Dodaj do ulubionych

Starcom - warto?

IP: *.chemar.com.pl 03.06.04, 10:36
Jak w temacie. Czy watro się wiązać z tym dostawcą internetu? Napiszcie co
sądzicie o tej firmie. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: stefo Re: Starcom - warto? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.04, 16:44
      witam,

      A gdzie on działa ?


      pzdrw
      stefo
      • mali_bu Re: Starcom - warto? 22.06.04, 17:29
        Lubelska siedziba. Dębówka. Buahahahaha....
        www.starkom.pl/index.php?id=1

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka