Gość: Łapianka
IP: *.lapy.sdi.tpnet.pl
29.05.02, 22:47
Czy w piątek w Białymstoku działają przedszkola ?Bo przedszkole mojego synka
nie pracuje ,bo jest tego dnia"mało dzieci".Widocznie wszyscy mają taką dobrą
pracę,ze nie muszą iść w piątek do pracy.Ja muszę.
Czy tak jest tylko w Łapach ?W wakacje tez to przedszkole jest nieczynne 2
miesiące odkąd Mały tam chodzi bo jest "mało dzieci".Załamuje mnie to,bo
te "wolne "dni dezorganizują mi życie,a babcie i ciocie są na tyle młode i
przedsiębiorcze,ze pracują.
To przedszkole potrafilo nawet odpracować 2 maja i mieć wtedy wolny
dzień,choć ja nie mam pojęcia jak mozna w przedszkolu odpracować"wolny
dzień",ale odpracowały.Podobno w którąś z sobót.Chyba przeniosę synka do innego
przedszkola.