Gość: Sybirak
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.04.04, 17:02
Czy p. Munch poświęci festiwal Polakom pomordowanym na Wschodzie i
zakatowanym przez UB, SB itp. Wszak minęła kolejna rocznica Katynia i wywózek
do Kazachstanu. Ale p. Munchowi blizsza jest sprawa żydowska niż sprawa
polska. Czy sprzyja Pan swojej "karierze" i panom Stolzmanowi i Bermanowi?