Dodaj do ulubionych

Wolne dni ????

IP: *.lapy.sdi.tpnet.pl 29.05.02, 22:47
Czy w piątek w Białymstoku działają przedszkola ?Bo przedszkole mojego synka
nie pracuje ,bo jest tego dnia"mało dzieci".Widocznie wszyscy mają taką dobrą
pracę,ze nie muszą iść w piątek do pracy.Ja muszę.
Czy tak jest tylko w Łapach ?W wakacje tez to przedszkole jest nieczynne 2
miesiące odkąd Mały tam chodzi bo jest "mało dzieci".Załamuje mnie to,bo
te "wolne "dni dezorganizują mi życie,a babcie i ciocie są na tyle młode i
przedsiębiorcze,ze pracują.
To przedszkole potrafilo nawet odpracować 2 maja i mieć wtedy wolny
dzień,choć ja nie mam pojęcia jak mozna w przedszkolu odpracować"wolny
dzień",ale odpracowały.Podobno w którąś z sobót.Chyba przeniosę synka do innego
przedszkola.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ralston Re: Wolne dni ???? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.05.02, 23:24
      Nie wiem jak w Białym pozostałe przedszkola, ale widzę, że to powszechniejsza
      praktyka. W Warszawie przedszkole mego syna też w piątek zamknięte...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka