bialorzytko
15.01.12, 19:43
pt. "Zima znowu zaskoczyła drogowców" polecam zdjęcia z dzisiaj: forum.gazeta.pl/forum/w,902,132391792,132391792,Lublin_zasypany_sniegiem_nareszcie_prawdziwa_.html
W nawiązaniu do tych zdjęć chciałbym przypomnieć, że w zeszłym rokku tez padał śnieg.