Dodaj do ulubionych

Garść statystyki

18.01.06, 22:20
Rok 2003: średnio 69 postów dziennie
2004: 56 postów dziennie
2005: 40 postów dziennie
2006: jak dotąd 15 postów dziennie.
Wychodzi na to, że zgon nastąpi najpóźniej w drugim półroczu.
Poproszę zespół reanimacyjny.
Obserwuj wątek
    • oka4 Re: Garść statystyki 19.01.06, 03:19
      Stawiam sie na wezwanie i przyznaje sie, ze ostatnio zdradzalam TT z Forum
      Bialystok...
      • ralston Re: Garść statystyki 19.01.06, 10:27
        A jak tam się doktor Steve Ralston miewa?
        • oka4 Re: Garść statystyki 19.01.06, 18:19
          Na szczescie nie musze sie teraz widywac z Dr. Ralstonem. Nie planuje znow byc
          w ciazy...!
          :)
    • kamilar Re: Garść statystyki 19.01.06, 11:31
      A my na kopytku mamy już 16 tys wpisów, a działamy dopiero 7 miesięcy:)
      • ralston Re: Garść statystyki 19.01.06, 12:06
        Gratuluję. Tutaj też w ciągu pierwszych 6 miesięcy działania forum było około
        14,5 tys. wpisów...
        • anka1 Re: Garść statystyki 19.01.06, 17:22
          Rals ja tam nie wierze w statystyke, po prostu ludziom net zamarza :)))
          • ralston Re: Garść statystyki 19.01.06, 17:34
            Zamarzać, to dopiero zacznie. Dziś w nocy. A potem już tylko zimniej ma być :)
        • kamilar Re: Garść statystyki 19.01.06, 19:08
          Wam obecnie pomaga to, że jesteście podklenjeni u gory a kopytka niestety nie ma.
          • piotr_c Re: Garść statystyki 20.01.06, 13:20
            To niestety nie zawsze skutkuje. Forum na Plażę jest na pierwszej stronie a
            dziennie ma w porywach kilka wpisów :( A w czasach świetności miewaliśmy i 400
            wpisów !
            To jak z gwiazdami. Wszystko się sprowadza do pewnej masy krytycznej ilości
            piszących. Jak spada do kilkunastu to tylko takie fora dla fascynatów jak
            Militaria mogą się utrzymywać.
            • aand Re: Garść statystyki 20.01.06, 22:21
              piotr_c napisał:

              > To jak z gwiazdami. Wszystko się sprowadza do pewnej masy krytycznej ilości
              > piszących. Jak spada do kilkunastu to tylko takie fora dla fascynatów jak
              > Militaria mogą się utrzymywać.

              Ano. Entropia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka