Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Sprzęt AGD

    IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.03.02, 11:46
    Witam wszystkich
    Proszę o opinie dotyczące sprzętu AGD firmy Amica
    Zaróno pozzytywne jak i negatywne
    dzięki
    Obserwuj wątek
      • kathy38 Re: Sprzęt AGD 11.03.02, 21:54
        Mam pralkę (2-letnią ) i jestem bardzo zadowolona. Jest cicha, dobrze pierze,
        jest stabilna. Teraz takich nie produkują, te obecne są nowocześniejsze.
        Posiadam również kuchenkę gazową Amica. I tu również nie mogę powiedzieć złego
        słowa.
        O lodówkach A. słyszałam od kilku użytkowników ( sama nie mam) i byli
        zadowoleni. Chociaż mnie osobiście nie podoba się układ wnętrza lodówek A. więc
        pewnie bym się na taką nie zdecydowała. Ale pozostały sprzęt polecam.
        • Gość: Kec Re: Sprzęt AGD IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.03.02, 11:49
          Dzięki choć za ten jeden głos
      • Gość: adrianna Re: Sprzęt AGD IP: *.mofnet.gov.pl 13.03.02, 15:13
        Mam kuchenkę Amica dziła już 6 lat bez zarzutu (piekarnik elektryczny, góra
        gazowa), pralkę Ariston, po 1,5 roku wysiadła pompa (ma fajne funkcje i
        programy, ale ta pompa za 300 zł - to przegięcie) i lodówkę Skandilux vel.
        Vestfrost - b. dobra - polecam, ma pochowane termostaty w bokach także z tyłu
        nie ma tych kratek (podobno to duża zaleta - mniejsze zużycie energii itp.)
      • Gość: Wowa Re: Sprzęt AGD IP: *.astercity.net / 10.132.128.* 13.03.02, 17:32
        Ja kupilem dwa lata temu prosta kuchenke Amica.
        Coz tam sie powinno psuc? A jednak... Juz na poczatku
        zepsul sie czujnik temp. w piekarniku i piekarnik nie
        dzialal. Wymienili, i znow za rok to samo. Teraz
        bede sie wprowadzal do nowego mieszkania. Zamowilem
        sprzet do zabudowy. Tansze modele, ale Boscha. Do
        firmy Amica niestety juz nie mam zaufania
        Zycze udanego wyboru
        Wowa

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka