magda176
07.02.04, 01:23
Cześć Marudzik,
Nie było Cię jakiś czas na forum, pamiętam, że pisałaś, że powiększa Ci się
rodzina, więc myślałam...Ciekawa jestem co z Twoim mieszkaniem? Jest jakiś
progres w aranżacjach? A firanki w salonie? Wiesz, pomyślałam sobie, że ten
link do Twojej strony ze zdjęciami trochę przepadł w ogólnej dyskusji i
jeżelibyś chciała, to może prześlij mi kilka fotek mieszkania, to umieszczę
je na naszej stronie. Masz przecież takie ładne mieszkanie, będzie okazja do
nowej dyskusji. Jeżeli oczywiście chcesz, to tylko moja propozycja.
pozdrawiam
magda