mielcia
03.02.08, 12:14
Mam 9 miesięcznego synka uczulonego na białko mleka. Cały czas
karmie go piersią, ale za kilka miesiecy będę musiała wyjechać na
kilka dni i trzeba bedzie mu podac jakieś "mleko". Pokarmu nie
jestem w stanie ściągnąć. Pediatra przepisała nam bebilon p.2. Mały
nie pije nic z butli.
Wiem, że ten bebilon jest niedobry w smaku.
Puszkę kupiłam i patrzę na nia zastanawiając się jak mu podac ten
specyfik. Na puszce napisane jest jak wprowadzic 2 po 1 ale nie ma
słowa o tym jak wprowadzić 2 jak nie było wczesniej 1.
Zadzwonie do producenta, ale zapytam i Was...mam doświadczonych.
Macie jakis pomysł, rady i doświadczenia w takiej operacji ?