Forum   w dziale księgowości

w dziale księgowości

(4 wyniki)
  • Z tego co napisane jest na tym portalu to byle wafel zarabia 2500golda. Zenada.
  • No cóż cudo nie statystyka. Prawda jest taka że wymagania pracodawców rosną przy czym nie koniecznie pociąga to za sobą wzrost wynagrodzeń. Nasz kraj bardzo daleko odbiega od średniej zarobków UE wiec powiedzmy sobie szczerze nie wiem skąd te oczekiawania od pracowników.
  • Witam wszystkich. Mogę zaoferować pracę w Dziale Zobowiązań dużej międzynarodowej firmy budowlanej. Poszukuję osób do przyuczenia, nie spaczonych złymi zwyczajami pracy biurowej. Główny zakres obowiązków obejmuje księgowanie faktur, realizację zapłat i uzgadnianie kont księgowych. Interesują mnie młodzi kandydaci po studiach (może być licencjat) lub w trakcie nauki, z niewielkim doświadczeniem w pracy biurowej, otwarci, chętni do nauki, nie bojący się pracy z dużą ilością dokume...
  • Pracuję jako referent d/s księgowo-finansowym w dziale księgowości. Właściwie dopiero zaczynam karierę 'księgowej', 1 rok na stażu, pół roku na umowie. Zarabiam netto (na rękę) 1061,40 zł. Często jestem zmuszona zostawać po godzinach, za co nie mam płacone ani grosza. Dziś wychodząc z pracy kierowniczka-Główna Księgowa miała do mnie pretensje że wychodzę po 9 h pracy. Co byście zrobili w takiej sytuacji.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?