Dodaj do ulubionych

POKAZY DECU WE WROCŁAWIU

18.02.06, 00:24
Dziewczyny,

Śpieszę Wam donieść, że w najbliższy czwartek 23 lutego odbędzie się w Tel-
Penie darmowy pokaz decoupage. Będzie to doskonała okazja do poznania
produktów TO-DO oraz do podpatrzenia pomysłów na ich zastosowanie. Dodam, że
pokaz będzie prowadzić nasza instruktorka smile
Zapraszam na Kazimierza Wielkiego 29A.
Pozdrawiam,
Majka
www.artizana.pl
Obserwuj wątek
    • ibisek1 Re: POKAZY DECU WE WROCŁAWIU 18.02.06, 11:20
      A o której godzinie?
      • ibisek1 Re: POKAZY DECU WE WROCŁAWIU 18.02.06, 11:21
        Już wiem... Przepraszam smile
    • lola211 Re: Podrzucam ntx 23.02.06, 15:00
    • pokerowa Re: pokazy decu we Wrocławiu 23.02.06, 22:24
      Byłam. Kasię Izydorczyk otaczał tłum dziewczyn, kobiet w róznym wieku i nawet
      panów. Organizatorzy chyba byli zaskoczeni tak liczną frekwencją. Następne
      spotkanie najprawdopodobniej za dwa tygodnie.
    • ellal2 Re: POKAZY DECU WE WROCŁAWIU 24.02.06, 13:56
      A czy jest szansa żeby nastepny pokaz odbył sie w piątek?
      • promasiapromasia Re: pokazy decu we wrocławiu 24.02.06, 18:01
        ja byłam także!!fajnie było, ale nie mogłam zostac do końcasad
        Czy zrobiłyście świecę i serducho?
    • alew Re: POKAZY DECU WE WROCŁAWIU 24.02.06, 20:33
      I ja byłam, świeca dokończona, serducho także. Zachwyciłam się krakiem
      dwuskładnikowym. Chyba się skuszę i zakupię. Po spatynowaniu świetnie wyglądało.
      I kolejny zakup jaki mnie czeka to konturówka. Pomysł z wykończeniem pudełka
      konturówką, w taki sposób,że wyglądało jakby było zszyte świetny. Już nieraz
      podziwiałam prace Kasi na forum, teraz mogłam zobaczyć ją w akcji. Efekt końcowy
      piękny.
    • loya2005 Re: POKAZY DECU WE WROCŁAWIU 24.02.06, 20:57
      A ja się obudziłam po czasiesad((
      Chętnie bym się wybrała żeby na własne oczęta zobaczyć co i jak...
      Jeśli następny pokaz za 2 tyg. to koniecznie muszę opiekę dla bąbli załatwić !!
      pozdrawiam, loya
      (na razie oglądaczka, ale kto wie?może kiedyś...)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka