Gość: kaska
IP: *.centertel.pl
23.07.09, 14:47
Poradźcie proszę, które wybrać mieszkanie. Będzie to nasze pierwsze
M, mamy 1 dziecko i planujemy drugie, mieszkamy w dużym mieście. Za
3-4 lata chcemy wybudować dom, na działce pod miastem (już ją mamy),
a mieszkanie wynająć, tak by spłacał się kredyt. Dlatego teraz nie
chcemy się całkowicie spłukać, ani wziąć zbyt dużego kredytu.
Oba 3 pokojami, nasz wybór:
- 50 m, dla uzyskania większej przestrzeni trzeba połączyć kuchnię z
salonem, wymaga sporego remontu, I p na 7 p, super widok z okien,
fajny duży balkon – cena za mieszkanie + remont jest nieco niższa
niż cena za to drugie mieszkanie. Tutaj największy minus mały metraż;
- 63 m, ustawne, wymaga wymiany okien i odświeżenia, 6p/7p, widok z
okien na dachy budynków – cena wyższa o 60 tys. Główny minus to
piętro i widok.
dzieki i pozdrawiam, Kaśka