Dodaj do ulubionych

Poślizg na stadionie

14.03.08, 00:24
Wybraliscie "betoniarza" (a wlasciwie wybral go jego kolega - szef
komisji..) to teraz mu placcie i trzymajcie reke w nocniku..

Zawsze wstrzymuje sie z pododnymi opiniami, ale tym razem mowie
wprost.. - Jesli "betoniarz" postawi wam ten KURNIK - ktory szumnie
zwiecie "nowoczesnym cudem stadionowym" do poczatku 2012 roku, to
zmieniam nazwisko i gole publicznie wlosy ktore mi w takim przypadku
NA DLONI wyrosna!!

Oczywiscie ze BIUROWCE i CAMPUSY to on stawia bez problemow - bo
BETON to jego specjalnosc, ale lepiej byloby gdyby na biurowcach i
campusach poprzestal..
Obserwuj wątek
    • chaos11 Poślizg na stadionie 14.03.08, 08:43
      Ja tam planuje już obejrzenie meczu LM w 2011 ( np: Jaga:Barcelona )
    • Gość: Denis Poślizg na stadionie IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 14.03.08, 08:59
      "Myślę, że ustaliliśmy już 99 proc. szczegółów umowy. Liczymy, że po niedzieli
      dojdziemy do porozumienia - dodaje Arłukowicz..."

      A ja myślę że ten jeden procent to ile dostanę "pod stołem"
      Bo przy takiej sumie kontraktu dodatkowy darmowy projekcik na -powiedzmy-
      pawilonik czy szalecik to pestka takiemu fachowcowi...
    • Gość: heh kuryłowicz - arłukowicz - hehehe IP: 195.42.249.* 14.03.08, 15:16
      od razu widać kto rządzi... stara gwardia. ciekawe gdzie ich szkolili? ale
      ustawili się nieźle. cwaniaczki.
    • tygrysio_misio Re: Poślizg na stadionie 14.03.08, 17:04
      a nam na studiach pan mowil, ze trzeba sie doskonalic w najlepszytch programach
      itpe...bo na projekt beda 3 miesiace i jak nie bedzie go to wykoncza nas
      japonczyki ktorzy na programach sie znaja...i to co marny projektant robi pol
      roku wykonaja w weekend

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka