Dodaj do ulubionych

Lazio przetrwa, ale w jakim składzie?

IP: *.dip.t-dialin.net 08.01.03, 18:54
UCZCIWA ZAPLATA??? czlowieku popatrz ile ludzi nie ma na chleb,
chocby w Argentynie, a pracuja jak osly!!! Ty robisz co lubisz,
siedzisz na kasie i jeszcze narzekasz. Przeciez wczesniej czy
pozniej i tak Ci zaplaca
Obserwuj wątek
    • Gość: alek Re: Lazio przetrwa, ale w jakim składzie? IP: *.157.126.190.Dial1.Dallas1.Level3.net 08.01.03, 19:07
      Skonczmy z tymi komunistycznymi wypowiedziami. Claudio Lopez ( i
      inni podobni) generuje milliony $$ dla swojej firmy Lazio--
      to "na niego" przychodzi co tydzien 50,000-70,000 kibicow (+
      miliony w telewizji) to dzieki niemu Nike/Adidas, etc sprzedaja
      buty i inne towary. Facet jest rainmakerem i nalezy mu sie tyle
      ile jest w stanie wynegocjowac. Jesli Lazio mu nie zaplaci to
      jako profesjonalista i biznesman powinien sie przeniesc. Ludzie
      na ulicach ktorzy "gloduja" sa warci tyle ile dostaja bo takie
      prawa dyktuje rynek i taka jest ich sila przetargowa. Sorry,
      ale tak dziala ekonomia.
      • Gość: demo_driver Re: Lazio przetrwa, ale w jakim składzie? IP: 138.62.1.* 09.01.03, 10:14
        Gość portalu: alek napisał(a):

        > Skonczmy z tymi komunistycznymi wypowiedziami. Claudio Lopez (
        i
        > inni podobni) generuje milliony $$ dla swojej firmy Lazio--
        > to "na niego" przychodzi co tydzien 50,000-70,000 kibicow (+
        > miliony w telewizji) to dzieki niemu Nike/Adidas, etc
        sprzedaja
        > buty i inne towary. Facet jest rainmakerem i nalezy mu sie
        tyle
        > ile jest w stanie wynegocjowac. Jesli Lazio mu nie zaplaci to
        > jako profesjonalista i biznesman powinien sie przeniesc.
        Ludzie
        > na ulicach ktorzy "gloduja" sa warci tyle ile dostaja bo takie
        > prawa dyktuje rynek i taka jest ich sila przetargowa. Sorry,
        > ale tak dziala ekonomia.

        Widac ze Alek mieszka albo mieszkal w USA... Bush jest takim
        samym oszolomem. Ekonomia to nie jest sens i sposob na zycie.
        Szkoda mi Ciebie Alek. Nie wiem ile masz lat i jakie
        doswiadczenia zyciowe, ale skoro ludzie sa wedlug ciebie warci
        tyle ile dostaja, to nie zycze ci zebys skonczyl w Stanach na
        ulicy...
        A ile byliby warci twoi przyjaciele jezeli straciliby prace,
        albo ulegliby wypadkowi? Ich sila przetargowa nie bedzie wtedy
        duza... Moze nawet Alek wtedy nie bedzie juz sie z nimi
        przyjaznil...

        Pilka to jest przede wszystkim sport i zabawa. Jednak tacy
        ludzie jak Alek nie maja o tym pojecia, bo zielone papierki
        przyslaniaja im horyzont. Dlatego dzisiejsza pilka jest zgnila i
        jako sport doprowadza sama siebie do upadku. Placenie tak
        ogromnej kasy za cos co jest tylko zabawa nie powinno miec
        miejsca. Bo czym jest pilka w porownaniu z glodem czy
        zapewnieniem miejsc pracy czy dachu nad glowa tysiacom ludzi?
        Lubie pilke i jestem przekonany ze lubilbym ja nawet gdyby
        Claudio Lopez i inni zarabiali 800 zlotych zamiast 80 tysiecy
        euro miesiecznie.
        Tak na marginesie, ciekawe co by bylo gdyby FIFA wprowadzila
        zakaz rozgrywek profesjonalnych? Zamiast profesjonalistow
        graliby normalni ludzie, ktorzy pilke kochaja od serca a nie od
        portfela... Sport na pewno bylby piekniejszy niz jest dzisiaj...
        • Gość: Presso ALEK SUCKXXX IP: *.decal.unt.edu 10.01.03, 19:00

          > Widac ze Alek mieszka albo mieszkal w USA... Bush jest takim
          > samym oszolomem. Ekonomia to nie jest sens i sposob na zycie.
          > Szkoda mi Ciebie Alek. Nie wiem ile masz lat i jakie
          > doswiadczenia zyciowe, ale skoro ludzie sa wedlug ciebie warci
          > tyle ile dostaja, to nie zycze ci zebys skonczyl w Stanach na
          > ulicy...
          > A ile byliby warci twoi przyjaciele jezeli straciliby prace,
          > albo ulegliby wypadkowi? Ich sila przetargowa nie bedzie wtedy
          > duza... Moze nawet Alek wtedy nie bedzie juz sie z nimi
          > przyjaznil...
          >
          > Pilka to jest przede wszystkim sport i zabawa. Jednak tacy
          > ludzie jak Alek nie maja o tym pojecia, bo zielone papierki
          > przyslaniaja im horyzont. Dlatego dzisiejsza pilka jest zgnila
          i
          > jako sport doprowadza sama siebie do upadku. Placenie tak
          > ogromnej kasy za cos co jest tylko zabawa nie powinno miec
          > miejsca. Bo czym jest pilka w porownaniu z glodem czy
          > zapewnieniem miejsc pracy czy dachu nad glowa tysiacom ludzi?
          > Lubie pilke i jestem przekonany ze lubilbym ja nawet gdyby
          > Claudio Lopez i inni zarabiali 800 zlotych zamiast 80 tysiecy
          > euro miesiecznie.
          > Tak na marginesie, ciekawe co by bylo gdyby FIFA wprowadzila
          > zakaz rozgrywek profesjonalnych? Zamiast profesjonalistow
          > graliby normalni ludzie, ktorzy pilke kochaja od serca a nie
          od
          > portfela... Sport na pewno bylby piekniejszy niz jest
          dzisiaj...

          Jak to co by bylo???? Alek by sie tym juz nie interesowal! ;)
          Wg mnie jest czlowiekiem sukcesu, ktory zapewne dostaje ponad
          niz 5-10 srednich polskich pensji, wiec wg jego kryteriow
          moze wysoko sie cenic. Tez siedze w USA,ale mam nadzieje
          wyjechac stad mozliwie szybko, choc tu mozna w miesiac
          "odpracowac" rok pracy w polsce... Ale Ty Alus, mam nadzieje
          ze do Polski juz nie wrocisz! Zostaw swoim kolesiom z USa
          ten sposob myslenia. Aha... i nie zapomnij ogladnac kolejnego
          odcinka Jerrego Springera ;)
          Pzdr - szczegolnie dla Alka :)

    • Gość: qrakk Lazio przetrwa, ale Wisła mu dokopie IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 08.01.03, 19:09
      WISŁA zaleje Włochy!!!!
    • Gość: Remek Alek lamusie zastanow sie co mowisz! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.01.03, 19:56
      Czlowieku!
      naprawde nie uwazam zeby granie w pilke ialo pociagac za soba
      takie pieniadze moznaby 50% ich zarobkow przeznaczyc na glod,
      aids i inne priorytetowe sprawy na swiecie
      • Gość: koti Re: Alek lamusie zastanow sie co mowisz! IP: *.tpnet.pl / *.wat.sdi.tpnet.pl 08.01.03, 20:22
        Gość portalu: Remek napisał(a):

        > Czlowieku!
        > naprawde nie uwazam zeby granie w pilke ialo pociagac za soba
        > takie pieniadze moznaby 50% ich zarobkow przeznaczyc na glod,
        > aids i inne priorytetowe sprawy na swiecie

        Zacznij od siebie i sam przeznacz 50% swoich dochodów na
        szczytny cel.
      • Gość: mik Re: Alek lamusie zastanow sie co mowisz! IP: *.acn.pl 08.01.03, 20:23
        Bardzo to szlachetne z twojej strony Remek. Dlatego uważam ,że
        powineneś sie zając piłką a jak już zarobisz te miliony to
        rozdasz ubogim...To co np. claudio Lopez robi ze swoimi
        pieniedzmi to jego sprawa, ale problem polega na tym , ze z jego
        pieniedzmi klub robi co chce , czyli mu ich niewypłaca. I dam
        głowę,że nie dlatego iż przeznaczył je na głodne dzieci...
        • Gość: winni1 Re: Alek lamusie zastanow sie co mowisz! IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 08.01.03, 21:18
          popieram alka i myslę że ten kolo co miał mu coś do zarzucenia sam nie wie co
          mówi bo napewno nie dałby swojej kasy dla biedaków!
    • Gość: m_i_s_a BALCEROWICZ MUSI ODEJSC!!! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 08.01.03, 21:44
      To prze niego Lacio ma kBopoty. Chocia| to akurat dobrze:)
    • Gość: Stef Re: Lazio przetrwa, ale w jakim składzie? IP: *.biuro.kom / 10.103.2.* 08.01.03, 22:51
      Jestes niesprawiedliwy! oceniasz czy ktoś jest sprawiedliwy
      wartościując swoim systemem.
      Wg mnie coś, czy wymiana handlowa, czy inna umowa, jest
      sprawiedliwa wtedy gdy zgadzają sie na nią obie strony bez
      przymusu fizycznego i psychicznego!
      JEśli ktoś chce im (piłkarzom) płacic tyle, i podpisał z nimi
      taką a nie inną umowę, to jest to ich sprawa i nic ci do tego!
      Ręce precz od cudzych pieniędzy! to niebezpieczny nawyk!
    • adziala1 Re: Lazio przetrwa, ale w jakim składzie? 09.01.03, 19:24
      Może to i dobrze przecierz nie zawsze bogatsi muszą
      wygrywać.Jestem kibicem gks katowice ale podziwiam wisłe za to
      co robi na europejskich stadionach,byle tak dalej!I na boga
      wstrzymcie się z sprzedażą kosy-HEJ
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka