chaves
08.01.03, 09:41
Witam!
Chcialbym Was zaprosic na stronke mojego (prostego!) aczkolwiek ciekawego
(tak mi sie wydaje) Basket Managera. Od dwoch miesiecy popoludniami pracuje
nad tym programikiem i wlasnie kilka dni temu zakonczylem pewien okres prac,
ktory zaowocowal 1 finalna wersja. Oczywiscie nie jest to nic wielkiego ot
prosty programik z paroma opcjami pozwalajacy popraowadzic jeden z 8 (na
razie tylko 8 ) I ligowych klubow PLK. Sklady sa dosc na czasie (za wyjatkiem
Bobrow Bytom ) wiec BM moze dostarczyc ciekawych wrazen . Poza tradycyjnymi
opcjami managerskimi (kupno, sprzedaz zawodnikow, trening) w grze znajduje
sie opcje rozbudowy hali, wyboru reklamodawcow, sprawy Klubu Kibica itp.
Zdaje sobie sprawe, ze moja "gra" nie moze sie rownac z innymi komercyjnymi
produkcjami tego typu, no ale od czegos trzeba zaczac. Z pewnoscia nie
ucieszy Was fakt iz jak na razie mozliwe jest rozegranie tylko jednego
sezonu, na mecz wybiera sie tylko podstawowa 5, sam mecz takze nie jest
przedtsawiony w jakis olsniewajacy sposob (brak grafiki 3D ;). Mimo to jestem
ciekaw jak ocenilibyscie moja 2 miesieczna prace, mam zamiar daja
rozbudowywac moj projekt, az moze kiedys bedzie z niego prawdziwa rasowa gra
managerska o koszykowce. Pozdrawiam i zaparszam na www.basketmanager.prv.pl
Chaves
chaves@interia.pl -> a tu slijcie komentarze i uwagi (te dobre i te zle
rowniez!)