Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Basket Manager

    08.01.03, 09:41
    Witam!
    Chcialbym Was zaprosic na stronke mojego (prostego!) aczkolwiek ciekawego
    (tak mi sie wydaje) Basket Managera. Od dwoch miesiecy popoludniami pracuje
    nad tym programikiem i wlasnie kilka dni temu zakonczylem pewien okres prac,
    ktory zaowocowal 1 finalna wersja. Oczywiscie nie jest to nic wielkiego ot
    prosty programik z paroma opcjami pozwalajacy popraowadzic jeden z 8 (na
    razie tylko 8 ) I ligowych klubow PLK. Sklady sa dosc na czasie (za wyjatkiem
    Bobrow Bytom ) wiec BM moze dostarczyc ciekawych wrazen . Poza tradycyjnymi
    opcjami managerskimi (kupno, sprzedaz zawodnikow, trening) w grze znajduje
    sie opcje rozbudowy hali, wyboru reklamodawcow, sprawy Klubu Kibica itp.
    Zdaje sobie sprawe, ze moja "gra" nie moze sie rownac z innymi komercyjnymi
    produkcjami tego typu, no ale od czegos trzeba zaczac. Z pewnoscia nie
    ucieszy Was fakt iz jak na razie mozliwe jest rozegranie tylko jednego
    sezonu, na mecz wybiera sie tylko podstawowa 5, sam mecz takze nie jest
    przedtsawiony w jakis olsniewajacy sposob (brak grafiki 3D ;). Mimo to jestem
    ciekaw jak ocenilibyscie moja 2 miesieczna prace, mam zamiar daja
    rozbudowywac moj projekt, az moze kiedys bedzie z niego prawdziwa rasowa gra
    managerska o koszykowce. Pozdrawiam i zaparszam na www.basketmanager.prv.pl

    Chaves

    chaves@interia.pl -> a tu slijcie komentarze i uwagi (te dobre i te zle
    rowniez!)
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka