kiczkis
14.03.08, 00:24
Wybraliscie "betoniarza" (a wlasciwie wybral go jego kolega - szef
komisji..) to teraz mu placcie i trzymajcie reke w nocniku..
Zawsze wstrzymuje sie z pododnymi opiniami, ale tym razem mowie
wprost.. - Jesli "betoniarz" postawi wam ten KURNIK - ktory szumnie
zwiecie "nowoczesnym cudem stadionowym" do poczatku 2012 roku, to
zmieniam nazwisko i gole publicznie wlosy ktore mi w takim przypadku
NA DLONI wyrosna!!
Oczywiscie ze BIUROWCE i CAMPUSY to on stawia bez problemow - bo
BETON to jego specjalnosc, ale lepiej byloby gdyby na biurowcach i
campusach poprzestal..