Gość: Who IP: *.telbeskid.com.pl 11.05.13, 21:35 Ludzie co myślicie o kierunku Technologie Energii Odnawialnej na SGGW ? Lepiej iść na to czy na Mechanikę i Budowe Maszyn na PW ( WIP) ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj