Gość: agata
IP: *.icpnet.pl
29.10.04, 10:30
Witam grupę!
Kupuję okna do domku jednorodzinnego. Jedno z okien będzie okrągłe śr. 1,60,
inne dł.na 2,40 m i wys.0,8 m. Chciałabym, aby te okna były nie dzielone.
Przy tych wymiarach producent daje gwarancję tylko na okna nieotwierane.
Pojawia się problem umycia tych okien, gdyż od zewnątrz nie będzie do nich
dostępu Zaproponowano mi szyby samomyjące. Czy ktoś słyszał o takim cudzie.
pozdr.
a.
P.S.Kupuję okna PVC Pomorskiej Fabryki OkienM&S, może ktoś ma te okna i
podzieli się uwagami na ich temat.