Forum   detalu

detalu

(14 wyniki)
 • Naczelnik detalu "drugi po bogu" w oddziale, osoba kierująca kilkunastoma osobami w wydziale, zastępca dyrektora, decyzyjność w każdym biznesie i oddziałach podległych będzie zarabiał mniej niż kierownik bankowości prywatnej czy misiów kierujący 2-3 osobami i odpowiadający tylko i wyłącznie za swój biznes. GRATULACJE !!! totalna demotywacja po pseudo wartościowaniu.
 • zastanawiam się czy proponowana mi zmiana stanowiska z Specjalisty ds Sprzedaży na Doradcę VIP to awans... na detalu pracuję już prawie 6 lat...czy też może odwrotnie...a i jeszcze jedna kwestia o jaką podwyżkę mogę w związku z tym wnioskować ...może ktoś to już przerabiał... proszę o rady bo muszę jak najszybciej się określić czy tak czy nie....
 • Czy ktoś z Państwa słyszał o możliwej korekcie naszych wynagrodzeń w stosunku do pozostałych kierowników tj. FN, MiŚ czy BOiP?? Czy ilość reklamacji ze strony naczelników detalu i dyrektorów oddziałów (których godnie zastępujemy) była wystarczająca, aby jeszcze raz spojrzano na nasze zdegradowane pod względem płacy stanowiska?
 • Jak u Was wyglądają relację pomiedzy detalem a korporacją? czy macie jakieś spostrzeżenia?
 • Jak długo zarówno góra jak i dół będą wytrzymywać dyrektora MK z Rod Poznań. Dziwię się że kształceni inteligentni ludzie trzymają u siebie osobę bez komptencji. Jego bezpłciowe wypowiedzi na naradach sprzedażowych ubarwioane słowami "nieakceptowalne" wyniki, "wysoce nieakceptowalne" itp budzą tylko śmiech i rozgoryczenie. Tociekawe że człowiek tak nie znający się merytorycznie na detalu zarządza detalem użyję tu modnego ostatnio słowa MASAKRA
 • czy ktos wie jakie sa zarobki, atmosfera itd. bede wdzieczny za kazda odp.
 • Właśnie dogorywa w naszej zakręconej firmie stanowisko analityka detalu dobite przez nieświętej pamięci zarząd. Kto więc będzie ważył ryzyko kredytowe , dbał o kompletność dokumentacji? Doradca a więc człowiek o mentalności handlarza z natury zainteresowany wyłacznie sprzedażą swojego produktu. Koleżanki i Koledzy z CRW nie martwcie się ,pracy Wam z pewnością nie zabraknie! Panie Prezesie Pruski apeluję do Pana inteligencji, której zaiste zabrakło poprzedniemu włodarzowi , niech się ...
 • witam, czy ktos cos wie na temat pracy jako przedstawiciel handlolwy w ustroniance na detalu? jakie warunki (podstawa) czy ciezko zrobic plan miesieczny, jakie samochody są, czy sa limity na paliwo, gps itd... za wszelkie info z góry dziekuje :)
 • Piszcie proszę jak w Waszych regionach jest oceniany detal - jakie są wagi poszczególnych produktów - szczególnie SSK.
 • zgodnie z nowym regulaminem, który niedawno opublikowano wciela się operacje do detalu tworząc jedną komórkę. Co o tym sądzicie? wg mnie na pewno podniesione zostaną plany, gdyż wszystkich kasjerów przerobi się na doradców. i właśnie ci kasjerzy najwięcej dostaną po du.pie bo plany będą mieli jak doradcy, a oprócz tego będą musieli zapier........ na kasie lub w dyspenserze.
 • Premium(22)

  czytaliście ostatni mail z telekonferencji o planowanych zmianach naliczania prowizji? Czy ja dobrze zrozumiałam, ze prowizję pracownik otrzyma w 100% jeżeli w danym miesiącu otworzy planowaną ilość ror-ów (nie było mowy czy mają spełniać warunki czy nie, a plan na pracownika ma nakładać bezpośr. przełożony). Czyli jak "utłucze" się nawet konkretne kwoty gotówki, hipotecznych i karty...to i tak za to nie zapłacą bo nie ma sie ror-ów ?
 • Witam, mam taką prośbę: zostałem zaproszony do programu Praktyk w Banku Millenium i będę bardzo wdzieczny za każdą cenna informacje na ten własnie temat. - Na co zwrócic uwagę - Czy przyjmuja potem do pracy - Jak płacą - Jak sie ogolnie pracuje i czy fakt. 8h Serd. dziekuje za wszelkie inf. Pozdr. miś
 • Potrzbuje jakies info o pracy w Wedlu. Pomoze ktos?
 • Hej od stycznia 2008 zaczynam prace w PKO BP jako doradca I stopnia, jestem ciekawy jak wam sie pracuje w PKO, jak jak wyglada praca w moim departamencie? ( obsluga klienta detalicznego ). Pozdrawiam wszytkich Ps. no i jak zarobki,, ja na początek dostałem 2100 brutto.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się