wampir-wampir 22.01.10, 19:09 No bo poodpowiadałbym trochę, a co...;-))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pardwik Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 19:21 > No bo poodpowiadałbym trochę, a co...;-))) No to np. takie pytanie: czy komuch może być zbawiony? Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 19:37 Nie. Zbawione zostaną ochra, kobalt, róż indyjski. I nic i nikt więcej. O! Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 20:34 Niech będzie. I błękit pruski. Jeszcze jakieś prośby do stfffuuurcy? ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 20:44 W zasadzie o to samo chodzi :) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec LU Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... IP: *.chello.pl 22.01.10, 20:50 Tfurcoąm, malkontentom polecam absynt, wyjdą na ludzi i będą Twórcami! Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 20:53 Gość portalu: mieszkaniec LU napisał(a): > Tfurcoąm, malkontentom polecam absynt, wyjdą na ludzi i będą Twórcami! Nie nadużywaj tego absyntu, bo będziesz miał kaca a z czasem do reszty zlasuje Ci się mózgownica. Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 20:58 I trafisz do piekła z obsikaną klatką schodową, gdzie nie czytuje się Wańkowicza. A co wtedy my maluczcy poczniemy? Kto wskaże nam drogę do domku z ogródkiem i gąską? No kto? Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 21:04 Z gąską? Czy to jest jakaś aluzja, przenośnia, alegoria czy też po prostu krasnale ogrodowe wyszły z mody? Proszę wyjaśnić mnie - chamowi... Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 21:12 tajnos.agentos napisał: > Z gąską? Czy to jest jakaś aluzja, przenośnia, alegoria czy też po > prostu krasnale ogrodowe wyszły z mody? Proszę wyjaśnić mnie - > chamowi... Już był w ogródku, już witał się z gąską a tu bach! Niedobry sTFUrca skazał go na męki wieczyste w socjalbloku. Bo ja Panie Tajnos czasem okrutny jestem ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 21:25 Aaaaaaa! Takie biutiii...:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec LU Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... IP: *.chello.pl 22.01.10, 21:50 tajnos.agentos napisał:> Aaaaaaa! Takie biutiii...:) A jak Twórców zapyta Duch Witkacego kto ma peyotl, to co powiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 22:06 Alleluja! www.youtube.com/watch?v=TjL7vO8-NOg www.youtube.com/watch?v=xm5DPlNCmtk Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 17:54 Gość portalu: mieszkaniec LU napisał(a): > A jak Twórców z > apyta > Duch Witkacego kto ma peyotl, to co powiesz? Masz i nie grzesz więcej: www.youtube.com/watch?v=VyXsRzR0ioA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twoj listonosz Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... IP: *.217.94-79.rev.gaoland.net 22.01.10, 21:06 Mieszkancu LU niezapomnij GO(absynt) przepuscic przez zagraniczny cukier Najlepiej smakuje z cukrem od fidela Odpowiedz Link Zgłoś
_aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 21:24 Ale ten od czeskich braci. Z uczciwa mocą 70%. A co do zbawiania, zabawiania itd., - mnie nie cnoty nie musi, rozrywkowość zapewnię sobie samodzielnie lub z niewielka pomocą przyjaciół. Tak to w pisence było chyba:) Odpowiedz Link Zgłoś
_aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 21:28 Wampirze, masz Ty jakąś prowokację weekendową? Słaba coś jestem w intelekcie moim dzisiaj, więc jak byś był taki uprzejmy i zapodał coś, co się dobrze skojazy koleżeństwu (z wiadomo kim w pierszym rzędzie:P). Jak by co, elana biorę na siebie:))) Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 21:33 _aaa_ napisała: > Wampirze, masz Ty jakąś prowokację weekendową? > > Słaba coś jestem w intelekcie moim dzisiaj, więc jak byś był taki uprzejmy i za > podał coś, co się dobrze skojazy koleżeństwu Nie wiem czy to odpowiednia prowokacja, ale Ursusek miał jakieś zwidy odnośnie moich nocy z Baronovą, więc wrzucę, może chwyci: www.youtube.com/watch?v=rQXlKccO89U&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
_aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 22:05 No nie wiem. On ostatnio znowu w bogobojne nuty uderzył. A skoro tak, to mam coś. Dyskutowałam sobie niedawno z sąsiadem. Bardzo miły starszy mężczyzna, z zawodu zakonnik, w randze profesora teologii. Lubimy sobie czasem pożartować na tematy powszechnie obraźliwe dla przeciętnego katolika. Sąsiad uważa np., że Bóg małostkowy nie jest. Ma tez poczucie humoru. Ma też niestety kilka złych cech. Jest np. zazdrosny. Stąd wzięło się pierwsze przykazanie w dekalogu. Zagwarantował sobie cwaniak pozycje monopolisty. Chociaż...zależy, która wersję przyjmiemy. Czy tę "Nie będziesz miał innych bogów przede mną", czy brzmiącą niemal identycznie, lecz mogącą zmienić sens przekazu "Nie będziesz miał cudzych bogów przede mną". Jedno słowo, a jaka różnica. Czyżby Bóg, nie miał nic przeciwko innym boskim kolegom? Może i nie ma, za to na ziemi jak zwykle lepiej wiedzą:))) ps. rozmowa z sąsiadem była nieoficjalna:P Odpowiedz Link Zgłoś
elan13 Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 22:33 _aaa_ napisała: > Czyżby Bóg, nie miał nic przeciwko innym boskim kolegom? > > Może i nie ma, za to na ziemi jak zwykle lepiej wiedzą:))) > > ps. rozmowa z sąsiadem była nieoficjalna:P Niezła z Ciebie diablica. Żeby męża świątobliwego do takich doprowadzić rozterek? Ale, ale, może by wampir uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział coś więcej: zdrowie.onet.pl/1594881,2041,,,,wampiry_budza_sie_z_letargu,psychologia.html Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 09:01 elan13 napisał: > Ale, ale, może by wampir uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział coś > więcej: > > zdrowie.onet.pl/1594881,2041,,,,wampiry_budza_sie_z_letargu,psychologia.html A propos, elanobawełno - często, jak tylko zacznę czytać Twoje utwory, od razu miewam straszne gazy! Dlaczego tak się dzieje i jak temu zaradzić? Odpowiedz Link Zgłoś
elan13 Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 14:06 tajnos.agentos napisał: > A propos, elanobawełno - często, jak tylko zacznę czytać Twoje > utwory, od razu miewam straszne gazy! Dlaczego tak się dzieje i jak > temu zaradzić? Odpowiadam - dwa lub trzy przysiady, a jak nie pomoże to już tylko szpryca z kwasu. Materiał źródłowy: Święta krowa Mlekodajna, piękna, zdrowa, Żyła kiedyś zwykła krowa. Z przodu żarła trawę z sieczką, A z tyłu dawała mleczko. Dawała je w zimie, w lecie, Uwielbiali krowę kmiecie, Prawie hołd składali krowie, Aż jej przewrócili w głowie. Uwierzyła, że jest święta i zrobiła się nadęta, Okrąglejsza od balona, I jakaś taka natchniona... Poszedł ją wydoić Wicek, A krowa w krzyk: - Wont od cycek! W ziemię bij przede mną głową, Jestem bowiem świętą krową! Przyjechał krówski pan lykarz, - Co ty tak - powiada - brykasz? Krowa nie speszona wcale, - Odejdź - mówi - konowale. Właśnie czuję, że powoli Dostaję już aureoli! - Nieraz - rzekł lekarz - przy wzdęciu Szajba odbija bydlęciu Nie bierz żeż, durny bawole, Tej szajby za aureolę I posłuchaj mojej rady - Zrób ze dwa lub trzy przysiady, Bo cię te gazy uśmiercą! - Milcz - krowa na to - bluźnierco! Nie chciała słuchać dyrektyw, Bluzgała stekiem inwektyw, Aż doktor, co nie miał czasu, Zasunął jej szprycę z kwasu, poczem schował się w lucernie, A ta krowa jak nie świernie! (czyli jak nie zaświergoli) I brzuch jej opadł powoli. Znów zrobiła się zwyczajna, Grzeczna, i w ogóle fajna... Wniosek: żadne dyrektywy Nie zastąpią lewatywy ! Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:21 Ty nie bądź taki mundry i nie ucz ojca dzieci robić.:P Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 15:49 elan13 napisał: > Ale, ale, może by wampir uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział coś > więcej: > > zdrowie.onet.pl/1594881,2041,,,,wampiry_budza_sie_z_letargu,psychologia.html A co tu opowiadać. Przecież wszyscy wiedzą, że TWA to sekta i zgnilizna moralna :P Odpowiedz Link Zgłoś
jakmutam Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 15:02 AAA zakochałem się w Tobie.Niestety kable internetu nie pozwalają na konsumpcję.Ale WIEDZ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ursus Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... IP: *.static.vip-net.pl 23.01.10, 14:52 Jak by co, elana biorę na siebie:))) Ciekawe jak sam potencjalny zainteresowany zapatruje się na Twoje zapędy... Rozumiesz, faceci mają swoją godność i nie lubią być traktowani w sposób instrumentalny...:) Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
_aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 15:57 Gość portalu: Ursus napisał(a): > Jak by co, elana biorę na siebie:))) To Ursusie może sugerować, że będę uległa (tiaaa:P) > Ciekawe jak sam potencjalny zainteresowany zapatruje się na Twoje zapędy... > Rozumiesz, faceci mają swoją godność i nie lubią być traktowani w sposób > instrumentalny...:) > Pozdrawiam. Zgadzam się z Toba tym razem w 100%. Dlatego dbam, by o tym nie wiedzieli, że tak bywają traktowani. To dowodzi teorii, że człowiek, sorki, mężczyzna nie odróżnia władzy faktycznej od wirtualnej. Zakłada, że taką posiada i już, co czyni go podatnym na wszelkie manipulacje, co jestem uprzejma wykorzystywać:))) Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 16:04 _aaa_ czyzby ktoś chciałby coś Ci podłożyć? :) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
_aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 16:43 empi napisał: > _aaa_ czyzby ktoś chciałby coś Ci podłożyć? :) > pzdr. Coś ciekawego masz na myśli?:) Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 18:09 > Coś ciekawego masz na myśli?:) Oczywiście tylko świnię :) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 18:14 empi napisał: > Oczywiście tylko świnię :) Koreańską? Tak pytam w nadziei na coś obscenicznego ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 18:18 Zapultałem sie :), już nie wiem kto ma być pod kim ? Kto kogo bierze na siebie czy też będzie podłożony. Proszę o krótki, zwięzły i jasny opis, wyjaśnienie. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 18:22 empi napisał: > Proszę o krótki, zwięzły i jasny > opis, wyjaśnienie. No jak to o opis prosisz? Toż to byłaby pornografia w najczystszej postaci. Musiałbyś wywalić wątek na Oślą, a osły to przecież wiadomo... Oj, Empi... ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 18:27 Jeżeli będziesz opisywał powoli i używał przenośni w zgodzie z literackimi kanonami to dam sobie radę :) Jednocześnie niektórzy poprzez swoją interpretację zdradzą się ze swoimi np. preferencjami. :) Stanowić to będzie podstawę do publicznego napiętnowania, w konsekwencji nawet do wykluczenia z frumowej społeczności. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 18:41 Sądzisz, że napiętnowanie i wykluczenie to rozwiązanie odpowiednie? A co z naszym forumowym bestiarium? Wszak to idea godna rozwijania, a nie duszenia w zarodku. Osły czasem preferują salami, jak mawiała Joasia. Pozwólmy im żyć w zgodzie z ich naturą, bywają wszak takie milusie ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
_aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:21 wampir-wampir napisał: Pozwólmy im żyć w zgodzie z ich naturą, bywają wszak takie > milusie ;-))) Szczególnie, kiedy się zapomną:))) Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:30 _aaa_ napisała: > Szczególnie, kiedy się zapomną:))) Wtedy są rozczulający. Jak tarantule ;-))) No Empi, z kanonem literackim zgodnie... Zobaczyła tarantulę Pająk ciemny i kosmaty Zdjęła wszystkie swoje szaty I cisnęła w nią jak kulę. Tarantula była cicho - Aż się zjawił chłopczyk mały Dał jej kwiatek z wosku biały I ulotnił się jak licho. Cicho mówi - Tarantula - Jakiś strach ją wnet zdejmuje Płomieniste usta czuje Jakieś piekło ją przytula Tarantula, Tarantula Długie łapy i kosmate Zdjęły zwiewną jej szatę Bo zwierzątko się rozczula! Cicho sza już śpią podwiązki Każdy mówi do swej gąski. Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:29 wszystko byłoby ok. gdyby toto nie pchało mi się pod kołderkę! :) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:32 empi napisał: > wszystko byłoby ok. gdyby toto nie pchało mi się pod kołderkę! :) Pcha się, bo zimno. Przytul to Empi - się uspokoi ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:35 Jak toto przytulić? Do czego? Obślizłe takie, fe. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:38 Obślizłe? Oj, to ja już nie wiem skąd Ci się toto przyplątało. To może daj mu w łeb, niech ginie... Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:56 Ach śpij kochanie, tarantula łazi Ci po ścianie. A ja wezmę gruby kij, tarantulę prosto w ryj, a ty sobie dalej śpij. tak mniej romantycznie o tarantuli poczytałem w necie. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 20:43 empi napisał: > tak mniej romantycznie o tarantuli poczytałem w necie. > pzdr. Ja czytałem o karaluchach. Bo z tym oślizłym mi się skojarzyło i że niby pchają się pod poduchę i takie coś znalazłem przy okazji. Smutne w sumie. Irving Layton, Karaluch Ona była z Tokio. On z Tabrizu. Spotkali się w księgarni. Oboje wyciągnęli rękę po tą samą książkę. Przepraszam, po japońsku. Przepraszam, po persku. Była to rozprawa o karaluchach. Oboje chcieli kupić tę książkę. Był tylko jeden egzemplarz. Umówili się, że kupią go na spółkę. Oboje byli specjalistami od morfologii i bihewioru karaluchów. Fascynowały ich przez całe życie. Teraz poczuli się zafascynowani sobą. Pokochali się patrząc na wizerunki karaluchów jedzących to, co jedzą karaluchy. On ją zaprosił do siebie. Ona jego. Chodzili razem ma długie spacery. Często rozmawiali też o innych rzeczach niż karaluchy. On jej czytał ulubionych poetów sanskryckich. Ona mu czytała haiku. Gdy badali narządy rozrodcze swych ulubionych owadów, ich własne genitalia robiły się wilgotne. U niego w mieszkaniu. Potem u niej. Było to rozkoszne. Romantyczne. Byli niewiarygodnie szczęśliwi. Romans ich powinien trwać wiecznie. Aż im oczy błyszczały. Coś robiło się z ich głosem. Traktowali się z ogromną czułością. On przyniósł jej trochę własnych wierszy. Ona sprowadziła dla niego prezent samolotem z Tokio. Aż pewnego dnia się posprzeczali. Rozeszło się o zwyczaje karaluchów podczas jedzenia. On mówił tak, a ona inaczej. Sprzeczka zamieniła się w spór. Spór stał się kłótnią. Kłótnia stała się gwałtowna i zawzięta. Nie mogli się pogodzić w poglądach na zwyczaje karaluchów podczas jedzenia. Przepaść między nimi wciąż rosła. On mówił to, a ona tamto. Nie sposób dojść do porozumienia. Tylko jedno mogło mieć rację. Syczeli na siebie. Oczy im się napełniały nienawiścią. Kwestionowali wzajemnie swoją inteligencję i pochodzenie. Wszystkie miłe i ważne rzeczy, jakie powiedzieli sobie wzajemnie o karaluchach, poszły w niepamięć. Smutne to było. Bardzo smutne. W końcu on zabrał jej swoje wiersze. A ona mu powiedziała, żeby sobie wziął ten traktat o karaluchach bo jest mu najwyraźniej potrzebny. Suka, po persku. Niedouczona gnida, po japońsku. Tak skończył się romans. Smutne to było. Bardzo smutne. Odpowiedz Link Zgłoś
_aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:36 empi napisał: > wszystko byłoby ok. gdyby toto nie pchało mi się pod kołderkę! :) > pzdr. Zastanawiam się, kiedy dyskusja zejdzie na bobra:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:54 _aaa_ napisała: > Zastanawiam się, kiedy dyskusja zejdzie na bobra:)))) Już niedługo. Do 23 jeszce tylko trzy godziny ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 21:40 wampir-wampir napisał: > _aaa_ napisała: > > > Zastanawiam się, kiedy dyskusja zejdzie na bobra:)))) > > Już niedługo. Do 23 jeszce tylko trzy godziny ;-))) I co, będzie co z tej nutrii? Zostało niecałe półtorej godziny...:P Odpowiedz Link Zgłoś
_aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 22:21 tajnos.agentos napisał: > > I co, będzie co z tej nutrii? Zostało niecałe półtorej godziny...:P Zobaczymy, puki co mam rozwojowy wieczór domowo...ale kiedyś, rozwój musi pójść spać...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 24.01.10, 15:00 _aaa_ napisała: > Zobaczymy, puki co mam rozwojowy wieczór domowo...ale kiedyś, rozwój musi pójść > spać...:))) Nie narzekaj. Ja to miałem wczoraj prawdziwą jazdę. Wyszedłem na podwórko kotki szukać, bo nie przylazła o stałej porze i ganiałem po całej dzielnicy, bo nigdzie jej nie było. O pierwszej wróciłem zmarznięty i zrezygnowany, wykąpałem się, wskoczyłem pod kołderkę, a tam rozespane i zadowolone z życia zwierzątko. I jeszce posunąć się nie chciała. Musiałem spać na brzegu łóżka. Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 24.01.10, 15:13 Czyli jednak coś pod Twoją kołdrą coś widzi? :) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 24.01.10, 15:31 Masz małe łóżko... Ciesz się, że nie musisz go dzielić z czterdziestokilowym psem.:P Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 24.01.10, 15:48 Łóżko niczego sobie. Zabytkowe, przedwojenne, podwójne. Po dziadkach. Ale kotka rozwaliła się w poprzek i wyciągęła łapki. Nie było rady. Drugiej części nie chciało mi się ścielić, to spałem na brzegu. Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 24.01.10, 15:57 W takim razie masz dużą kotkę... Ale chyba przynajmniej nie chrapie i się nie rozpycha na chama? Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 24.01.10, 16:04 Nie jest duża. Nie wysterylizowałem jej, więc wymiary ma normalne, no ale jak się porozciąga to trochę miejsca zajmuje. A przez sen czasem sobie mruczy, ale się nie rozpycha. Zwykle układa mi się na szyi i śpi spokojnie, ale wczoraj było naprawdę zimno, to zakopała się pod kołdrą. -24 to nie przelewki. Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Hm... 24.01.10, 16:22 wampir-wampir napisał: > Zwykle układa > mi się na szyi i śpi spokojnie, ale wczoraj było naprawdę zimno, to > zakopała się pod kołdrą. -24 to nie przelewki. "Światowy termometr obserwacyjny według Świata Wiedzy, pomiar w stopniach Celsjusza : 15 - mieszkańcy Kalifornii zakładają swetry (o ile znajdą jakiś w szafie) 10 - mieszkańcy Miami włączają ogrzewanie (jeśli mają takie w domu) 4 - można zobaczyć własny oddech / Niemcy idą popływać 2 - włoskie auta nie chcą zapalić 0 - woda zamarza / Niemcy zakładają podkoszulki -1 - planujesz wakacje w Egipcie/ politycy zaczynają przejmować się losem bezdomnych / angielskie samochody nie chcą zapalić -4 - Kalifornijczycy płaczą / Niemcy jedzą lody / Kanadyjczycy idą popływać -7 - politycy zaczynają głośno MÓWIĆ o losie bezdomnych -9 - francuskie samochody nie chcą zapalić /kot chce spać w Twoim łóżku -12 - zbyt zimno na narty / trzeba kabli, żeby uruchomić samochód -15 - amerykańskie samochody nie chcą zapalić / planujesz wakacje na równiku -18 - mieszkańcy Syberii zakładają podkoszulki / za zimno na łyżwy -23 - niemieckie samochody nie chcą zapalić / język i palce przymarzają do metalowych przedmiotów -26 - możesz pociąć swój oddech na kawałki i użyć ich do budowy iglo / mieszkańcy Miami znikają -29 - kot nalega na spanie z Tobą wewnątrz twojej pidżamy / politycy naprawdę ROBIĄ coś w sprawie bezdomnych / Rosjanie odgarniają śnieg z dachów / japońskie samochody nie chcą zapalić -34 - planujesz dwutygodniową gorącą kąpiel / Morze Północne zamarza / szwedzkie samochody nie chcą zapalić -39 - zamarza rtęć w termometrach / można usłyszeć swój oddech -40 - Kalifornijczycy znikają / Rosjanie zapinają górny guzik od koszuli / Kanadyjczycy zakładają swetry / Twój samochód pomaga Ci zaplanować podróż na południe -46 - powieki przymarzają podczas mrugania / zamarza ogrzewanie w sejmie / Rosjanie zamykają okna w łazience -55 - zamarza paliwo / akumulatory nie utrzymują ładunku -62 - Rosjanie zakładają swetry / niedźwiedzie polarne migrują na południe -73 - piekło zamarza / prawnicy wkładają ręce do własnych kieszeni -18 - Rosjanie zakładają podkoszulki / za zimno na łyżwy -23 - niemieckie samochody nie chcą zapalić / język i palce przymarzają do metalowych przedmiotów -26 - możesz pociąć swój oddech na kawałki i użyć ich do budowy iglo / mieszkańcy Miami znikają -29 - kot nalega na spanie z Tobą wewnątrz twojej pidżamy / politycy naprawdę ROBIĄ coś w sprawie bezdomnych / Rosjanie odgarniają śnieg z dachów / japońskie samochody nie chcą zapalić -34 - planujesz dwutygodniową gorącą kąpiel / Morze Północne zamarza / szwedzkie samochody nie chcązapalić -39 - zamarza rtęć w termometrach / można usłyszeć swój oddech -40 - Kalifornijczycy znikają / Rosjanie zapinają górny guzik od koszuli / Kanadyjczycy zakładają swetry / Twój samochód pomaga Ci zaplanować podróż na południe -46 - powieki przymarzają podczas mrugania / zamarza ogrzewanie w sejmie / Rosjanie zamykają okna w łazience -55 - zamarza paliwo / akumulatory nie utrzymują ładunku -62 - Rosjanie zakładają swetry / niedźwiedzie polarne migrują na południe -73 - piekło zamarza / prawnicy wkładają ręce do własnych kieszeni" Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Hm... 24.01.10, 16:33 tajnos.agentos napisał: > -29 - kot nalega na spanie z Tobą wewnątrz twojej pidżamy / politycy > naprawdę ROBIĄ coś w sprawie bezdomnych / Rosjanie odgarniają śnieg > z dachów / japońskie samochody nie chcą zapalić To jeszce tylko pięć stopni i wpakuje mi się pod pidżamę? No trudno, jakoś to przeżyję. A wiesz, przypadkiem trafiła mi się w lutym wycieczka do ciepłych krajów i odłożyłem planowany wyjazd do koleżanki do Tomska, ale w przyszłym roku już na pewno się wybiorę. Będę się raczył syberyjskim bimbrem i łowił ryby w przerębli. Podobno tam w ogóle nie czuje się mrozu, bo powietrze jest suche i nie ma wiatru. Ciekawe czy to prawda... Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 08:59 wampir-wampir napisał: > No bo poodpowiadałbym trochę, a co...;-))) Co tam panie w (tfu!) polityce?:) Odpowiedz Link Zgłoś
wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 15:10 tajnos.agentos napisał: > Co tam panie w (tfu!) polityce?:) Słyszałem, że jakiś królik strasznie pędzi, ale gonić mi się nie chciało ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
jakmutam Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 14:57 AAAAlllleeee oooo coooo chooodzi? Odpowiedz Link Zgłoś