nowakk3 18.07.08, 07:26 Czy ktoś z Was może wie dlaczego pisze zużyć do końca. Czy nie będę mogła wykorzystać go później,jeśli mi trochę zostanie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aga_szad Re: Allergoff 01.08.08, 23:23 Właśnie dokładnie tak będzie - wiem to z własnego doświadczenia. W moim przypadku rozpylacz już nie zadziałał po odstawieniu pojemnika na kilkanaście minut mimo, że znajdował się wewnątrz środek. Zdziwiłam się trochę, bo jakiś czas temu opakowanie nie miało tego ostrzeżenia i wystarczało mi na dwa razy w odstępie półrocznym. Odpowiedz Link Zgłoś
jovzak Re: Allergoff 04.08.08, 18:18 u mnie było tak samo. Wydaje mi się, że tam się coś zapycha i nie można juz wykorzystać reszty Odpowiedz Link Zgłoś