Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z...

    IP: *.152.158.72.dsl.dynamic.eranet.pl 20.03.10, 08:36
    szkoda, że dała się ograć pseudo-polce.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Beno Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 08:37
        Przepraszam,... ale mam pytanie. Jak to jest, że 8 w rankingu
        tenisistka zajmuje 3-4 miejsce w ważnym turnieju i dzięki temu spada w
        tymże rankingu na o dwie pozycje? A wyprzedzić ją niby ma Stosur, która
        w tym turnieju wypadła gorzej od Polki? Może lepiej w ogóle nie grać?
        • Gość: LucasDzihad Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.acn.waw.pl 20.03.10, 08:46
          Bo ranking to średnia z ost. 12 miesięcy
          albo średnia z ostatnich X spotkań ( w zależności od tego o który
          ranking pytasz)
          • robertw18 KW(CW) to nie "pseudo-Polka" tylko "pseudo-Dunka" 20.03.10, 17:58
            Ojciec jest narodowości polskiej, matka także - córka nie może być
            innej narodowości niż polska. Ona może być obywatelką duńską i
            występować w "reprezentacji Danii", ale jest "krwi polskiej".
            Oczywiście, GW lubi różne narodowościowo-przynależnościowe tricks.
            Według niej zapewne wystarczy oznajmić, że jest się określonej
            narodowości lub spełnić wymagania jakiegoś kraju (z określenia
            zapewne są w różnych krajach różne), żeby uznać kogoś za należącego
            np. do głównego narodu danego kraju...
            Pozdr.
        • Gość: znawca tematu Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.chello.pl 20.03.10, 08:54
          Bo w tenisie najważniejsza jest uroda i układy z sędziami dającymi noty za styl gry
          • Gość: Romkin Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 12:17
            Jesteś chory czy nieuk?
        • Gość: tomi Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.master.pl 20.03.10, 08:57
          Ranking sumuje się z turniejów z całego sezonu i to też nie wszystkich tylko tak
          jak w rajdach samochodowych ileś tam najlepszych.
          Pseudo-polka? Bije zawiść? Karolina nigdy nie wypierała się polskich korzeni,
          doskonale mówi po polsku, a że żyje w innym świecie to tylko jej i jej rodziny
          wybór. Żal d ściska?
          • Gość: Beno Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 11:51
            Tomi, odpowiadasz mi, a ja nie pisałem o pseudopolce. Nic mi d* nie ściska,
            przeciwnie, już wczoraj cieszyłem się, że Polka będzie w finale, niezależnie od
            wyniku pojedynku.
            Do meritum: cały czas jednak nie rozumiem, jak można zająć z kimś równorzędną
            pozycję i spaść za niego w rankingu. Chociaż, jeżeli liczy się 16 najlepszych
            turniejów z ostatniego roku to może akurat Polce przestał się liczyć
            zeszłoroczny Indian Wells, gdzie dotarła do ćwierćfinału, a Stosur przegrała z
            nią w II rundzie.
            Tak, to by sprawę tłumaczyło, dziękuję sam sobie za wyjaśnienie.
            • Gość: tomi Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.master.pl 20.03.10, 13:13
              Beno, Sorry , druga część odpowiedzi dotyczyła pierwszego postu. Następnym razem
              rozdzielę. A o rankingu, najlepiej obserwować ten kroczący, tam są brane pod
              uwagę mecze tegoroczne tylko. Ranking całoroczny zawsze jest 'niezrozumiały' i w
              sumie służy tylko do rozstawiania zawodniczek w turniejach. Cała jego wartość
              jest widoczna tylko na koniec sezonu w grudniu.
        • Gość: roger Korporacje sportowe IP: *.acn.waw.pl 20.03.10, 11:08
          Na swiecie powstalo mnostwo sekt handlowych, w tym sportowych. Woza
          sie od weekendu do weekendu i graja w tym samym sosie, publika sie
          ekscytuje. kasa leci.
          O ile jeszcze tenis to jakis sport dla wszystkich, o tyle awans
          gospodarczy skokow narciarskich, sportu anorektykow dla wylacznie
          mieszkancow kilku miejscowosci gorskich to wielkie osiagniecie
          marketingowe.
          I tak siedza Polacy w niedziele i patrza na te skoki do znudzenia.
          Zeby nie bylo przerwy wymyslili skoki w lecie LOL
      • Gość: LucasDzihad radwański nie zrozumie.... IP: *.acn.waw.pl 20.03.10, 08:50
        radwański nie zrozumie, że póki on jest trenerem, córka nie osiągnie
        nic więcej.
        zarżnie agnieszkę, bo nie ma wiedzy i przygotowania. samymi
        ambicjimi nie nauczy panny agnieszki wygrywania nad światową elitą.

        ale to, do czego doszła radwańska to i tak giga sukces, biorąc pod
        uwagę warszawsko piaseczyńską szkołę tenisa
        ;-)))))
      • Gość: Jacek Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 08:57
        Woźniacki w urodzie jest dla mnie numer 1 na świecie. Piękna, apetyczna,
        radosna dziewczyna. Nawet jak się złości jest cudownie piękna!!!!!!!!
        • Gość: kk Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.mia.bellsouth.net 20.03.10, 15:53
          O gustach nie bedziemy dyskutowac. Ale jedno trzeba jej oddac - ma
          fantastyczny usmiech.

          Gość portalu: Jacek napisał(a):

          > Woźniacki w urodzie jest dla mnie numer 1 na świecie. Piękna,
          apetyczna,
          > radosna dziewczyna. Nawet jak się złości jest cudownie
          piękna!!!!!!!!
      • Gość: polak Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.raanqu1.dynamic.dsl.tele.dk 20.03.10, 08:58
        Człowieku laska jest Dunką ale zawsze podkrsla swoje polskie
        korzenie , mówi tez switnie po polsku
        • Gość: Spoxman Caroline to Polka z dunskim obywatelstwem IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.03.10, 09:39
          Caroline nie jest Dunka, jesli wezmiemy pod uwage "arodowosc". Wydaje mi sie, ze
          ona jako narodowsoc podaje polska, a obywatelstwo dunskie. Liczy sie pochodzenie
          rodzicow, szczegolnie ojca, a nie miejsce urodzenia.
          • Gość: qwqw Re: Caroline to Polka z dunskim obywatelstwem IP: *.ds10.agh.edu.pl 20.03.10, 11:04
            liczy się to w jakiej reprezentacji gra
      • Gość: Polak Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.raanqu1.dynamic.dsl.tele.dk 20.03.10, 09:01
        Wielki szacunek , swietna sportsmenka, , mimo ze urodzila sie w Danii
        mówi tez po polsku, podkresla tez swoje polskie pochodzenie. Ponadto
        bardzo szanowana w Danii, moze tez w Polsce ja docenimy.
        Ps:Ja pisze z Danii...
      • Gość: j Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.pool.mediaWays.net 20.03.10, 09:04
        Co do rankingu - Agnieszka spadnie za Jankovic, ale nie za Stosur. Dobrze
        byloby, gdyby autor(ka) artykulu zadal(a) sobie trud otworzenia strony
        internetowej z aktualnym rankingiem WTA, sprawdzenia liczby puntow aktualnie
        posiadanych przez 3 wyzej wymienione zawodniczki, nastepnie dokonal(a)
        niesamowitej operacji logistycznej, tj sprawdzenia jak graly te 3 zawodniczki
        w zeszlym roku na tym turnieju(na tej samej stronie), pobawil(a) sie troszke
        matematyka na poziomie wczesnych klas szkoly podstawowej i nie trzeba bedzie
        pisac glupot w stylu "spadnie o jedno a moze nawet o dwa miejsca".
      • Gość: bolo Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.85-237-191.tkchopin.pl 20.03.10, 09:21
        No cóż,nie wyszło.Brawo Aga,niezwykły talent i niezwykła uroda.Pozdrowionka.
      • an_konta Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... 20.03.10, 09:25
        I jak tam samopoczucie panie Wojciechu? Zawsze mówiłem ,że znajomość zasad tenisa nie jest równoznaczna ze znajomością przyszłości. Niech pan raczej zajmie się "geszeftami" a nie prorokowaniem ...
        • guru133 A ty co prorok? To może już i święty?:)))) 20.03.10, 10:09
          A może zwykła menda, co to wtedy, gdy Agnieszka wygrywa, pieje z zachwytu a gdy
          przegra, zaciera łapki z radości że się jej nie powiodło?
          • an_konta Re: A ty co prorok? To może już i święty?:)))) 20.03.10, 14:39
            guru 133 ja nie piszę na temat Agnieszki , której kibicuję, ale na temat proroka Wojciecha... Fibaka.
        • Gość: asd an_konta IP: *.2-1.cable.virginmedia.com 20.03.10, 11:05
          Przestan pisac glupoty na intrernecie, ile ty masz lat???
          • an_konta Re: an_konta 20.03.10, 14:37
            53. Ze względu na to wiele widziałem... ale nigdy nie widziałem sportowego emeryta , który skutecznie by prorokował, i to by było na tyle!
      • an_konta Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale 20.03.10, 09:30
        TYLKO FALUBAZ!!!
      • lomot3 Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... 20.03.10, 09:35
        no jakby Agnieszka zawczasu wyjechała choćby do takiej Dani dawno by była nr 1
        • kcramsib Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale 20.03.10, 10:56
          Danii jak już.
      • Gość: duńczyk Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 09:43
        jaka do cholery "dunka w nogach" ???? w nogach , sercu , i ładnych
        pośladkach POLKA !!!!! tak jak radwanska zresztą.
      • Gość: kibic tenisa Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.chello.pl 20.03.10, 09:47
        wydaje mi sie ze Agnieszka gorzej znisla presje i otoczke jaka
        narosla wokol meczu najlepszej Polki z najlepsza POlonuska, i
        rywalizacji dwoch tenisowych rodzin, gdyz zagrala ponizej swojego
        normalnego poziomu, mam nadzieje na szybki rewanz i ze wtedy juz
        skazywana na porazke , zagra wreszcie swoj tenis, czego w tym meczu
        najbardziej brakowalo,

        a wg terminologo polskich pseudokibicow to nie Dunka wygrala, ale
        Polka podarowala mecz Karolinie popelniajac 38 niewymuszonych
        bledow, to jak na Agnieszke prawdziwy kosmos

        pani Agnieszko glowa go gory, i mamy nadziej na szybki rewanz moze
        juz w Miami


        ale generalnie niezaleznie od wyniku, miejsc w tabeli i narodowosci
        zdecydowanie wole tenis Radwanskiej, dla mnie Agnieszka gra w
        tenisa , chodz dzis zagrala ponizej swoich umiejetnosci, a u
        Karoliny to jest bardziej fitness niz gra w tenisa
        • Gość: arthur Re: a juz myslalem zes madrzejszy IP: *.rev.stofanet.dk 20.03.10, 14:04
          " a wg terminologo polskich pseudokibicow to nie Dunka wygrala, ale
          Polka podarowala mecz Karolinie popelniajac 38 niewymuszonych
          bledow, to jak na Agnieszke prawdziwy kosmos "

          liczac w ten spsob co Radwanska robila w polfinale, czy policzylej
          bledy Dementiewej, Bartoli ?
          Boze jakis ty glupi !!!

          • Gość: kibic tenisa Re: a juz myslalem zes madrzejszy IP: *.chello.pl 20.03.10, 16:36
            "liczac w ten spsob co Radwanska robila w polfinale, czy policzylej
            bledy Dementiewej, Bartoli ?"

            nie, ale Ty to robisz, dlatego ja licze bledy Agnieszki


            napisze wyraznie, to nie Wozniacka wtgrala mecz tylko Radwanska
            przegrala. a raczej podarowala mecz przyjaciolce, czego dowodem jest
            liczba niewymuszonych

            skoro uwazasz to za glupote, to znaczy ze uwazasz sie za glupka, bo
            robie to m.in za Twoim przykladem i musze oddac Ci pierwszenstwo
            • Gość: arthur Re: a juz myslalem zes madrzejszy IP: *.rev.stofanet.dk 21.03.10, 07:05
              "> skoro uwazasz to za glupote, to znaczy ze uwazasz sie za glupka, bo
              > robie to m.in za Twoim przykladem i musze oddac Ci pierwszenstwo
              och pardon, nie sadzilem, ze jestes az tak inteligentny i idziesz w
              slady glupszego
              • Gość: kibic tenisa Re: a juz myslalem zes madrzejszy IP: *.chello.pl 21.03.10, 22:24
                niestety musze a to dla rownowagi i sprawiedliwosci taki ze mnie
                oszolom, zreszta robilbys to samo, tylko w druga strone
                • Gość: arthur Re: juz nie IP: *.rev.stofanet.dk 22.03.10, 09:27
                  juz nie robie, juz sie do Radwanskiej przyzwyczailem i od dluzszego
                  czasu nie krytykuje ale jej styl mi sie nie podoba,
                  co zas do Wozniacki to ciesze sie, ze jest numero dwa, niestety taki
                  jest system rozdzielania punktow nie tylko dla niej, troche tez
                  szczescia ale trzezwo patrzac, na ta pozycje jeszcze sobie gra w tenisa
                  nie zarobila, ma jednak dopiero 19 lat i swiat przed nia,
                  ty natomiast trzymasz sie jak rzep psiego ogona tej samej wersji i
                  powielasz jak mantre a to nie jest zbyt inteligentne,
                  • Gość: kibic tenisa Re: juz nie IP: *.chello.pl 25.03.10, 02:15
                    doprawdy, i czekasz na oklaski? mi tez sie styl gry Wozniacki
                    niespecjalnie podoba, inaczej nie przykuwa mojej uwagi, ale nigdy by
                    mi nie przyszlo do glowy by ja z tego powodu krytkowac, nawet w
                    kulturalny sposob, to dopiero byloby dla mnie glupota, bo
                    1) nie wszytko wszystkim musi sie podobac
                    2) powinno sie skupiac na tym co sie podoba, a nie na tym co sie nie
                    podoba, a to ostatnie zostawic ludziom o innych upodobaniach

                    tak wiec ja nie znajduje zadnego usprawedliwienia dla Twojej
                    wczesniejszej postawy, a Twoje tlumaczenie ze sie do czegos
                    przyzwyczailes jest poprostu zenujace
                    • Gość: arthur Re: juz nie IP: *.rev.stofanet.dk 25.03.10, 14:09
                      "sie do czegos
                      > przyzwyczailes jest poprostu zenujace


                      a co w tym zenujacego, nie jest to naturalne, ze czlowiek sie
                      przyzwyczaja, ze zmienia zdanie, poglady, czyz nie na tym polega rozwoj
                      czlowieka ?
                      bylem np. fanem Graf ale tylko do pewnego momentu, przestalem byc gdy
                      jej wystep sprowadzal sie juz tylko do szybkosci zakonczenia wystepu,
                      mimo doskonalosci show w jej wykonaniu zaczal byc nudny,
                      wiec mozna sie przyzwyczaic ale i odzwyczaic, to naturalne prawo
                      inteligentnego czlowieka, masz z tym klopoty ?
        • Gość: kk Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.mia.bellsouth.net 20.03.10, 15:47
          Niestety nie moge sie zgodzic ze wszystkim.
          Prawda jest ze Agnieszka zagrala ponizej swojego najlepszego poziomu
          i prawda jest, ze gozej zniosla presje. Wiedziala juz, ze Jankowicz
          wygrala, i ze musialaby wygrac turniej, zeby obronic osma pozycje
          (nawiasem mowiac, Sam Stosur musialaby wyrac turniej, zeby
          przeskoczyc Agnieszke, tak wiec juz wiadomo, ze Agnieszka bedzie 9 w
          poniedzialek).


          Nie zgodze sie natomiast, ze Agnieszka podarowala wygrana Karolinie.
          Byly chwile w pierwszym secie, kiedy Karolina odrzucila Agnieszke
          daleko za linie. Niewatpliwie Agnieszka lepiej czyta gre ale to za
          malo na Karoline. Na stojaco to Aga moze wygrywac z dziewczynami z
          drugiej piecdziesiatki. Karolina bardzo dobrze sie wcczoraj
          poruszala po korcie i bardzo dobrze serwowala. Musze to cos
          odszekac: kilka dni temu napisalem, ze Agnieszka zrobila najwiekszy
          postep z czworki Azarenka, Wozniacka, Wickmayer, Radwanska. Wczoraj
          sie przekonalem, ze Karolina zrobila wiekszy postep. Bardzo
          poprawila serwis, reportuar zagran i poruszanie sie po korcie. To
          wystarczylo na Agnieszke i pewnie wystarczy na wiele innych
          dziewczyn. I nie chodzi juz o sile serwisu, ale o bogactwo. Serwis
          Agnieszki zbyt czesto laduje w tym samym miejscu. Nawet jesli jest
          kasliwy, to dla zawodniczki klasy Karoliny moze stanowic problem za
          pierwszym, moze drugim razem ale potem ona juz tam bedzie czekac.


          Na pewno Agnieszka nie miala wczoraj najlepszego dnia. Zbyt wiele
          latwych pilek ladowalo w siatce. Wiele razy (zwlaszcza w drugim
          secie), Agnieszka rozgonila Karoline po korcie, miala ja na widelcu
          i ostatniej chwili posula, idealnie wystawiona, konczaca pilke.
          Z zawodniczka z pierwszej trojki, takie sytuacje trzeba
          wykorzystywac, bo wypracowac je jest piekielnie trudno a
          jak mawial Jan Ciszewski, zmarnowane sytuacje sie mszcza.


          Gość portalu: kibic tenisa napisał(a):

          > wydaje mi sie ze Agnieszka gorzej znisla presje i otoczke jaka
          > narosla wokol meczu najlepszej Polki z najlepsza POlonuska, i
          > rywalizacji dwoch tenisowych rodzin, gdyz zagrala ponizej swojego
          > normalnego poziomu, mam nadzieje na szybki rewanz i ze wtedy juz
          > skazywana na porazke , zagra wreszcie swoj tenis, czego w tym
          meczu
          > najbardziej brakowalo,
          >
          > a wg terminologo polskich pseudokibicow to nie Dunka wygrala, ale
          > Polka podarowala mecz Karolinie popelniajac 38 niewymuszonych
          > bledow, to jak na Agnieszke prawdziwy kosmos
          >
          > pani Agnieszko glowa go gory, i mamy nadziej na szybki rewanz moze
          > juz w Miami
          >
          >
          > ale generalnie niezaleznie od wyniku, miejsc w tabeli i
          narodowosci
          > zdecydowanie wole tenis Radwanskiej, dla mnie Agnieszka gra w
          > tenisa , chodz dzis zagrala ponizej swoich umiejetnosci, a u
          > Karoliny to jest bardziej fitness niz gra w tenisa
      • witaminka123 Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale 20.03.10, 10:13
        Widzialam mecz caroline lepiej zagrala :)
      • Gość: bob Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: 81.15.175.* 20.03.10, 10:27
        Filmowo i muzycznie
      • Gość: df brawo Woznacki!radwanska kicha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 10:31

        niech ktos w koncu trze nosa zarozumialym radwanskim
      • Gość: Rico Indian Wells. Radwańska przegrała IP: *.dip.t-dialin.net 20.03.10, 10:43
        nic nowego,zawsze zawodzi1
        • Gość: . Re: Indian Wells. Radwańska przegrała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 11:46
          .zawodzi? chyba jakiś żart:) dla ciebie jakby wygrała to i tak pewnie byłoby za
          mało...
        • Gość: john Re: Indian Wells. Radwańska przegrała IP: *.chello.pl 20.03.10, 19:51
          jedyna Polka ktora osiagnela w tym sporcie tak duzo, w tak krotkim
          czasie, i nie ma watpliwosc ze osiagnie jescze wiecej i mowisz ze
          zawodzi, ciekawe spojrzenie

          rozczarowala Cie, co , ty tylko siedzisz przed tv, dlubiesz w nosie,
          zlopiesz piwko, a mamusia cie karmi, podtyka jedzonko pod nosek i za
          ciebie pracuje ( bo inaczej nie bylbys taki madry), a ona ma dla
          ciebie tylko wygrywac, a jak przegra to zawodzi, biedaczyna
      • bling.bling Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... 20.03.10, 11:15
        A czemu to nikt nie wyklina opinii o Radwanskiej jaka kilka dni temu cytowala gazeta ze Radwanska szczyt swoich umiejetnosci i talentu ma juz za soba? Moze dlatego ze okazalo sie ze mial racje?
        • chris30 Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale 20.03.10, 11:18
          Szczyt ma za sobą? To oświeć nas, geniuszu, kiedy Radwańska była w Indian Wells
          wyżej, niż w półfinale?
          • bling.bling Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale 20.03.10, 11:48
            jako ze masz problemy z rozumieniem czytanego tekstu to proponuje przeczytaj go jeszcze raz i powiedz gdzie tak jest napisane o turnieju Indian Wells czy o jakimkolwiek innym?
            • Gość: kk Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.mia.bellsouth.net 20.03.10, 16:00
              Tak na szybko to mo Ci podac dwa powody:

              1) Cytowany dziennikarz powiedzial, ze Agnieszka sie zatrzymala (co,
              zostalo tworczo przetlumaczone na "wyzej nie podskoczy") a nie ze ma
              szczyt osiagniec za soba. Nawiasem mowiac, ten "ekspert" to wydawca
              lokalnego pisemka i czasem udaje mu sie wypchnac cos do
              ogolnokrajowych mediow.
              2) To juz stare i nikt o tym nie pamieta, poza kilkoma zazdrosnymi
              nieudacznikami jak Ty.

              bling.bling napisał:

              > A czemu to nikt nie wyklina opinii o Radwanskiej jaka kilka dni
              temu cytowala g
              > azeta ze Radwanska szczyt swoich umiejetnosci i talentu ma juz za
              soba? Moze dl
              > atego ze okazalo sie ze mial racje?
      • Gość: John Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.10, 11:20
        Obie zagrały bardzo dobrze, Agnieszka nie była niestety w stanie wygrać
        ważnych punktów. Miała sporo break-pointów w drugim secie, prowadziła w dwóch
        swoich ostatnich podaniach serwisowych 40-0, oraz 40-15, i nie była w stanie
        ich wygrać. W drugim secie Karolina wyraźnie opadła z sił (w porównaniu do
        pierwszego seta), i szkoda że skończyło się na 2 setach, a nie na trzech.
      • Gość: zds Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 11:21
        nie rozumiem... przecież to sukces. Czemu w tym kraju tak wielu wydaje się, że Radwańska może być najlepsza na świecie a Robert Kubica legendą F1. Trochę więcej realizmu... choć pomarzyć fajnie. To tak jak z Małyszem... miałem nadzieję, że będzie numerem 1 w historii skoków ale się nie udało. Ale za te wspaniałe, dzięki niemu, przeżycia... pomnik mu się należy. I są inni... i tworzą kolejne cudowne chwile.
      • Gość: Rodrigo Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.centertel.pl 20.03.10, 11:23
        Bo Wozniacki jest po prostu lepsza, to już wskazuje sam ranking... a
        nie można zapomnieć o tym, że jest od Radwańskiej młodsza, ma inne
        podejście do tego sportu i z pewnością jest bardziej utalentowana.
        Ale Radwańska niech się nie martwi, jeśli utrzyma pozycję w
        pierwszej 10 to kasa wciąż będzie i tatuś będzie zadowolony...
        Przecież zmiana trenera nie wchodzi w rachubę, Radwański to tego nie
        dopuści, a Agnieszka też nie bo to przecież jest ojciec - więc po co
        się męczyć pod obcym trenerem, jak tatuś i tak na wszystko przymknie
        oko. A zmniana trenera byłaby potrzebna, aby wykorzystać jej cały
        potencjał, bo przecież go ma.
      • wojto51 Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... 20.03.10, 11:23
        Niestety,żadna to niespodzianka. Dziwię sie tylko fachowcom, którzy stwiali na
        Radwańską, a przecież kilkuminotowa obserwacja każdej z nich na korcie
        pokazuje,że Woźniacka jest dużo lepszą tenisistką, a Agnieszka zasługuje cały
        czas max. na koniec 10 WTA. Pytanie, czy warto słuchac takich komentatorów?.
        pytanie nr 2. Po co tak mieszają? Jeszcze co do Agnieszki, to podztrzymuję co
        napisałem wiele miesięcy temu, ze nie widzę jej w ściłej czołówce. Niestety
        czas potwierdził moje prognozy mimo że życzę jej wszystkiego najlepszego.
        Zacznijmy wreszcie trzeźwo oceniać możliwości naszych reprezentantów, a nie
        podniecać się pseudofachowymi, szowinistycznymi prognozami "ekspertów", czy
        wielu dziennikarzy. Np. tzrba sobie uczciwie powidziec po raz kolejn, że
        polska Ekstraklasa piłkarska to dno, podobnie jak umiejętności większości jej
        zawodników. Oceniajmy fakty w kontekście miedzynarodowym, a nie powiatowym.
        Radwańska ciągle jest najlepszą zawodniczką w hitorii polskiego tenisa, lecz
        od 2 lat nie uczyniła żadnych postępów. Jeśli nam to wystarczy, to jest OK.
        Jednak sukcesy J. Kowalczyk, czy a. Małysza pozwalają nam oceniać ją na tle
        sióstr Williams, czy Woźniackiej. Tyle
        • Gość: realista... sorry, wojto-51, mam najwyrazniej o wiele .... IP: *.range86-132.btcentralplus.com 20.03.10, 15:26
          ... wiecej lat od Ciebie (badz gorszy wzrok), ale to jednak
          Jedrzejewska jest dla mnie po dzien dzisiejszy 'najlepsza w histori
          polska tenisistka'.

          W swoim 'szczytowym okresie' nalezala do pierwszych 5-ciu rakiet
          swiata (inna sprawa, iz nie bylo wowczas czegos w rodzaju PS wiec
          trudniej o relatywne/obiektywne porownania) a dla Radwanskiej 8
          pozycja to maximum. Obym sie mylil i oby Agnieszka pokazala klase
          pewnej Belgijki, ktorej 'techniczno-inteligentne' walory pozwalaly
          na dominowanie 'miesniakow' do ktorych zaliczam wiekszosc obecnych
          liderek (pierwsza 10-ka punktacji WTA) rankingu.

          Do boju, Agnieszko/Justine, pokazcie, iz myslenie/spryt/inteligencja
          wazniejsze niz sila.........!!!!!!
      • Gość: gucio Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... IP: *.147.206.185.nat.umts.dynamic.eranet.pl 20.03.10, 11:28
        droga redakcjo zamiast radwańskiej daliscie zdjecie Weyna Rooneya ,poprawcie
        ten błąd
      • Gość: wolak Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.10, 11:49
        ..odezwał się "prawdziwy" polak..brawo karolina!!! ..
      • mikwa Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale z... 20.03.10, 12:18
        "Radwńska mogła w drugim secie odwrócić wszystko". No to dlaczego
        nie odwróciła, skoro mogła ? Kolejny idiotyczny komentarz do występu
        naszych sportowców. Oczywiście że mogła, ale grzecznie ustąpiła
        przyjaciółce. Małysz mógł pokonać Ammanna a Kowalczyk - zdobyć
        więcej złota niż Bjoergen. Mogli, tylko nie chcieli. Dlaczego nasz
        zaścianek nie może przyznać, że są lepsi od Radwańskiej, Małysza czy
        Kowalczyk, którzy zresztą i tak są bardzo dobrzy ? Kompleksy ?
        Głupota ?
        • Gość: PiOTR Re: Indian Wells. Radwańska przegrała w półfinale IP: *.static.dsl.dodo.com.au 20.03.10, 12:56
          I to cala prawda o polskich wyczynach.Za,a nawet przeciw. Super to
          napisales.
        • Gość: Kordian Myszka bredzisz waść IP: *.bb.sky.com 20.03.10, 12:56
          > "Radwńska mogła w drugim secie odwrócić wszystko". No to dlaczego
          > nie odwróciła, skoro mogła ?

          Mogła była, ale się nie udało.

          > Kolejny idiotyczny komentarz do występu
          > naszych sportowców. Oczywiście że mogła, ale grzecznie ustąpiła
          > przyjaciółce.

          Nie, była szansa, ale zmarnowała ją.

          > Małysz mógł pokonać Ammanna a Kowalczyk - zdobyć
          > więcej złota niż Bjoergen. Mogli, tylko nie chcieli.

          Nie, mogli, tylko się nie udało.

          > Dlaczego nasz zaścianek nie może przyznać, że są lepsi od
          > Radwańskiej, Małysza czy Kowalczyk, którzy zresztą i tak
          > są bardzo dobrzy ? Kompleksy ? Głupota ?

          Jasne, że są lepsi. Czasem można było ich pokonać, tylko się nie udało, czasem
          nie było szans. Na brytyjskim eurosporcie też komentator powiedział, że
          Radwańska mogła była odkręcić losy meczu w drugim secie. Nie udało się, co nie
          znaczy, że nie można było.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka