turysta_z_izraela 02.01.12, 10:07 Lud zaczyna mieć dosyć wszarskich "inwestycji" wożących dupsy jak cygańskie tabory z krajów do krajów. Tępić jak Cygaństwo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qavtan Protektor protestuje 02.01.12, 11:32 Szkoda, sam mam kilka par butów Protektor i jestem bardzo zadowolony. Brakuje reklamy i punktu sprzedaży w centrum, a byłyby zamówienia i ludzie mieliby pracę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: folkatka Re: Protektor protestuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.12, 11:42 Ja w glanach z "Protektora" chodzę juz dziewiąty rok. Wszystko wytrzymały. Sól, mróz...Cud-buty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman no i co z tego... IP: *.centertel.pl 02.01.12, 11:55 Folkatko? Pan pierwszy solidaruch Lublina wziął już kasiore i ma to w dupie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mam buty Protektor Re: Protektor protestuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.12, 12:31 Gość portalu: folkatka napisał(a): > Ja w glanach z "Protektora" chodzę juz dziewiąty rok. Wszystko wytrzymały. Sól, > mróz...Cud-buty. Też takie mam od lat i jestem bardzo zadowolony. Podczas Polskiej misji w Iraku jedyne buty,które przetrwały do końca wojny na nogach żołnierza to te z Protektora. Te z innych firm albo popękała podeszwa,albo sie popruły.Mówili o tym w tv i pisali w gazetach.Potwierdził to też MON. Taka reklamę powinni wykorzystać w marketingu .Lepiej zamknąć zakład.Nieudolność,prowokacja i sabotaż. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman czy to coś napisał ktoś o ksywie "budzy"? IP: *.centertel.pl 02.01.12, 11:53 nawet jeżeli nie, to informuję, że "przeforsować" to można np. ustawę, warunki umowy itp. A bramę można "sforsować". Pismaki - na "dokształt" jak mawiał niezapomniany kolega kierownik. (Tylko skąd wy małolaty możecie znać "kolegę kierownika"?) Pan Redaktor Naczelna - czy Pani nie wstyd za te wszystkie błędy Pani podwładnych? Wacław Biały (niech spoczywa w spokoju) śmiechem by ich zabił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J-k Re: czy to coś napisał ktoś o ksywie "budzy"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.12, 16:43 Co tam ortografia, co tam gramatyka ważny jest tzw. news. Prezydenckiego "dosiego" roku, czyli abyśmy doczekali w zdrowiu kolejnego roku. Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Ostry protest w Protektorze na ul. Kunickiego Z... 02.01.12, 11:57 Kapitalizm mamy. Wy się cieszcie, że produkcja pozostaje w Europie, a nie będzie przeniesiona na przykład do Chin - tak, jak było w przypadku "Zelmera", "Wojasa" (nb. firma na wskroś prywatna i rodzinna i jeszcze paru innych... Chińskie sprawne rączki zrobią wszystko, za pieniąchy, za jakie rozwydrzonym jewropejcom nie chciałoby się wyjść z domu w celu stawienia się na pierwszą zmianę.:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman "Wojas" w Chinach??? IP: *.centertel.pl 02.01.12, 12:49 a to mnie zaskoczyłeś! Jakość na razie trzymają ale trzeba będzie uważniej się przyjrzeć. Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: "Wojas" w Chinach??? 02.01.12, 13:01 Nie wiem czy wszystko, ale podobno sporą część produkcji przenieśli tam już dobrych parę lat temu... Nie oni jedni!:) Odpowiedz Link Zgłoś
efene Ostry protest w Protektorze na ul. Kunickiego Z... 02.01.12, 12:35 mam propozycje dla zwiazkowcow,skoro uwazaja ze zaklad jest rentowny,przynosi zyski itd to niech zakladaja spolke i dzialaja...prosta rzecz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman zwiazkowcy mają... IP: *.centertel.pl 02.01.12, 12:53 w dupie, przynajmniej ci funkcyjni. Oni już kasę dawno wzięli, teraz mydlą oczy. Jedynie spółka pracownicza ale oni nie mają kasy, a na pomoc znikąd nie mogą liczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman c.d. z resztą to już... IP: *.centertel.pl 02.01.12, 12:54 dawno sprzedane, pozostało pozamiatać. Odpowiedz Link Zgłoś
patriotazlublina A gdzie byli związkowcy, jak: 02.01.12, 13:32 Likwidowali Garbarnię skór na Towarowej w Lublinie? Pozostałości obiektu są do dzisiaj-nikt nie kupił tych budynków-bo do niczego innego sie nie nadawały. Później okazało sie, że wcale tańszej i lepszej jakościowo skóry nie kupowali. Gdy zamykali kaletnictwo na Lubartowskiej? Gdy sprzedawali ten budynek? Gdy likwidowali druga zmianę, a nikomu z Dz.Sprzedaży nie chciało się jechać na przetarg? Czy wiecie, że Daewoo, Cukrownia, Energetyka, wodociągi, Policja, Straż Pożarna i inne kupowało obuwie robocze dla pracowników np. w Grudziądzu, bo Lubelski Protektor nie był zainteresowany ofertą! Gdy przygotowywali budynki do sprzedaży np. wymieniając okna, zamiast inwestować w park maszynowy. Gdy wymieniali trylinkę na kostkę betonową, a ta trylinka przetrwałaby jeszcze nasze wnuki. Tą trylinką niejeden wyłożył sobie pewnie podjazdy. Za darmo! Ale ogromne pienądze poszły w beton i piasek, zamiast na nowe maszyny szwalnicze. I na koniec. Gdzie były wszystkie związki, gdy pod pretekstem oszczędności zwalniano kolejne osoby, ale dyrekcja "dawała sobie" ogromne podwyżki i premie? Odp. Siedzieli cicho, a zakład był systematycznie dewastowany, za wiedzą i aprobatą pracowników i związków zawodowych. Skutek dziś już znamy. Odpowiedz Link Zgłoś
patriotazlublina Re: A gdzie byli związkowcy, jak: 02.01.12, 13:39 I dlaczego dla dwustu osób przez te wszystkie lata utrzymywali Ośrodek Wczasowy w Karwi nad Bałtykiem. Przecież wszystkie zakłady pracy sprzedały lub wydzierżawiły swoje ośrodki, aby ich nie utrzymywać przez cały rok w celu urlopu przez dwa miesiące. To chyba nie jest gospodarność? Moim zdaniem robiono wszystko, aby rozpieprzyć ten zakład, bo teren jest atrakcyjny inwestycyjnie, a przy sprzedaży "też można zarobić". Robotnik się nie liczy, tylko władza i układy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman [...] IP: *.centertel.pl 02.01.12, 15:27 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aron Re: A gdzie byli związkowcy, jak: IP: *.play-internet.pl 02.01.12, 16:55 widocznie tańszy robotnik jest w Czechach. Sławiczyn to małe miasteczko wielkości Nałęczowa. Podejrzewam że czeski burmistrz zwolnił firmę z podatku gruntowego, a Żuk nie zrobił tego bo ten zakłąd zatrudnia zbyt mały % mieszkańców Lublina, żeby się nim przejmować, a poza tym ma chętnego zapewne na budowę jakiegoś apartamentowca. Natomiast dla małych miasteczek typu Słąwiczyn taki zakład to być albo nie być. No i ze Sławiczyna jest 50 km do autostrady, a u nas jest blisko do szynobusa zafundowanego nam przez PO a to nie to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: A gdzie byli związkowcy, jak: 02.01.12, 18:47 Może i słusznie że tego nie zrobił... Dopłacanie z publicznych pieniędzy do geszefciarzy nie zawsze jest opłacalne. Inwestorów trzeba przyciągać, ale wszystko ma swoje granice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aron Re: A gdzie byli związkowcy, jak: IP: *.paradowski.pl 02.01.12, 19:00 w Lublinie Żuk może liczyć na inwestora który w miejsce fabryki postawi apartamentowiec, a w Sławiczynie tamtejszy burmistrz raczej nie może na to liczyć. Zresztą przy budowie apartamentowców też powstają miejsca pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
sothink Re: A gdzie byli związkowcy, jak: 04.01.12, 16:25 lepiej przerobić kośioły na lofty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mam buty Protektor Re: A gdzie byli związkowcy, jak: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.12, 12:01 patriotazlublina napisał: > Likwidowali Garbarnię skór na Towarowej w Lublinie? > Pozostałości obiektu są do dzisiaj-nikt nie kupił tych budynków-bo do niczego i > nnego sie nie nadawały. Później okazało sie, że wcale tańszej i lepszej jakości > owo skóry nie kupowali. > Gdy zamykali kaletnictwo na Lubartowskiej? > Gdy sprzedawali ten budynek? > Gdy likwidowali druga zmianę, a nikomu z Dz.Sprzedaży nie chciało się jechać na > przetarg? > Czy wiecie, że Daewoo, Cukrownia, Energetyka, wodociągi, Policja, Straż Pożarna > i inne kupowało obuwie robocze dla pracowników np. w Grudziądzu, bo Lubelski > Protektor nie był zainteresowany ofertą! > Gdy ......................................................... nowe maszyny szwalnicze. > I na koniec. Gdzie były wszystkie związki, gdy pod pretekstem oszczędności zwal > niano kolejne osoby, ale dyrekcja "dawała sobie" ogromne podwyżki i premie? > Odp. Siedzieli cicho, a zakład był systematycznie dewastowany, za wiedzą i apro > batą pracowników i związków zawodowych. Skutek dziś już znamy. Mądre podsumowanie leniwych związków zawodowych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman tyle, że to co wymienił... IP: *.lublin.mm.pl 04.01.12, 20:58 patriota w najmniejszym stopniu zależy od szeregowego pracownika. Takie decyzje podejmuje lub nie zarząd, związki, kierownictwo. Skoro tak działano wygląda to na celowe szkodzenie firmie. Odpowiedz Link Zgłoś
gomar7 Biomed następny 02.01.12, 14:00 Też dobra lokalizacja i powolne doprowadzanie do upadku. Odpowiedz Link Zgłoś
herr7 o take Polskie walczyłem! 02.01.12, 15:14 Autor - Lech Wałęsa - podobno (dawniej) przywódca robotników? Warto się go zapytać co o tym sądzi. Chociaż odpowiedź już znam - Wałęsa jest za, a nawet przeciw. Wniosek - lepiej na Dyzmów nie stawiać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman Dyzma wobec Wałęsy... IP: *.centertel.pl 02.01.12, 15:28 to geniusz. Odpowiedz Link Zgłoś
herr7 mam na myśli przypadek... 03.01.12, 08:28 Obu tych panów na szczyty wyniósł przypadek i obaj uwierzyli, że to nie był przypadek, że są na szczycie. Jednego doprowadziło to w końcu do upadku, gdyż znalazł się wariat, który go wydał, a drugi wciąż jest hołubiony przez solidarnościową-łżę elitę, chociaż jego śmieszność bije z każdej jego wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman z tym upadkiem Dyzmy... IP: *.centertel.pl 04.01.12, 12:28 to wcale nie takie pewne, Dołęga - Mostowicz wcale tego wprost nie mówi. Przecież właśnie za to była na niego (Dołęgę) nagonka w II RP. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mam buty Protektor Re: z tym upadkiem Dyzmy... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.12, 12:40 Gość portalu: bosman napisał(a): > to wcale nie takie pewne, Dołęga - Mostowicz wcale tego wprost nie mówi. Przeci > eż właśnie za to była na niego (Dołęgę) nagonka w II RP. Miała być druga część o Dyzmie.Nie doczekaliśmy.Za to powstał film o Nokosiu ukazujący realia Polski "po dekomunizacji". Odpowiedz Link Zgłoś
herr7 teraz Wajda kręci swoją wersję 04.01.12, 15:58 Kariery Nikodema Dyzmy. Będzie zakłamana jak większość filmów Wajdy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mam buty Protektor Re: Dyzma wobec Wałęsy... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.12, 12:37 Gość portalu: bosman napisał(a): > to geniusz. Taka jest prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
stux Ostry protest w Protektorze na ul. Kunickiego Z... 02.01.12, 18:04 Czytam i za Chiny nie orientuję się w jakim mieście znajduje się ta firma, bo że przy ul. Kunickiej to wiem gdyż autor wspomniał kilkakrotnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: Ostry protest w Protektorze na ul. Kunickiego IP: 91.123.164.* 02.01.12, 20:19 Kunickiego, nie Kunickiej. Możesz powiedzieć "wiem że nic nie wiem;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Ostry protest w Protektorze na ul. Kunickiego IP: *.play-internet.pl 05.01.12, 15:35 firma znajdowała się w lublinie Odpowiedz Link Zgłoś
harald2 Ostry protest w Protektorze na ul. Kunickiego Z... 02.01.12, 21:01 Rzeczywiscie ,to taki niwy styl pisania aby czytelnik dokładnie nie wiedział gdzie ten Protektor Coż walczyli o kapitalizm to maja czego chcieli. Teraz niech sie zwrócą do kurii bo kuria też walczyła o kapitalizm i wygrała = dla siebie dopływ kasy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aron Re: Ostry protest w Protektorze na ul. Kunickiego IP: *.paradowski.pl 03.01.12, 06:58 i tu też będzie praca - przy budowie apartamentowca. Póki co chyba roboty apartamentowców nie budują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mam buty Protektor Re: Ostry protest w Protektorze na ul. Kunickiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.12, 12:34 aron nie udowadniaj swojej głupoty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bosman [...] IP: *.centertel.pl 04.01.12, 14:42 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
patriotazlublina Bojkot wyrobów marki Protektor 05.01.12, 22:48 Nie kupujcie butów z Protektora. Od nowego roku cholewki są z Chin, spody jeszcze z innego kraju w Azji. Reszta z Czech. Pozostanie tylko nazwa i "skośnooka" bylejakość. Odpowiedz Link Zgłoś