ralston 18.01.06, 22:20 Rok 2003: średnio 69 postów dziennie 2004: 56 postów dziennie 2005: 40 postów dziennie 2006: jak dotąd 15 postów dziennie. Wychodzi na to, że zgon nastąpi najpóźniej w drugim półroczu. Poproszę zespół reanimacyjny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
oka4 Re: Garść statystyki 19.01.06, 03:19 Stawiam sie na wezwanie i przyznaje sie, ze ostatnio zdradzalam TT z Forum Bialystok... Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Garść statystyki 19.01.06, 10:27 A jak tam się doktor Steve Ralston miewa? Odpowiedz Link Zgłoś
oka4 Re: Garść statystyki 19.01.06, 18:19 Na szczescie nie musze sie teraz widywac z Dr. Ralstonem. Nie planuje znow byc w ciazy...! :) Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Garść statystyki 19.01.06, 11:31 A my na kopytku mamy już 16 tys wpisów, a działamy dopiero 7 miesięcy:) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Garść statystyki 19.01.06, 12:06 Gratuluję. Tutaj też w ciągu pierwszych 6 miesięcy działania forum było około 14,5 tys. wpisów... Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Garść statystyki 19.01.06, 17:22 Rals ja tam nie wierze w statystyke, po prostu ludziom net zamarza :))) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Garść statystyki 19.01.06, 17:34 Zamarzać, to dopiero zacznie. Dziś w nocy. A potem już tylko zimniej ma być :) Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Garść statystyki 19.01.06, 19:08 Wam obecnie pomaga to, że jesteście podklenjeni u gory a kopytka niestety nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_c Re: Garść statystyki 20.01.06, 13:20 To niestety nie zawsze skutkuje. Forum na Plażę jest na pierwszej stronie a dziennie ma w porywach kilka wpisów :( A w czasach świetności miewaliśmy i 400 wpisów ! To jak z gwiazdami. Wszystko się sprowadza do pewnej masy krytycznej ilości piszących. Jak spada do kilkunastu to tylko takie fora dla fascynatów jak Militaria mogą się utrzymywać. Odpowiedz Link Zgłoś
aand Re: Garść statystyki 20.01.06, 22:21 piotr_c napisał: > To jak z gwiazdami. Wszystko się sprowadza do pewnej masy krytycznej ilości > piszących. Jak spada do kilkunastu to tylko takie fora dla fascynatów jak > Militaria mogą się utrzymywać. Ano. Entropia. Odpowiedz Link Zgłoś