Gość: n00b IP: *.152.158.72.dsl.dynamic.eranet.pl 20.03.10, 08:36 szkoda, że dała się ograć pseudo-polce. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Beno Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 08:37 Przepraszam,... ale mam pytanie. Jak to jest, że 8 w rankingu tenisistka zajmuje 3-4 miejsce w ważnym turnieju i dzięki temu spada w tymże rankingu na o dwie pozycje? A wyprzedzić ją niby ma Stosur, która w tym turnieju wypadła gorzej od Polki? Może lepiej w ogóle nie grać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LucasDzihad Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.acn.waw.pl 20.03.10, 08:46 Bo ranking to średnia z ost. 12 miesięcy albo średnia z ostatnich X spotkań ( w zależności od tego o który ranking pytasz) Odpowiedz Link Zgłoś
robertw18 KW(CW) to nie "pseudo-Polka" tylko "pseudo-Dunka" 20.03.10, 17:58 Ojciec jest narodowości polskiej, matka także - córka nie może być innej narodowości niż polska. Ona może być obywatelką duńską i występować w "reprezentacji Danii", ale jest "krwi polskiej". Oczywiście, GW lubi różne narodowościowo-przynależnościowe tricks. Według niej zapewne wystarczy oznajmić, że jest się określonej narodowości lub spełnić wymagania jakiegoś kraju (z określenia zapewne są w różnych krajach różne), żeby uznać kogoś za należącego np. do głównego narodu danego kraju... Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znawca tematu Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.chello.pl 20.03.10, 08:54 Bo w tenisie najważniejsza jest uroda i układy z sędziami dającymi noty za styl gry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Romkin Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 12:17 Jesteś chory czy nieuk? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomi Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.master.pl 20.03.10, 08:57 Ranking sumuje się z turniejów z całego sezonu i to też nie wszystkich tylko tak jak w rajdach samochodowych ileś tam najlepszych. Pseudo-polka? Bije zawiść? Karolina nigdy nie wypierała się polskich korzeni, doskonale mówi po polsku, a że żyje w innym świecie to tylko jej i jej rodziny wybór. Żal d ściska? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Beno Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 11:51 Tomi, odpowiadasz mi, a ja nie pisałem o pseudopolce. Nic mi d* nie ściska, przeciwnie, już wczoraj cieszyłem się, że Polka będzie w finale, niezależnie od wyniku pojedynku. Do meritum: cały czas jednak nie rozumiem, jak można zająć z kimś równorzędną pozycję i spaść za niego w rankingu. Chociaż, jeżeli liczy się 16 najlepszych turniejów z ostatniego roku to może akurat Polce przestał się liczyć zeszłoroczny Indian Wells, gdzie dotarła do ćwierćfinału, a Stosur przegrała z nią w II rundzie. Tak, to by sprawę tłumaczyło, dziękuję sam sobie za wyjaśnienie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomi Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.master.pl 20.03.10, 13:13 Beno, Sorry , druga część odpowiedzi dotyczyła pierwszego postu. Następnym razem rozdzielę. A o rankingu, najlepiej obserwować ten kroczący, tam są brane pod uwagę mecze tegoroczne tylko. Ranking całoroczny zawsze jest 'niezrozumiały' i w sumie służy tylko do rozstawiania zawodniczek w turniejach. Cała jego wartość jest widoczna tylko na koniec sezonu w grudniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roger Korporacje sportowe IP: *.acn.waw.pl 20.03.10, 11:08 Na swiecie powstalo mnostwo sekt handlowych, w tym sportowych. Woza sie od weekendu do weekendu i graja w tym samym sosie, publika sie ekscytuje. kasa leci. O ile jeszcze tenis to jakis sport dla wszystkich, o tyle awans gospodarczy skokow narciarskich, sportu anorektykow dla wylacznie mieszkancow kilku miejscowosci gorskich to wielkie osiagniecie marketingowe. I tak siedza Polacy w niedziele i patrza na te skoki do znudzenia. Zeby nie bylo przerwy wymyslili skoki w lecie LOL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LucasDzihad radwański nie zrozumie.... IP: *.acn.waw.pl 20.03.10, 08:50 radwański nie zrozumie, że póki on jest trenerem, córka nie osiągnie nic więcej. zarżnie agnieszkę, bo nie ma wiedzy i przygotowania. samymi ambicjimi nie nauczy panny agnieszki wygrywania nad światową elitą. ale to, do czego doszła radwańska to i tak giga sukces, biorąc pod uwagę warszawsko piaseczyńską szkołę tenisa ;-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 08:57 Woźniacki w urodzie jest dla mnie numer 1 na świecie. Piękna, apetyczna, radosna dziewczyna. Nawet jak się złości jest cudownie piękna!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.mia.bellsouth.net 20.03.10, 15:53 O gustach nie bedziemy dyskutowac. Ale jedno trzeba jej oddac - ma fantastyczny usmiech. Gość portalu: Jacek napisał(a): > Woźniacki w urodzie jest dla mnie numer 1 na świecie. Piękna, apetyczna, > radosna dziewczyna. Nawet jak się złości jest cudownie piękna!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polak Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.raanqu1.dynamic.dsl.tele.dk 20.03.10, 08:58 Człowieku laska jest Dunką ale zawsze podkrsla swoje polskie korzenie , mówi tez switnie po polsku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Spoxman Caroline to Polka z dunskim obywatelstwem IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.03.10, 09:39 Caroline nie jest Dunka, jesli wezmiemy pod uwage "arodowosc". Wydaje mi sie, ze ona jako narodowsoc podaje polska, a obywatelstwo dunskie. Liczy sie pochodzenie rodzicow, szczegolnie ojca, a nie miejsce urodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwqw Re: Caroline to Polka z dunskim obywatelstwem IP: *.ds10.agh.edu.pl 20.03.10, 11:04 liczy się to w jakiej reprezentacji gra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.raanqu1.dynamic.dsl.tele.dk 20.03.10, 09:01 Wielki szacunek , swietna sportsmenka, , mimo ze urodzila sie w Danii mówi tez po polsku, podkresla tez swoje polskie pochodzenie. Ponadto bardzo szanowana w Danii, moze tez w Polsce ja docenimy. Ps:Ja pisze z Danii... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.pool.mediaWays.net 20.03.10, 09:04 Co do rankingu - Agnieszka spadnie za Jankovic, ale nie za Stosur. Dobrze byloby, gdyby autor(ka) artykulu zadal(a) sobie trud otworzenia strony internetowej z aktualnym rankingiem WTA, sprawdzenia liczby puntow aktualnie posiadanych przez 3 wyzej wymienione zawodniczki, nastepnie dokonal(a) niesamowitej operacji logistycznej, tj sprawdzenia jak graly te 3 zawodniczki w zeszlym roku na tym turnieju(na tej samej stronie), pobawil(a) sie troszke matematyka na poziomie wczesnych klas szkoly podstawowej i nie trzeba bedzie pisac glupot w stylu "spadnie o jedno a moze nawet o dwa miejsca". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.85-237-191.tkchopin.pl 20.03.10, 09:21 No cóż,nie wyszło.Brawo Aga,niezwykły talent i niezwykła uroda.Pozdrowionka. Odpowiedz Link Zgłoś
an_konta Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... 20.03.10, 09:25 I jak tam samopoczucie panie Wojciechu? Zawsze mówiłem ,że znajomość zasad tenisa nie jest równoznaczna ze znajomością przyszłości. Niech pan raczej zajmie się "geszeftami" a nie prorokowaniem ... Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 A ty co prorok? To może już i święty?:)))) 20.03.10, 10:09 A może zwykła menda, co to wtedy, gdy Agnieszka wygrywa, pieje z zachwytu a gdy przegra, zaciera łapki z radości że się jej nie powiodło? Odpowiedz Link Zgłoś
an_konta Re: A ty co prorok? To może już i święty?:)))) 20.03.10, 14:39 guru 133 ja nie piszę na temat Agnieszki , której kibicuję, ale na temat proroka Wojciecha... Fibaka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd an_konta IP: *.2-1.cable.virginmedia.com 20.03.10, 11:05 Przestan pisac glupoty na intrernecie, ile ty masz lat??? Odpowiedz Link Zgłoś
an_konta Re: an_konta 20.03.10, 14:37 53. Ze względu na to wiele widziałem... ale nigdy nie widziałem sportowego emeryta , który skutecznie by prorokował, i to by było na tyle! Odpowiedz Link Zgłoś
an_konta Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale 20.03.10, 09:30 TYLKO FALUBAZ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lomot3 Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... 20.03.10, 09:35 no jakby Agnieszka zawczasu wyjechała choćby do takiej Dani dawno by była nr 1 Odpowiedz Link Zgłoś
kcramsib Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale 20.03.10, 10:56 Danii jak już. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duńczyk Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 09:43 jaka do cholery "dunka w nogach" ???? w nogach , sercu , i ładnych pośladkach POLKA !!!!! tak jak radwanska zresztą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic tenisa Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.chello.pl 20.03.10, 09:47 wydaje mi sie ze Agnieszka gorzej znisla presje i otoczke jaka narosla wokol meczu najlepszej Polki z najlepsza POlonuska, i rywalizacji dwoch tenisowych rodzin, gdyz zagrala ponizej swojego normalnego poziomu, mam nadzieje na szybki rewanz i ze wtedy juz skazywana na porazke , zagra wreszcie swoj tenis, czego w tym meczu najbardziej brakowalo, a wg terminologo polskich pseudokibicow to nie Dunka wygrala, ale Polka podarowala mecz Karolinie popelniajac 38 niewymuszonych bledow, to jak na Agnieszke prawdziwy kosmos pani Agnieszko glowa go gory, i mamy nadziej na szybki rewanz moze juz w Miami ale generalnie niezaleznie od wyniku, miejsc w tabeli i narodowosci zdecydowanie wole tenis Radwanskiej, dla mnie Agnieszka gra w tenisa , chodz dzis zagrala ponizej swoich umiejetnosci, a u Karoliny to jest bardziej fitness niz gra w tenisa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arthur Re: a juz myslalem zes madrzejszy IP: *.rev.stofanet.dk 20.03.10, 14:04 " a wg terminologo polskich pseudokibicow to nie Dunka wygrala, ale Polka podarowala mecz Karolinie popelniajac 38 niewymuszonych bledow, to jak na Agnieszke prawdziwy kosmos " liczac w ten spsob co Radwanska robila w polfinale, czy policzylej bledy Dementiewej, Bartoli ? Boze jakis ty glupi !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic tenisa Re: a juz myslalem zes madrzejszy IP: *.chello.pl 20.03.10, 16:36 "liczac w ten spsob co Radwanska robila w polfinale, czy policzylej bledy Dementiewej, Bartoli ?" nie, ale Ty to robisz, dlatego ja licze bledy Agnieszki napisze wyraznie, to nie Wozniacka wtgrala mecz tylko Radwanska przegrala. a raczej podarowala mecz przyjaciolce, czego dowodem jest liczba niewymuszonych skoro uwazasz to za glupote, to znaczy ze uwazasz sie za glupka, bo robie to m.in za Twoim przykladem i musze oddac Ci pierwszenstwo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arthur Re: a juz myslalem zes madrzejszy IP: *.rev.stofanet.dk 21.03.10, 07:05 "> skoro uwazasz to za glupote, to znaczy ze uwazasz sie za glupka, bo > robie to m.in za Twoim przykladem i musze oddac Ci pierwszenstwo och pardon, nie sadzilem, ze jestes az tak inteligentny i idziesz w slady glupszego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic tenisa Re: a juz myslalem zes madrzejszy IP: *.chello.pl 21.03.10, 22:24 niestety musze a to dla rownowagi i sprawiedliwosci taki ze mnie oszolom, zreszta robilbys to samo, tylko w druga strone Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arthur Re: juz nie IP: *.rev.stofanet.dk 22.03.10, 09:27 juz nie robie, juz sie do Radwanskiej przyzwyczailem i od dluzszego czasu nie krytykuje ale jej styl mi sie nie podoba, co zas do Wozniacki to ciesze sie, ze jest numero dwa, niestety taki jest system rozdzielania punktow nie tylko dla niej, troche tez szczescia ale trzezwo patrzac, na ta pozycje jeszcze sobie gra w tenisa nie zarobila, ma jednak dopiero 19 lat i swiat przed nia, ty natomiast trzymasz sie jak rzep psiego ogona tej samej wersji i powielasz jak mantre a to nie jest zbyt inteligentne, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic tenisa Re: juz nie IP: *.chello.pl 25.03.10, 02:15 doprawdy, i czekasz na oklaski? mi tez sie styl gry Wozniacki niespecjalnie podoba, inaczej nie przykuwa mojej uwagi, ale nigdy by mi nie przyszlo do glowy by ja z tego powodu krytkowac, nawet w kulturalny sposob, to dopiero byloby dla mnie glupota, bo 1) nie wszytko wszystkim musi sie podobac 2) powinno sie skupiac na tym co sie podoba, a nie na tym co sie nie podoba, a to ostatnie zostawic ludziom o innych upodobaniach tak wiec ja nie znajduje zadnego usprawedliwienia dla Twojej wczesniejszej postawy, a Twoje tlumaczenie ze sie do czegos przyzwyczailes jest poprostu zenujace Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arthur Re: juz nie IP: *.rev.stofanet.dk 25.03.10, 14:09 "sie do czegos > przyzwyczailes jest poprostu zenujace a co w tym zenujacego, nie jest to naturalne, ze czlowiek sie przyzwyczaja, ze zmienia zdanie, poglady, czyz nie na tym polega rozwoj czlowieka ? bylem np. fanem Graf ale tylko do pewnego momentu, przestalem byc gdy jej wystep sprowadzal sie juz tylko do szybkosci zakonczenia wystepu, mimo doskonalosci show w jej wykonaniu zaczal byc nudny, wiec mozna sie przyzwyczaic ale i odzwyczaic, to naturalne prawo inteligentnego czlowieka, masz z tym klopoty ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.mia.bellsouth.net 20.03.10, 15:47 Niestety nie moge sie zgodzic ze wszystkim. Prawda jest ze Agnieszka zagrala ponizej swojego najlepszego poziomu i prawda jest, ze gozej zniosla presje. Wiedziala juz, ze Jankowicz wygrala, i ze musialaby wygrac turniej, zeby obronic osma pozycje (nawiasem mowiac, Sam Stosur musialaby wyrac turniej, zeby przeskoczyc Agnieszke, tak wiec juz wiadomo, ze Agnieszka bedzie 9 w poniedzialek). Nie zgodze sie natomiast, ze Agnieszka podarowala wygrana Karolinie. Byly chwile w pierwszym secie, kiedy Karolina odrzucila Agnieszke daleko za linie. Niewatpliwie Agnieszka lepiej czyta gre ale to za malo na Karoline. Na stojaco to Aga moze wygrywac z dziewczynami z drugiej piecdziesiatki. Karolina bardzo dobrze sie wcczoraj poruszala po korcie i bardzo dobrze serwowala. Musze to cos odszekac: kilka dni temu napisalem, ze Agnieszka zrobila najwiekszy postep z czworki Azarenka, Wozniacka, Wickmayer, Radwanska. Wczoraj sie przekonalem, ze Karolina zrobila wiekszy postep. Bardzo poprawila serwis, reportuar zagran i poruszanie sie po korcie. To wystarczylo na