08.05.06, 19:48
czy ktoś z was studiuje logopedie? jak wam się podoba? da się pogodzić ten
kierunek z innym?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka