nie oznaczone że to oferta dla niepełnosprawnych) , w wymaganiach podając "II grupa inwalidzka" , ogłoszenia na różne stanowiska ( od przedstawiciela handlowego poprzez wprowadzanie danych, serwisancie i wiele innych zawsze z wymogiem o grupie inwalidzkiej) czy to dyskryminacja?
  • W moim mieście, ukochanym, obrzydliwym Białymstoku pojawia sie coraz więcej ogłoszeń z pracą...dla inwalidów:(. Doszło do takiego absurdu, że nawet budowlańców z grupą inwalidzką poszukuja, ktoś nie wytrzymał i na złość zameiścił ogłoszenie" Lotników i baletnicę z grupą inwalidzką" hahaha. Tutaj nie ma sie jednak co śmiać, widać jak pracodawca chce wydoić pracownika, najlepiej juz mu głodówke płacić Jak czytam takie ogłoszenia to nóż mi sie w ręku otwiera i coraz bardziej skłonna ...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?