Agnieszke i pewnie wystarczy na wiele innych dziewczyn. I nie chodzi juz o sile serwisu, ale o bogactwo. Serwis Agnieszki zbyt czesto laduje w tym samym miejscu. Nawet jesli jest kasliwy, to dla zawodniczki klasy Karoliny moze stanowic problem za pierwszym, moze drugim razem ale potem ona juz tam bedzie czekac. Na pewno Agnieszka nie miala wczoraj najlepszego dnia. Zbyt wiele latwych pilek ladowalo w siatce. Wiele razy (zwlaszcza w drugim secie), Agnieszka rozgonila Karoline po korcie, miala ja na widelcu i ostatniej chwili posula, idealnie wystawiona, konczaca pilke. Z zawodniczka z pierwszej trojki, takie sytuacje trzeba wykorzystywac, bo wypracowac je jest piekielnie trudno a jak mawial Jan Ciszewski, zmarnowane sytuacje sie mszcza. Gość portalu: kibic tenisa napisał(a): > wydaje mi sie ze Agnieszka gorzej znisla presje i otoczke jaka > narosla wokol meczu najlepszej Polki z najlepsza POlonuska, i > rywalizacji dwoch tenisowych rodzin, gdyz zagrala ponizej swojego > normalnego poziomu, mam nadzieje na szybki rewanz i ze wtedy juz > skazywana na porazke , zagra wreszcie swoj tenis, czego w tym meczu > najbardziej brakowalo, > > a wg terminologo polskich pseudokibicow to nie Dunka wygrala, ale > Polka podarowala mecz Karolinie popelniajac 38 niewymuszonych > bledow, to jak na Agnieszke prawdziwy kosmos > > pani Agnieszko glowa go gory, i mamy nadziej na szybki rewanz moze > juz w Miami > > > ale generalnie niezaleznie od wyniku, miejsc w tabeli i narodowosci > zdecydowanie wole tenis Radwanskiej, dla mnie Agnieszka gra w > tenisa , chodz dzis zagrala ponizej swoich umiejetnosci, a u > Karoliny to jest bardziej fitness niz gra w tenisa Odpowiedz Link Zgłoś
witaminka123 Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale 20.03.10, 10:13 Widzialam mecz caroline lepiej zagrala :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bob Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: 81.15.175.* 20.03.10, 10:27 Filmowo i muzycznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: df brawo Woznacki!radwanska kicha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 10:31 niech ktos w koncu trze nosa zarozumialym radwanskim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rico Indian Wells. Radwańska przegrała IP: *.dip.t-dialin.net 20.03.10, 10:43 nic nowego,zawsze zawodzi1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Indian Wells. Radwańska przegrała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 11:46 .zawodzi? chyba jakiś żart:) dla ciebie jakby wygrała to i tak pewnie byłoby za mało... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: john Re: Indian Wells. Radwańska przegrała IP: *.chello.pl 20.03.10, 19:51 jedyna Polka ktora osiagnela w tym sporcie tak duzo, w tak krotkim czasie, i nie ma watpliwosc ze osiagnie jescze wiecej i mowisz ze zawodzi, ciekawe spojrzenie rozczarowala Cie, co , ty tylko siedzisz przed tv, dlubiesz w nosie, zlopiesz piwko, a mamusia cie karmi, podtyka jedzonko pod nosek i za ciebie pracuje ( bo inaczej nie bylbys taki madry), a ona ma dla ciebie tylko wygrywac, a jak przegra to zawodzi, biedaczyna Odpowiedz Link Zgłoś
bling.bling Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... 20.03.10, 11:15 A czemu to nikt nie wyklina opinii o Radwanskiej jaka kilka dni temu cytowala gazeta ze Radwanska szczyt swoich umiejetnosci i talentu ma juz za soba? Moze dlatego ze okazalo sie ze mial racje? Odpowiedz Link Zgłoś
chris30 Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale 20.03.10, 11:18 Szczyt ma za sobą? To oświeć nas, geniuszu, kiedy Radwańska była w Indian Wells wyżej, niż w półfinale? Odpowiedz Link Zgłoś
bling.bling Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale 20.03.10, 11:48 jako ze masz problemy z rozumieniem czytanego tekstu to proponuje przeczytaj go jeszcze raz i powiedz gdzie tak jest napisane o turnieju Indian Wells czy o jakimkolwiek innym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.mia.bellsouth.net 20.03.10, 16:00 Tak na szybko to mo Ci podac dwa powody: 1) Cytowany dziennikarz powiedzial, ze Agnieszka sie zatrzymala (co, zostalo tworczo przetlumaczone na "wyzej nie podskoczy") a nie ze ma szczyt osiagniec za soba. Nawiasem mowiac, ten "ekspert" to wydawca lokalnego pisemka i czasem udaje mu sie wypchnac cos do ogolnokrajowych mediow. 2) To juz stare i nikt o tym nie pamieta, poza kilkoma zazdrosnymi nieudacznikami jak Ty. bling.bling napisał: > A czemu to nikt nie wyklina opinii o Radwanskiej jaka kilka dni temu cytowala g > azeta ze Radwanska szczyt swoich umiejetnosci i talentu ma juz za soba? Moze dl > atego ze okazalo sie ze mial racje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: John Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.10, 11:20 Obie zagrały bardzo dobrze, Agnieszka nie była niestety w stanie wygrać ważnych punktów. Miała sporo break-pointów w drugim secie, prowadziła w dwóch swoich ostatnich podaniach serwisowych 40-0, oraz 40-15, i nie była w stanie ich wygrać. W drugim secie Karolina wyraźnie opadła z sił (w porównaniu do pierwszego seta), i szkoda że skończyło się na 2 setach, a nie na trzech. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zds Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 11:21 nie rozumiem... przecież to sukces. Czemu w tym kraju tak wielu wydaje się, że Radwańska może być najlepsza na świecie a Robert Kubica legendą F1. Trochę więcej realizmu... choć pomarzyć fajnie. To tak jak z Małyszem... miałem nadzieję, że będzie numerem 1 w historii skoków ale się nie udało. Ale za te wspaniałe, dzięki niemu, przeżycia... pomnik mu się należy. I są inni... i tworzą kolejne cudowne chwile. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rodrigo Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.centertel.pl 20.03.10, 11:23 Bo Wozniacki jest po prostu lepsza, to już wskazuje sam ranking... a nie można zapomnieć o tym, że jest od Radwańskiej młodsza, ma inne podejście do tego sportu i z pewnością jest bardziej utalentowana. Ale Radwańska niech się nie martwi, jeśli utrzyma pozycję w pierwszej 10 to kasa wciąż będzie i tatuś będzie zadowolony... Przecież zmiana trenera nie wchodzi w rachubę, Radwański to tego nie dopuści, a Agnieszka też nie bo to przecież jest ojciec - więc po co się męczyć pod obcym trenerem, jak tatuś i tak na wszystko przymknie oko. A zmniana trenera byłaby potrzebna, aby wykorzystać jej cały potencjał, bo przecież go ma. Odpowiedz Link Zgłoś
wojto51 Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... 20.03.10, 11:23 Niestety,żadna to niespodzianka. Dziwię sie tylko fachowcom, którzy stwiali na Radwańską, a przecież kilkuminotowa obserwacja każdej z nich na korcie pokazuje,że Woźniacka jest dużo lepszą tenisistką, a Agnieszka zasługuje cały czas max. na koniec 10 WTA. Pytanie, czy warto słuchac takich komentatorów?. pytanie nr 2. Po co tak mieszają? Jeszcze co do Agnieszki, to podztrzymuję co napisałem wiele miesięcy temu, ze nie widzę jej w ściłej czołówce. Niestety czas potwierdził moje prognozy mimo że życzę jej wszystkiego najlepszego. Zacznijmy wreszcie trzeźwo oceniać możliwości naszych reprezentantów, a nie podniecać się pseudofachowymi, szowinistycznymi prognozami "ekspertów", czy wielu dziennikarzy. Np. tzrba sobie uczciwie powidziec po raz kolejn, że polska Ekstraklasa piłkarska to dno, podobnie jak umiejętności większości jej zawodników. Oceniajmy fakty w kontekście miedzynarodowym, a nie powiatowym. Radwańska ciągle jest najlepszą zawodniczką w hitorii polskiego tenisa, lecz od 2 lat nie uczyniła żadnych postępów. Jeśli nam to wystarczy, to jest OK. Jednak sukcesy J. Kowalczyk, czy a. Małysza pozwalają nam oceniać ją na tle sióstr Williams, czy Woźniackiej. Tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realista... sorry, wojto-51, mam najwyrazniej o wiele .... IP: *.range86-132.btcentralplus.com 20.03.10, 15:26 ... wiecej lat od Ciebie (badz gorszy wzrok), ale to jednak Jedrzejewska jest dla mnie po dzien dzisiejszy 'najlepsza w histori polska tenisistka'. W swoim 'szczytowym okresie' nalezala do pierwszych 5-ciu rakiet swiata (inna sprawa, iz nie bylo wowczas czegos w rodzaju PS wiec trudniej o relatywne/obiektywne porownania) a dla Radwanskiej 8 pozycja to maximum. Obym sie mylil i oby Agnieszka pokazala klase pewnej Belgijki, ktorej 'techniczno-inteligentne' walory pozwalaly na dominowanie 'miesniakow' do ktorych zaliczam wiekszosc obecnych liderek (pierwsza 10-ka punktacji WTA) rankingu. Do boju, Agnieszko/Justine, pokazcie, iz myslenie/spryt/inteligencja wazniejsze niz sila.........!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gucio Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.147.206.185.nat.umts.dynamic.eranet.pl 20.03.10, 11:28 droga redakcjo zamiast radwańskiej daliscie zdjecie Weyna Rooneya ,poprawcie ten błąd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wolak Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 11:49 ..odezwał się "prawdziwy" polak..brawo karolina!!! .. Odpowiedz Link Zgłoś
mikwa Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... 20.03.10, 12:18 "Radwńska mogła w drugim secie odwrócić wszystko". No to dlaczego nie odwróciła, skoro mogła ? Kolejny idiotyczny komentarz do występu naszych sportowców. Oczywiście że mogła, ale grzecznie ustąpiła przyjaciółce. Małysz mógł pokonać Ammanna a Kowalczyk - zdobyć więcej złota niż Bjoergen. Mogli, tylko nie chcieli. Dlaczego nasz zaścianek nie może przyznać, że są lepsi od Radwańskiej, Małysza czy Kowalczyk, którzy zresztą i tak są bardzo dobrzy ? Kompleksy ? Głupota ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PiOTR Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.static.dsl.dodo.com.au 20.03.10, 12:56 I to cala prawda o polskich wyczynach.Za,a nawet przeciw. Super to napisales. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kordian Myszka bredzisz waść IP: *.bb.sky.com 20.03.10, 12:56 > "Radwńska mogła w drugim secie odwrócić wszystko". No to dlaczego > nie odwróciła, skoro mogła ? Mogła była, ale się nie udało. > Kolejny idiotyczny komentarz do występu > naszych sportowców. Oczywiście że mogła, ale grzecznie ustąpiła > przyjaciółce. Nie, była szansa, ale zmarnowała ją. > Małysz mógł pokonać Ammanna a Kowalczyk - zdobyć > więcej złota niż Bjoergen. Mogli, tylko nie chcieli. Nie, mogli, tylko się nie udało. > Dlaczego nasz zaścianek nie może przyznać, że są lepsi od > Radwańskiej, Małysza czy Kowalczyk, którzy zresztą i tak > są bardzo dobrzy ? Kompleksy ? Głupota ? Jasne, że są lepsi. Czasem można było ich pokonać, tylko się nie udało, czasem nie było szans. Na brytyjskim eurosporcie też komentator powiedział, że Radwańska mogła była odkręcić losy meczu w drugim secie. Nie udało się, co nie znaczy, że nie można było. Odpowiedz Link Zgłoś