18.07.08, 07:26
Czy ktoś z Was może wie dlaczego pisze zużyć do końca. Czy nie będę
mogła wykorzystać go później,jeśli mi trochę zostanie?
Obserwuj wątek
    • aga_szad Re: Allergoff 01.08.08, 23:23
      Właśnie dokładnie tak będzie - wiem to z własnego doświadczenia. W moim
      przypadku rozpylacz już nie zadziałał po odstawieniu pojemnika na kilkanaście
      minut mimo, że znajdował się wewnątrz środek. Zdziwiłam się trochę, bo jakiś
      czas temu opakowanie nie miało tego ostrzeżenia i wystarczało mi na dwa razy w
      odstępie półrocznym.
    • jovzak Re: Allergoff 04.08.08, 18:18
      u mnie było tak samo. Wydaje mi się, że tam się coś zapycha i nie
      można juz wykorzystać reszty

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka