Gość: Kec IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.03.02, 11:46 Witam wszystkich Proszę o opinie dotyczące sprzętu AGD firmy Amica Zaróno pozzytywne jak i negatywne dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kathy38 Re: Sprzęt AGD 11.03.02, 21:54 Mam pralkę (2-letnią ) i jestem bardzo zadowolona. Jest cicha, dobrze pierze, jest stabilna. Teraz takich nie produkują, te obecne są nowocześniejsze. Posiadam również kuchenkę gazową Amica. I tu również nie mogę powiedzieć złego słowa. O lodówkach A. słyszałam od kilku użytkowników ( sama nie mam) i byli zadowoleni. Chociaż mnie osobiście nie podoba się układ wnętrza lodówek A. więc pewnie bym się na taką nie zdecydowała. Ale pozostały sprzęt polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kec Re: Sprzęt AGD IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.03.02, 11:49 Dzięki choć za ten jeden głos Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adrianna Re: Sprzęt AGD IP: *.mofnet.gov.pl 13.03.02, 15:13 Mam kuchenkę Amica dziła już 6 lat bez zarzutu (piekarnik elektryczny, góra gazowa), pralkę Ariston, po 1,5 roku wysiadła pompa (ma fajne funkcje i programy, ale ta pompa za 300 zł - to przegięcie) i lodówkę Skandilux vel. Vestfrost - b. dobra - polecam, ma pochowane termostaty w bokach także z tyłu nie ma tych kratek (podobno to duża zaleta - mniejsze zużycie energii itp.) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wowa Re: Sprzęt AGD IP: *.astercity.net / 10.132.128.* 13.03.02, 17:32 Ja kupilem dwa lata temu prosta kuchenke Amica. Coz tam sie powinno psuc? A jednak... Juz na poczatku zepsul sie czujnik temp. w piekarniku i piekarnik nie dzialal. Wymienili, i znow za rok to samo. Teraz bede sie wprowadzal do nowego mieszkania. Zamowilem sprzet do zabudowy. Tansze modele, ale Boscha. Do firmy Amica niestety juz nie mam zaufania Zycze udanego wyboru Wowa Odpowiedz Link Zgłoś