Dodaj do ulubionych

[ot] Mam córeczkę ;-)))

24.07.07, 22:46
Chcę się z Wami podzielić radosną nowiną: 5 lipca urodziłam dziewczynkę. Mała bardzo się spieszyła na świat, w półtorej godziny było po wszystkim, nawet nie zdążyłam do szpitala. Na szcżęście wszystko przebiegło dobrze. Córcia jest śliczna, no i moja ;-D. Niestety urodziła się z wadą wrodzoną nóżek, co trochę przyćmiewa moją radość, bo się o nią bardzo martwię. Co nie zmienia faktu, że kocham ją przeogromnie i zrobię wszystko żeby jej pomóc. Trzymajcie kciuki.
Obserwuj wątek
    • splocik Re: [ot] Mam córeczkę ;-))) 25.07.07, 13:17
      Podzielam Twoją radość.
      Życzę dużo zdrówka obu paniom.
      Odrzuć obawy i dopuszczaj tylko myśli, że będzie dobrze.
      Trzymam kciuki już od teraz.

Pozdrawiam ciepło.
      splocik

-------------

oczka.blox.pl/html
      splocik.blox.pl/html
    • mjermak Re: [ot] Mam córeczkę ;-))) 25.07.07, 15:35
      Najserdeczniejsze gratulacje!!! Kobiety gora, miec coreczke to najwspanialsza
      przygoda!!! Koniecznie pokaz nam zdjecia!!! I jak ma na imie to twoje cudo???
      Cieszymy sie razem z toba!!!
      PS. Jak to nie zdazylas do szpitala? W domu urodzilas? Wow! Ale gratuluje
      szybkiego porodu. mala niech rosnie piekna i zdrowa a ty mysl pozytywnie bo
      wspolczesna medycyna i rehabilitacja potrafia zdzialac cuda i nie z takich
      problemow wyrastaly piekne panny!!! A najwiecej potrafi zdzialac milosc mamy a
      tego twojej corci nei zabraknie.
    • kolanka2005 Re: [ot] Mam córeczkę ;-))) 25.07.07, 16:49
      Witam.Ja tez trzymam kciuki,mysle ze wszystko bedzie dobrze.Wiem co
      przezywasz.Gdy rodzila sie moja wnuczka to pierwsze moje spojrzenie bylo na
      nozki,ale jest dobrze.U ciebie tez bedzie ok.Obejrzalam twoje prace.Sa bardzo
      fajne.
      Moje albumy: www.skoczka.fotosik.pl
    • beaciar gratulacje!!! 25.07.07, 17:22
      Szczęściaro masz córeczkę !
      Na pewno wszystko skończy sie OK. Mój syn (choć to u chłopców rzadkie)też
      miał problemy. Przetrwaliśmy gipsy, aparaty i dzięki bogu biega już ładne pare
      lat, gra w piłę i jest OK
      Trzymaj się Bea
    • ivoncja Re: [ot] Mam córeczkę ;-))) 26.07.07, 09:12
      Fajnie jest mieć córeczkę...smile
      Gratuluję Ci i życzę zdrówka dla malutkiej, "wszystko będzie dobrze"- to
      naprawdę magiczne słowa. Macie wokół siebie mnóstwo pozytywnych myśli i dobrej
      energii od nas wszystkich. Napisz jakie dostała imię i czekamy na zdjęcia!
      • kasiazyw Re: [ot] Mam córeczkę ;-))) 26.07.07, 09:27
        Gratulacje! Ja też mam małą córeczkę i bardzo się nią cieszę. Ja urodziłam się
        ze zwichniętym stawem biodrowym - sportowcem wprawdzie nie jestem ale żadnych
        problemów z chodzeniem czy bieganiem nie mam. Ale to zasługa uporu i
        cierpliwości moich rodziców, więc powodzenia i trzymam mocno kciuki.
    • mamawiki8 Re: [ot] Mam córeczkę ;-))) 28.07.07, 17:30
      Gratuluję Tobie i cieszę się z Tobą. Ja też boję się o nóżki mojej małej ale z
      zupełnie innej przyczyny . Wizytę u ortpedy mamy jak będzie chodzić czyli za
      jakieś 2 miesiące. Buziaczki dla Was obu smile.
    • iza601 GRATULACJE!!!!!!!!!! 29.07.07, 12:04
      Bardzo się ciesze z Twojego szczęścia.Przyjście na świat małego człowieczka jest
      zawsze WIELKIM wydarzeniem.Co do nóżek, nie napisałaś jaka to wada,ale przy
      dziśiejszym poziomie medycyny dużo wad da się zredukować.Bądż dobrej
      myśli,znajdż dobrego ortopede a wszystko będzi dobrze.Pozdrawiam Ciebie i Twoją
      malutką kruszynkę bardzo serdecznie i trzymam kciuki za Was.
      Iza
    • artsajke Re: [ot] Mam córeczkę ;-))) 06.09.07, 12:05
      Witam ponownie

Długo się zbierałam, żeby Wam odpisać, ale wiecie jak to jest, gdy się ma małe dziecko wink

Bardzo, bardzo Wam dziękuję za wszystkie słowa otuchy i duchowe wsparcie. Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy. Aż się wzruszyłam czytając Wasze wypowiedzi.

Tak, rzeczywiście córka urodziła się w domu. Daliśmy jej na imię Liliana. A na drugie Faustyna, ale ze względu na patronkę i znaczeniowo: ta, która ma być szczęśliwa.

Nie chcę się wdawać w szczegóły związane z jej wadą, powiem tylko tyle, że jest dość poważna i stało się tak poprzez działanie pasm owodniowych - jest to przypadek jeden na kilka tysięcy i niestety trafiło na nas. Jej nóżki są mocno okaleczone. Także nie wiem czy będzie chodzić w tych wszstkich szydełkowych sukieneczkach i spódniczkach. Ale mam nadzieję, że tak i dzielnie dziergam kolejne modele wink. Przed nami wiele ciężkich chwil. Ja też teraz z bólem patrzę na nóżki innych dzieci. Odwiedzamy kolejnych lekarzy i będziemy robić wszystko, żeby było jak najlepiej. W każdym razie nie jest to żadna choroba czy wada genetyczna, także córka jest zdrowa. I śliczna i kochana wink. Przepraszam, że tak się wywewnętrzam, ale ośmieliła mnie Wasza serdeczność. Jeżeli, któraś z Was ma podobny problem proszę o kontakt na priv - może podzielimy się doświadczeniami?

Mam już aparat i w planach sfotografowanie moich "dzieł", a trochę ich się nazbierało. Nie omieszkam się pochwalić.

Jeszcze raz dziękuję za potrzymanie mnie na duchu i naprawdę to niby banalne "będzie dobrze" bardzo dużo daje. Pozdrawiam serdecznie.
      • magduniar3 Re: [ot] Mam córeczkę ;-))) 06.09.07, 21:43
        Moje dzieci mają inne problemy zdrowotne, więc w tej kwestii nie
        mogę Ci służyć radą czy konkretną pomocą. Chcę tylko napisać, że
        rozumiem to co przeżywasz i nie jesteś w tym sama. I chcę Cię
        prosić, abyś nie zamykała w sobie i nie odgradzała od świata i
        ludzi, a będzie Ci dużo łatwiej.
        Pozdrawiam
        • maladanka Re: [ot] Mam córeczkę ;-))) 07.09.07, 10:40
          Wiem,że bardzo pomocni są rodzice dzieci z podobnymi
          schorzeniami.Oni mają niesamowitą wiedzę,przebojowośc i wydeptane
          ścieżki.Myśle,że wyszukanie takiego kontaktu dużo da.
          Postępy medycyny są ogromne.
          Liliankę przytulam, a Tobie życzę dużo siły teraz, a radość także
          będzie wielka choć trudniejsza
    • motylek73 Re: [ot] Mam córeczkę ;-))) 06.09.07, 17:59
      Będzie dobrze! Zobacz ile osób myśli o Was ciepło, modli się, trzyma
      kciuki i zaklina przyszłość, szczęśliwą i radosnę przyszłość dla
      Twojej Córeczki.
      A jak ci kiedyś będzie cięŻko i zle na duszy to tutaj zawsze
      znajdziesz słowa otuchy.
      Buziaczki dla Liliany i pozdrowienia dla Mamy!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka