Forum   zlewne poty

zlewne poty

(4 wyniki)
  • Od kilku miesiecy dokuczaja mi okropne uderzenia goraca, co godzine a w nocy zlewne poty, ze musze wstawac i przebierac sie. Biore juz trzeci preparat, teraz Kliogest i nic, zadnej poprawy. Moje pytanie: jak to u Was było, co stosowałyscie i jak to długo wszystko trwało, bo wydaje mi się, ze nie wytrzyman dłuzej.
  • Witam ciepło.. Czy ktoś mógłby mi pomóc w diagnozie mojej choroby? Byłem już u tylu lekarzy i miałem sporo badań i nic.. Rok temu się to zaczęło. Najgorzej było jesienią, wiosną się poprawiło wprawdzie, ale objawy ciągle wracają co 2 -3 tygodnie! Objawy to: zlewne poty nocne (5 razy trzeba się przebierać i wszystko jest mokre cała pościel) i w dzień tak samo, wystarczy lekki wysiłek, lub po jedzeniu, szczególnie poci się szyja i głowa. Spore osłabienie, bóle mięśni, straszne bóle głowy zaczyn...
  • Od kilku dni strasznie się pocę w nocy. Leje się ze mnie tak, ze mam mokrą koszulę i poszwę. Nie mam pojęcia czemu. Za dnia jest wszystko w normie. Jestem zdrowa. Wcześniej nigdy tak nie miałam - no chyba gdy miałam gorączkę. Temperatura , w pokoju gdzie śpię, to około 16 stopni. Śpię w łóżku sama więc nie ma opcji, ze ktoś mnie grzeje. Co może być przyczyną tej potliwości??????????
  • o(9)

    dolegliwosci somatyczne w Chad
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się