Gość: yarux IP: *.chemar.com.pl 03.06.04, 10:36 Jak w temacie. Czy watro się wiązać z tym dostawcą internetu? Napiszcie co sądzicie o tej firmie. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: stefo Re: Starcom - warto? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.04, 16:44 witam, A gdzie on działa ? pzdrw stefo Odpowiedz Link Zgłoś
mali_bu Re: Starcom - warto? 22.06.04, 17:29 Lubelska siedziba. Dębówka. Buahahahaha.... www.starkom.pl/index.php?id=1 Odpowiedz Link Zgłoś