Dodaj do ulubionych

Bebilon Pepti 2

03.02.08, 12:14
Mam 9 miesięcznego synka uczulonego na białko mleka. Cały czas
karmie go piersią, ale za kilka miesiecy będę musiała wyjechać na
kilka dni i trzeba bedzie mu podac jakieś "mleko". Pokarmu nie
jestem w stanie ściągnąć. Pediatra przepisała nam bebilon p.2. Mały
nie pije nic z butli.
Wiem, że ten bebilon jest niedobry w smaku.
Puszkę kupiłam i patrzę na nia zastanawiając się jak mu podac ten
specyfik. Na puszce napisane jest jak wprowadzic 2 po 1 ale nie ma
słowa o tym jak wprowadzić 2 jak nie było wczesniej 1.
Zadzwonie do producenta, ale zapytam i Was...mam doświadczonych.
Macie jakis pomysł, rady i doświadczenia w takiej operacji ?
Obserwuj wątek
    • enigmatic2 Re: Bebilon Pepti 2 03.02.08, 15:31
      mieszaj najpierw swoje mleko z BP. dziewczyny pisały, że wtedy dzieci chętniej
      piły. potem stopniowo, możesz zwiększać BP w stosunku do swojego mleka.
      • mielcia Re: Bebilon Pepti 2 04.02.08, 08:04
        czyli mam jednak ściągać pokarm, tak sugerujesz. a jak podać ? z
        kaszka wieczorkiem ?


        enigmatic2 napisała:

        > mieszaj najpierw swoje mleko z BP. dziewczyny pisały, że wtedy
        dzieci chętniej
        > piły. potem stopniowo, możesz zwiększać BP w stosunku do swojego
        mleka.
        • mariola1315 Re: Bebilon Pepti 2 04.02.08, 08:56
          Ja swoje dziecko odrazu przestawiałam na Bebilon Pepti 2 bez
          mieszania, ponieważ ja nie miałam pokarmu.
          Dziecko było na bebiku, a potem okazało się,że trzeba jaknajszybciej
          przestawić go na BP2.
          Na początku nie chciał mi za bardzo pić, ale z czasem udało się. I
          teraz już przyzwyczaił się do tego mleczka.

          Życzę powodzeniasmile



          Mateuszek ma
          i
          Łukaszek ma
          • spoti Re: Bebilon Pepti 2 04.02.08, 11:59
            a moj od razu je polubil ale musielismy przejsc na nutramigen. maly
            rowniez go polubil mimo ze mial 7m-cy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka