Dodaj do ulubionych

A wiec Carrefour

20.05.04, 19:54
Hipermarket Carefour powstanie przy ul. Hetmańskiej w ciągu kilkunastu
miesięcy. Wczoraj inwestor - firma InterCommerce - otrzymał od Urzędu
Miejskiego pozwolenie na budowę. Prace powinny rozpocząć się w ciągu
miesiąca, a na Wielkanoc w przyszłym roku, klienci będą mogli zrobić tam
pierwsze zakupy.


- Teraz dokument zostanie rozesłany do stron, czyli inwestora i jego sąsiadów
przy ul. Hetmańskiej. Jeśli w ciągu 14 dni nikt nie wniesie skargi, decyzja
będzie prawomocna - wyjaśnia Tadeusz Arułkowicz, rzecznik prasowy prezydenta
Białegostoku.
Negocjacje w tej sprawie trwał ponad trzy lata. Inwestor liczył na otwarcie
hipermarketu jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, ale po przeciągających
się negocjacjach z miastem, ten termin jest niemożliwy. W zamian za
pozwolenie na budowę hipermarketu musi wydać na białostockie drogi prawie 15
mln zł.
pozdr
P.S.
Pozdrowienia dla Bialostaczanina
Obserwuj wątek
    • oszolom.z.radia.maryja Re: A wiec Carrefour 20.05.04, 20:57
      i na tym koniec! zrozumiano?
    • kolczugin Re: A wiec Carrefour 21.05.04, 10:32
      alex.4 napisał:
      > - Teraz dokument zostanie rozesłany do stron, czyli inwestora i jego sąsiadów
      > przy ul. Hetmańskiej. Jeśli w ciągu 14 dni nikt nie wniesie skargi, decyzja
      > będzie prawomocna

      To byłby cud, gdyby nikt nie wniósł skargi - za duża kasa przeszłaby koło nosa
      organizacjom - np. ekologicznym. No chyba, że już zostali jakoś zaspokojeni...
      • alex.4 Re: A wiec Carrefour 21.05.04, 10:35
        zobaczymy...
        na szczęscie poz mianie prawa budowlanego możliwości blokowania inwestycji się
        zmniejszyły
        pozdr
        Mniejmy andzieje, że jednak nikt nie będzie pzreszkadzał
        • maurus Re: A wiec Carrefour 21.05.04, 13:27
          alex.4 napisał:

          > Mniejmy andzieje, że jednak nikt nie będzie pzreszkadzał
          Oj nie! Na to nie licz. Nie leży to w naszej ludzkiej naturze, a już na pewno
          nie w polskiej naturze. Będzie mącił i to niejeden.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka