Dodaj do ulubionych

Tęsknię za Wami, Pytacze...

22.01.10, 19:09
No bo poodpowiadałbym trochę, a co...;-)))
Obserwuj wątek
    • pardwik Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 19:21
      > No bo poodpowiadałbym trochę, a co...;-)))

      No to np. takie pytanie: czy komuch może być zbawiony?
      • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 19:37
        Nie. Zbawione zostaną ochra, kobalt, róż indyjski. I nic i nikt
        więcej. O!
        • rilian Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 20:20
          i błękit pruski! proszę!
          • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 20:34
            Niech będzie. I błękit pruski.
            Jeszcze jakieś prośby do stfffuuurcy?
            ;-)))
      • empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 20:44
        W zasadzie o to samo
        chodzi
        :)
        pzdr.
        • Gość: mieszkaniec LU Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... IP: *.chello.pl 22.01.10, 20:50
          Tfurcoąm, malkontentom polecam absynt, wyjdą na ludzi i będą Twórcami!
          • tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 20:53
            Gość portalu: mieszkaniec LU napisał(a):

            > Tfurcoąm, malkontentom polecam absynt, wyjdą na ludzi i
            będą Twórcami!

            Nie nadużywaj tego absyntu, bo będziesz miał kaca a z czasem do
            reszty zlasuje Ci się mózgownica.
            • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 20:58
              I trafisz do piekła z obsikaną klatką schodową, gdzie nie czytuje
              się Wańkowicza. A co wtedy my maluczcy poczniemy? Kto wskaże nam
              drogę do domku z ogródkiem i gąską? No kto?
              • tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 21:04
                Z gąską? Czy to jest jakaś aluzja, przenośnia, alegoria czy też po
                prostu krasnale ogrodowe wyszły z mody? Proszę wyjaśnić mnie -
                chamowi...
                • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 21:12
                  tajnos.agentos napisał:

                  > Z gąską? Czy to jest jakaś aluzja, przenośnia, alegoria czy też po
                  > prostu krasnale ogrodowe wyszły z mody? Proszę wyjaśnić mnie -
                  > chamowi...

                  Już był w ogródku, już witał się z gąską a tu bach! Niedobry
                  sTFUrca skazał go na męki wieczyste w socjalbloku.
                  Bo ja Panie Tajnos czasem okrutny jestem ;-)))
                  • tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 21:25
                    Aaaaaaa! Takie biutiii...:)
                    • Gość: mieszkaniec LU Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... IP: *.chello.pl 22.01.10, 21:50
                      tajnos.agentos napisał:> Aaaaaaa! Takie biutiii...:) A jak Twórców zapyta
                      Duch Witkacego kto ma peyotl, to co powiesz?
                      • tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 22:06
                        Alleluja!

                        www.youtube.com/watch?v=TjL7vO8-NOg
                        www.youtube.com/watch?v=xm5DPlNCmtk
                      • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 17:54
                        Gość portalu: mieszkaniec LU napisał(a):

                        > A jak Twórców z
                        > apyta
                        > Duch Witkacego kto ma peyotl, to co powiesz?

                        Masz i nie grzesz więcej:
                        www.youtube.com/watch?v=VyXsRzR0ioA
          • Gość: twoj listonosz Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... IP: *.217.94-79.rev.gaoland.net 22.01.10, 21:06
            Mieszkancu LU niezapomnij GO(absynt) przepuscic przez zagraniczny
            cukier
            Najlepiej smakuje z cukrem od fidela
            • _aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 21:24
              Ale ten od czeskich braci. Z uczciwa mocą 70%.

              A co do zbawiania, zabawiania itd., - mnie nie cnoty nie musi, rozrywkowość zapewnię sobie samodzielnie lub z niewielka pomocą przyjaciół. Tak to w pisence było chyba:)
    • _aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 21:28
      Wampirze, masz Ty jakąś prowokację weekendową?

      Słaba coś jestem w intelekcie moim dzisiaj, więc jak byś był taki uprzejmy i zapodał coś, co się dobrze skojazy koleżeństwu (z wiadomo kim w pierszym rzędzie:P).

      Jak by co, elana biorę na siebie:)))
      • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 21:33
        _aaa_ napisała:

        > Wampirze, masz Ty jakąś prowokację weekendową?
        >
        > Słaba coś jestem w intelekcie moim dzisiaj, więc jak byś był taki
        uprzejmy i za
        > podał coś, co się dobrze skojazy koleżeństwu

        Nie wiem czy to odpowiednia prowokacja, ale Ursusek miał jakieś
        zwidy odnośnie moich nocy z Baronovą, więc wrzucę, może chwyci:
        www.youtube.com/watch?v=rQXlKccO89U&feature=related
        • _aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 22:05
          No nie wiem. On ostatnio znowu w bogobojne nuty uderzył.

          A skoro tak, to mam coś.
          Dyskutowałam sobie niedawno z sąsiadem. Bardzo miły starszy mężczyzna, z zawodu zakonnik, w randze profesora teologii.
          Lubimy sobie czasem pożartować na tematy powszechnie obraźliwe dla przeciętnego katolika. Sąsiad uważa np., że Bóg małostkowy nie jest. Ma tez poczucie humoru. Ma też niestety kilka złych cech. Jest np. zazdrosny. Stąd wzięło się pierwsze przykazanie w dekalogu. Zagwarantował sobie cwaniak pozycje monopolisty. Chociaż...zależy, która wersję przyjmiemy. Czy tę "Nie będziesz miał innych bogów przede mną", czy brzmiącą niemal identycznie, lecz mogącą zmienić sens przekazu "Nie będziesz miał cudzych bogów przede mną". Jedno słowo, a jaka różnica.
          Czyżby Bóg, nie miał nic przeciwko innym boskim kolegom?

          Może i nie ma, za to na ziemi jak zwykle lepiej wiedzą:)))

          ps. rozmowa z sąsiadem była nieoficjalna:P
          • elan13 Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 22.01.10, 22:33
            _aaa_ napisała:

            > Czyżby Bóg, nie miał nic przeciwko innym boskim kolegom?
            >
            > Może i nie ma, za to na ziemi jak zwykle lepiej wiedzą:)))
            >
            > ps. rozmowa z sąsiadem była nieoficjalna:P

            Niezła z Ciebie diablica. Żeby męża świątobliwego do takich
            doprowadzić rozterek?

            Ale, ale, może by wampir uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział coś
            więcej:

            zdrowie.onet.pl/1594881,2041,,,,wampiry_budza_sie_z_letargu,psychologia.html
            • tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 09:01
              elan13 napisał:

              > Ale, ale, może by wampir uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział coś
              > więcej:
              >
              > zdrowie.onet.pl/1594881,2041,,,,wampiry_budza_sie_z_letargu,psychologia.html

              A propos, elanobawełno - często, jak tylko zacznę czytać Twoje
              utwory, od razu miewam straszne gazy! Dlaczego tak się dzieje i jak
              temu zaradzić?
              • elan13 Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 14:06
                tajnos.agentos napisał:

                > A propos, elanobawełno - często, jak tylko zacznę czytać Twoje
                > utwory, od razu miewam straszne gazy! Dlaczego tak się dzieje i
                jak
                > temu zaradzić?

                Odpowiadam - dwa lub trzy przysiady, a jak nie pomoże to już tylko
                szpryca z kwasu.

                Materiał źródłowy:

                Święta krowa

                Mlekodajna, piękna, zdrowa,
                Żyła kiedyś zwykła krowa.
                Z przodu żarła trawę z sieczką,
                A z tyłu dawała mleczko.

                Dawała je w zimie, w lecie,
                Uwielbiali krowę kmiecie,
                Prawie hołd składali krowie,
                Aż jej przewrócili w głowie.

                Uwierzyła, że jest święta
                i zrobiła się nadęta,
                Okrąglejsza od balona,
                I jakaś taka natchniona...

                Poszedł ją wydoić Wicek,
                A krowa w krzyk: - Wont od cycek!
                W ziemię bij przede mną głową,
                Jestem bowiem świętą krową!

                Przyjechał krówski pan lykarz,
                - Co ty tak - powiada - brykasz?
                Krowa nie speszona wcale,
                - Odejdź - mówi - konowale.
                Właśnie czuję, że powoli
                Dostaję już aureoli!

                - Nieraz - rzekł lekarz - przy wzdęciu
                Szajba odbija bydlęciu
                Nie bierz żeż, durny bawole,
                Tej szajby za aureolę
                I posłuchaj mojej rady -
                Zrób ze dwa lub trzy przysiady,
                Bo cię te gazy uśmiercą!

                - Milcz - krowa na to - bluźnierco!
                Nie chciała słuchać dyrektyw,
                Bluzgała stekiem inwektyw,
                Aż doktor, co nie miał czasu,
                Zasunął jej szprycę z kwasu,
                poczem schował się w lucernie,
                A ta krowa jak nie świernie!
                (czyli jak nie zaświergoli)
                I brzuch jej opadł powoli.

                Znów zrobiła się zwyczajna,
                Grzeczna, i w ogóle fajna...
                Wniosek: żadne dyrektywy
                Nie zastąpią lewatywy !

                • tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:21
                  Ty nie bądź taki mundry i nie ucz ojca dzieci robić.:P
            • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 15:49
              elan13 napisał:

              > Ale, ale, może by wampir uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział coś
              > więcej:
              >
              > zdrowie.onet.pl/1594881,2041,,,,wampiry_budza_sie_z_letargu,psychologia.html

              A co tu opowiadać. Przecież wszyscy wiedzą, że TWA to sekta i
              zgnilizna moralna :P
          • jakmutam Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 15:02
            AAA zakochałem się w Tobie.Niestety kable internetu nie pozwalają na
            konsumpcję.Ale WIEDZ.
      • Gość: Ursus Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... IP: *.static.vip-net.pl 23.01.10, 14:52
        Jak by co, elana biorę na siebie:)))
        Ciekawe jak sam potencjalny zainteresowany zapatruje się na Twoje zapędy...
        Rozumiesz, faceci mają swoją godność i nie lubią być traktowani w sposób
        instrumentalny...:)
        Pozdrawiam.
        • _aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 15:57
          Gość portalu: Ursus napisał(a):

          > Jak by co, elana biorę na siebie:)))

          To Ursusie może sugerować, że będę uległa (tiaaa:P)


          > Ciekawe jak sam potencjalny zainteresowany zapatruje się na Twoje zapędy...
          > Rozumiesz, faceci mają swoją godność i nie lubią być traktowani w sposób
          > instrumentalny...:)
          > Pozdrawiam.


          Zgadzam się z Toba tym razem w 100%. Dlatego dbam, by o tym nie wiedzieli, że tak bywają traktowani.
          To dowodzi teorii, że człowiek, sorki, mężczyzna nie odróżnia władzy faktycznej od wirtualnej. Zakłada, że taką posiada i już, co czyni go podatnym na wszelkie manipulacje, co jestem uprzejma wykorzystywać:)))
          • empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 16:04
            _aaa_ czyzby ktoś chciałby coś Ci podłożyć? :)
            pzdr.
            • _aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 16:43
              empi napisał:

              > _aaa_ czyzby ktoś chciałby coś Ci podłożyć? :)
              > pzdr.


              Coś ciekawego masz na myśli?:)
              • empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 18:09
                > Coś ciekawego masz na myśli?:)
                Oczywiście tylko świnię :)
                pzdr.
                • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 18:14
                  empi napisał:


                  > Oczywiście tylko świnię :)

                  Koreańską? Tak pytam w nadziei na coś obscenicznego ;-)))
                  • empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 18:18
                    Zapultałem sie :), już nie wiem kto ma być pod kim ? Kto kogo bierze
                    na siebie czy też będzie podłożony. Proszę o krótki, zwięzły i jasny
                    opis, wyjaśnienie.
                    pzdr.
                    • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 18:22
                      empi napisał:

                      > Proszę o krótki, zwięzły i jasny
                      > opis, wyjaśnienie.

                      No jak to o opis prosisz? Toż to byłaby pornografia w najczystszej
                      postaci. Musiałbyś wywalić wątek na Oślą, a osły to przecież
                      wiadomo... Oj, Empi... ;-)))
                      • empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 18:27
                        Jeżeli będziesz opisywał powoli i używał przenośni w zgodzie z
                        literackimi kanonami to dam sobie radę :) Jednocześnie niektórzy
                        poprzez swoją interpretację zdradzą się ze swoimi np.
                        preferencjami. :) Stanowić to będzie podstawę do publicznego
                        napiętnowania, w konsekwencji nawet do wykluczenia z frumowej
                        społeczności.
                        pzdr.
                        • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 18:41
                          Sądzisz, że napiętnowanie i wykluczenie to rozwiązanie odpowiednie?
                          A co z naszym forumowym bestiarium? Wszak to idea godna rozwijania,
                          a nie duszenia w zarodku. Osły czasem preferują salami, jak mawiała
                          Joasia. Pozwólmy im żyć w zgodzie z ich naturą, bywają wszak takie
                          milusie ;-)))
                          • _aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:21
                            wampir-wampir napisał:

                            Pozwólmy im żyć w zgodzie z ich naturą, bywają wszak takie
                            > milusie ;-)))


                            Szczególnie, kiedy się zapomną:)))
                            • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:30
                              _aaa_ napisała:



                              > Szczególnie, kiedy się zapomną:)))

                              Wtedy są rozczulający. Jak tarantule ;-))) No Empi, z kanonem
                              literackim zgodnie...


                              Zobaczyła tarantulę
                              Pająk ciemny i kosmaty
                              Zdjęła wszystkie swoje szaty
                              I cisnęła w nią jak kulę.
                              Tarantula była cicho -
                              Aż się zjawił chłopczyk mały
                              Dał jej kwiatek z wosku biały
                              I ulotnił się jak licho.
                              Cicho mówi - Tarantula -
                              Jakiś strach ją wnet zdejmuje
                              Płomieniste usta czuje
                              Jakieś piekło ją przytula
                              Tarantula, Tarantula
                              Długie łapy i kosmate
                              Zdjęły zwiewną jej szatę
                              Bo zwierzątko się rozczula!
                              Cicho sza już śpią podwiązki
                              Każdy mówi do swej gąski.
                          • empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:29
                            wszystko byłoby ok. gdyby toto nie pchało mi się pod kołderkę! :)
                            pzdr.
                            • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:32
                              empi napisał:

                              > wszystko byłoby ok. gdyby toto nie pchało mi się pod kołderkę! :)

                              Pcha się, bo zimno. Przytul to Empi - się uspokoi ;-)))
                              • empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:35
                                Jak toto przytulić? Do czego? Obślizłe takie, fe.
                                pzdr.
                                • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:38
                                  Obślizłe? Oj, to ja już nie wiem skąd Ci się toto przyplątało. To
                                  może daj mu w łeb, niech ginie...
                                  • empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:56
                                    Ach śpij kochanie, tarantula łazi Ci po ścianie.
                                    A ja wezmę gruby kij, tarantulę prosto w ryj, a ty sobie dalej śpij.

                                    tak mniej romantycznie o tarantuli poczytałem w necie.
                                    pzdr.
                                    • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 20:43
                                      empi napisał:

                                      > tak mniej romantycznie o tarantuli poczytałem w necie.
                                      > pzdr.

                                      Ja czytałem o karaluchach. Bo z tym oślizłym mi się skojarzyło i że
                                      niby pchają się pod poduchę i takie coś znalazłem przy okazji.
                                      Smutne w sumie.


                                      Irving Layton, Karaluch

                                      Ona była z Tokio.
                                      On z Tabrizu.
                                      Spotkali się w księgarni.
                                      Oboje wyciągnęli rękę po tą samą książkę.
                                      Przepraszam, po japońsku.
                                      Przepraszam, po persku.
                                      Była to rozprawa o karaluchach.
                                      Oboje chcieli kupić tę książkę.
                                      Był tylko jeden egzemplarz.
                                      Umówili się, że kupią go na spółkę.
                                      Oboje byli specjalistami od morfologii i bihewioru karaluchów.
                                      Fascynowały ich przez całe życie.
                                      Teraz poczuli się zafascynowani sobą.
                                      Pokochali się patrząc na wizerunki karaluchów jedzących
                                      to, co jedzą karaluchy.
                                      On ją zaprosił do siebie.
                                      Ona jego.
                                      Chodzili razem ma długie spacery.
                                      Często rozmawiali też o innych rzeczach
                                      niż karaluchy.
                                      On jej czytał ulubionych poetów sanskryckich.
                                      Ona mu czytała haiku.
                                      Gdy badali narządy rozrodcze swych ulubionych
                                      owadów, ich własne genitalia robiły się wilgotne.
                                      U niego w mieszkaniu. Potem u niej.
                                      Było to rozkoszne.
                                      Romantyczne.
                                      Byli niewiarygodnie szczęśliwi.
                                      Romans ich powinien trwać wiecznie.
                                      Aż im oczy błyszczały.
                                      Coś robiło się z ich głosem.
                                      Traktowali się z ogromną czułością.
                                      On przyniósł jej trochę własnych wierszy.
                                      Ona sprowadziła dla niego prezent samolotem z Tokio.
                                      Aż pewnego dnia się posprzeczali.
                                      Rozeszło się o zwyczaje karaluchów podczas jedzenia.
                                      On mówił tak, a ona inaczej.
                                      Sprzeczka zamieniła się w spór.
                                      Spór stał się kłótnią.
                                      Kłótnia stała się gwałtowna i zawzięta.
                                      Nie mogli się pogodzić w poglądach na zwyczaje karaluchów podczas
                                      jedzenia.
                                      Przepaść między nimi wciąż rosła.
                                      On mówił to, a ona tamto.
                                      Nie sposób dojść do porozumienia.
                                      Tylko jedno mogło mieć rację.
                                      Syczeli na siebie.
                                      Oczy im się napełniały nienawiścią.
                                      Kwestionowali wzajemnie swoją inteligencję i pochodzenie.
                                      Wszystkie miłe i ważne rzeczy, jakie powiedzieli sobie wzajemnie
                                      o karaluchach, poszły w niepamięć.
                                      Smutne to było.
                                      Bardzo smutne.
                                      W końcu on zabrał jej swoje wiersze.
                                      A ona mu powiedziała, żeby sobie wziął ten traktat o karaluchach
                                      bo jest mu najwyraźniej potrzebny.
                                      Suka, po persku.
                                      Niedouczona gnida, po japońsku.
                                      Tak skończył się romans.
                                      Smutne to było.
                                      Bardzo smutne.


                            • _aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:36
                              empi napisał:

                              > wszystko byłoby ok. gdyby toto nie pchało mi się pod kołderkę! :)
                              > pzdr.


                              Zastanawiam się, kiedy dyskusja zejdzie na bobra:))))

                              • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 19:54
                                _aaa_ napisała:

                                > Zastanawiam się, kiedy dyskusja zejdzie na bobra:))))

                                Już niedługo. Do 23 jeszce tylko trzy godziny ;-)))
                                • tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 21:40
                                  wampir-wampir napisał:

                                  > _aaa_ napisała:
                                  >
                                  > > Zastanawiam się, kiedy dyskusja zejdzie na bobra:))))
                                  >
                                  > Już niedługo. Do 23 jeszce tylko trzy godziny ;-)))

                                  I co, będzie co z tej nutrii? Zostało niecałe półtorej godziny...:P
                                  • _aaa_ Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 22:21
                                    tajnos.agentos napisał:

                                    >
                                    > I co, będzie co z tej nutrii? Zostało niecałe półtorej godziny...:P


                                    Zobaczymy, puki co mam rozwojowy wieczór domowo...ale kiedyś, rozwój musi pójść spać...:)))
                                    • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 24.01.10, 15:00
                                      _aaa_ napisała:

                                      > Zobaczymy, puki co mam rozwojowy wieczór domowo...ale kiedyś,
                                      rozwój musi pójść
                                      > spać...:)))

                                      Nie narzekaj. Ja to miałem wczoraj prawdziwą jazdę. Wyszedłem na
                                      podwórko kotki szukać, bo nie przylazła o stałej porze i ganiałem po
                                      całej dzielnicy, bo nigdzie jej nie było. O pierwszej wróciłem
                                      zmarznięty i zrezygnowany, wykąpałem się, wskoczyłem pod kołderkę, a
                                      tam rozespane i zadowolone z życia zwierzątko. I jeszce posunąć się
                                      nie chciała. Musiałem spać na brzegu łóżka.
                                      • empi Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 24.01.10, 15:13
                                        Czyli jednak coś pod Twoją kołdrą coś widzi? :)
                                        pzdr.
                                      • tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 24.01.10, 15:31
                                        Masz małe łóżko... Ciesz się, że nie musisz go dzielić z
                                        czterdziestokilowym psem.:P
                                        • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 24.01.10, 15:48
                                          Łóżko niczego sobie. Zabytkowe, przedwojenne, podwójne. Po
                                          dziadkach. Ale kotka rozwaliła się w poprzek i wyciągęła łapki. Nie
                                          było rady. Drugiej części nie chciało mi się ścielić, to spałem na
                                          brzegu.
                                          • tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 24.01.10, 15:57
                                            W takim razie masz dużą kotkę... Ale chyba przynajmniej nie chrapie
                                            i się nie rozpycha na chama?
                                            • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 24.01.10, 16:04
                                              Nie jest duża. Nie wysterylizowałem jej, więc wymiary ma normalne,
                                              no ale jak się porozciąga to trochę miejsca zajmuje.
                                              A przez sen czasem sobie mruczy, ale się nie rozpycha. Zwykle układa
                                              mi się na szyi i śpi spokojnie, ale wczoraj było naprawdę zimno, to
                                              zakopała się pod kołdrą. -24 to nie przelewki.
                                              • tajnos.agentos Hm... 24.01.10, 16:22
                                                wampir-wampir napisał:

                                                > Zwykle układa
                                                > mi się na szyi i śpi spokojnie, ale wczoraj było naprawdę zimno,
                                                to
                                                > zakopała się pod kołdrą. -24 to nie przelewki.

                                                "Światowy termometr obserwacyjny według Świata Wiedzy, pomiar w
                                                stopniach Celsjusza :

                                                15 - mieszkańcy Kalifornii zakładają swetry (o ile znajdą jakiś w
                                                szafie)
                                                10 - mieszkańcy Miami włączają ogrzewanie (jeśli mają takie w domu)
                                                4 - można zobaczyć własny oddech / Niemcy idą popływać
                                                2 - włoskie auta nie chcą zapalić
                                                0 - woda zamarza / Niemcy zakładają podkoszulki
                                                -1 - planujesz wakacje w Egipcie/ politycy zaczynają przejmować się
                                                losem bezdomnych / angielskie samochody nie chcą zapalić
                                                -4 - Kalifornijczycy płaczą / Niemcy jedzą lody / Kanadyjczycy idą
                                                popływać
                                                -7 - politycy zaczynają głośno MÓWIĆ o losie bezdomnych
                                                -9 - francuskie samochody nie chcą zapalić /kot chce spać w Twoim
                                                łóżku
                                                -12 - zbyt zimno na narty / trzeba kabli, żeby uruchomić samochód
                                                -15 - amerykańskie samochody nie chcą zapalić / planujesz wakacje na
                                                równiku
                                                -18 - mieszkańcy Syberii zakładają podkoszulki / za zimno na łyżwy
                                                -23 - niemieckie samochody nie chcą zapalić / język i palce
                                                przymarzają do metalowych przedmiotów
                                                -26 - możesz pociąć swój oddech na kawałki i użyć ich do budowy
                                                iglo / mieszkańcy Miami znikają
                                                -29 - kot nalega na spanie z Tobą wewnątrz twojej pidżamy / politycy
                                                naprawdę ROBIĄ coś w sprawie bezdomnych / Rosjanie odgarniają śnieg
                                                z dachów / japońskie samochody nie chcą zapalić
                                                -34 - planujesz dwutygodniową gorącą kąpiel / Morze Północne
                                                zamarza / szwedzkie samochody nie chcą zapalić
                                                -39 - zamarza rtęć w termometrach / można usłyszeć swój oddech
                                                -40 - Kalifornijczycy znikają / Rosjanie zapinają górny guzik od
                                                koszuli / Kanadyjczycy zakładają swetry / Twój samochód pomaga Ci
                                                zaplanować podróż na południe
                                                -46 - powieki przymarzają podczas mrugania / zamarza ogrzewanie w
                                                sejmie / Rosjanie zamykają okna w łazience
                                                -55 - zamarza paliwo / akumulatory nie utrzymują ładunku
                                                -62 - Rosjanie zakładają swetry / niedźwiedzie polarne migrują na
                                                południe
                                                -73 - piekło zamarza / prawnicy wkładają ręce do własnych kieszeni
                                                -18 - Rosjanie zakładają podkoszulki / za zimno na łyżwy
                                                -23 - niemieckie samochody nie chcą zapalić / język i palce
                                                przymarzają do metalowych przedmiotów
                                                -26 - możesz pociąć swój oddech na kawałki i użyć ich do budowy
                                                iglo / mieszkańcy Miami znikają
                                                -29 - kot nalega na spanie z Tobą wewnątrz twojej pidżamy / politycy
                                                naprawdę ROBIĄ coś w sprawie bezdomnych / Rosjanie odgarniają śnieg
                                                z dachów / japońskie samochody nie chcą zapalić
                                                -34 - planujesz dwutygodniową gorącą kąpiel / Morze Północne
                                                zamarza / szwedzkie samochody nie chcązapalić
                                                -39 - zamarza rtęć w termometrach / można usłyszeć swój oddech
                                                -40 - Kalifornijczycy znikają / Rosjanie zapinają górny guzik od
                                                koszuli / Kanadyjczycy zakładają swetry / Twój samochód pomaga Ci
                                                zaplanować podróż na południe
                                                -46 - powieki przymarzają podczas mrugania / zamarza ogrzewanie w
                                                sejmie / Rosjanie zamykają okna w łazience
                                                -55 - zamarza paliwo / akumulatory nie utrzymują ładunku
                                                -62 - Rosjanie zakładają swetry / niedźwiedzie polarne migrują na
                                                południe
                                                -73 - piekło zamarza / prawnicy wkładają ręce do własnych kieszeni"
                                                • wampir-wampir Re: Hm... 24.01.10, 16:33
                                                  tajnos.agentos napisał:

                                                  > -29 - kot nalega na spanie z Tobą wewnątrz twojej pidżamy /
                                                  politycy
                                                  > naprawdę ROBIĄ coś w sprawie bezdomnych / Rosjanie odgarniają
                                                  śnieg
                                                  > z dachów / japońskie samochody nie chcą zapalić

                                                  To jeszce tylko pięć stopni i wpakuje mi się pod pidżamę? No trudno,
                                                  jakoś to przeżyję.
                                                  A wiesz, przypadkiem trafiła mi się w lutym wycieczka do ciepłych
                                                  krajów i odłożyłem planowany wyjazd do koleżanki do Tomska, ale w
                                                  przyszłym roku już na pewno się wybiorę. Będę się raczył syberyjskim
                                                  bimbrem i łowił ryby w przerębli. Podobno tam w ogóle nie czuje się
                                                  mrozu, bo powietrze jest suche i nie ma wiatru. Ciekawe czy to
                                                  prawda...
    • tajnos.agentos Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 08:59
      wampir-wampir napisał:

      > No bo poodpowiadałbym trochę, a co...;-)))

      Co tam panie w (tfu!) polityce?:)
      • wampir-wampir Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 15:10
        tajnos.agentos napisał:


        > Co tam panie w (tfu!) polityce?:)

        Słyszałem, że jakiś królik strasznie pędzi, ale gonić mi się nie
        chciało ;-)))
    • jakmutam Re: Tęsknię za Wami, Pytacze... 23.01.10, 14:57
      AAAAlllleeee oooo coooo chooodzi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka