Gość: RAFAL
IP: *.dip.t-dialin.net
08.01.03, 18:54
UCZCIWA ZAPLATA??? czlowieku popatrz ile ludzi nie ma na chleb,
chocby w Argentynie, a pracuja jak osly!!! Ty robisz co lubisz,
siedzisz na kasie i jeszcze narzekasz. Przeciez wczesniej czy
pozniej i tak Ci zaplaca