09.01.08, 08:57
zamknięty
Na grzbiet włosienica
Popiołem posypać lica
jesyn dzień poważne czoło
a potem zaś wesoło?
    • kefirowa Re: Popielec 09.01.08, 15:00
      zamknięty
      Madohorze włosienicę?
      Ja jej psot już nie zliczę
      A od wczoraj mi już bredzi
      że sobie w góry jedzie
    • balzack Re: Popielec 18.01.08, 16:52
      zamknięty
      madohora napisała:

      > Na grzbiet włosienica
      > Popiołem posypać lica
      > jesyn dzień poważne czoło
      > a potem zaś wesoło?


      Madohora z włosienicom?
      Mie sie śmieje zaroz lico
      Pora godzin niy wytrzymo
      Tak piyń minut ino, ino
    • madohora Re: Popielec 04.02.08, 14:04
      zamknięty
      Środa bydzie Popielcowo
      i karnawał momy z gowy
      Potrza pościć aż do świąt
      Mie sie nudzi, ida stąd...
    • broneknotgeld Re: Popielec 05.02.08, 19:04
      zamknięty
      Popielec

      Dziyń to richtig niywesoły
      Czy zasypiom mie popiołym?
      Za rym przidzie pokutować
      Potym tako "grzyszyć" z nowa.
    • cusiew44 Re: Popielec 06.02.08, 16:25
      zamknięty
      No faktycznie, dzisiaj jest Popielec.
    • madohora Re: Popielec 06.02.08, 16:51
      zamknięty
      Dziś Popielec, smutne święto
      Już z poiołu odcisnięte piętno
      Koniec zabawy teraz już post
      No i do świąt droga wprost.
    • broneknotgeld Re: Popielec 06.02.08, 22:36
      zamknięty
      Jako pokutować mom?
      Fraszki przeca tukej dom
      Zowdy tako rymym grzesza
      I sie przeca tym fest ciesza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka