IP: *.telbeskid.com.pl 11.05.13, 21:35
Ludzie co myślicie o kierunku Technologie Energii Odnawialnej na SGGW ? Lepiej iść na to czy na Mechanikę i Budowe Maszyn na PW ( WIP) ?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka