Forum   zapalenie migdałków

zapalenie migdałków

(6 wyników)
  • Witam! Mąż od jakiegoś czasu (ok. roku) cierpi na nawracajace infekcje. Lekarze za każdym razem stwierdzają zapalenie migdałków. Dodatkowo w kryptach migdałków odkładają się kawałki jedzenia, co pogarsza sytuację. Ostatnio chory był w październiku, grudniu i teraz znów. Wcześniej chorował moze raz w roku. Laryngolog zalecił usunięcie migdałków...macie jakieś inne pomysły? Mąż mechanicznie oczyszcza migdałki (według zaleceń laryngologa), ale jak widać nie daje to trwałego efektu.
  • Lekarz stwierdził, że mam przewlekłe zapalenie migdałkow (są nieco powiekszone i czerwone, kazał je wyciąć). Ale wyniki krwi mam dobre, OB 6, ASO w normie? Jakie badania zrobic, zeby tę diagnozę potwierdzić? Czy też gdyby to było to zpalenie to wyniki powinny wyjść nie w normie?
  • Mam napisac prace na temat:" przewlekłe zapalenie migdałków podniebiennych" czy jest to to samo co ostre zapalenie migdałków zwane anginą?? czy sa to dwie rozne choroby,dwa rozne tematy?
  • Witam! Czy ktos z Was zna jakies skuteczne leki homeopatyczne na przewlekle zapalenie migdalkow? Stwierdzono u mnie gronkowca zlocistego, antybiotyki nie dzialaja, pomyslalam o homeopatii. Jesli ktos z Was wyleczyl sie skutecznie z zapalenia migdalkow lekami homeopatycznymi, bardzo prosze o porade. Mam biale grudki na migdalkach, bardzo mi to przeszkadza. Pozdrawiam!
  • ...jak sądzę- migdałki bolą, jak dotknąć; poza tym ogólne osłabienie. jutro mam egzamin, więc muszę się szybko czymś podreperować:-) znacie jakies domowe sposoby? pomóżcie proooooszę.
  • Witam! Czy ktos z Was zna jakies skuteczne leki homeopatyczne na przewlekle zapalenie migdalkow? Stwierdzono u mnie gronkowca zlocistego, antybiotyki nie dzialaja, pomyslalam o homeopatii. Jesli ktos z Was wyleczyl sie skutecznie z zapalenia migdalkow lekami homeopatycznymi, bardzo prosze o porade. Mam na migdałkach biale grudki o nieprzyjemnym zapachu i czesto boli mnie gardlo. Migdałki sa powiekszone. Bardzo mi to przeszkadza. Prosze o pomoc. Pozdrawiam!
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?