qqbek
04.05.14, 01:40
Obiecano nam, że stadion jest potrzebny.
Obiecano nam, że Motor w końcu będzie drużyną godną tego cyrku.
A teraz:
1. GW brandzluje się zwycięstwem Motoru.
2. Motor szanse na awans ma takie, jak ja na świętość (31 punktów na 6 meczy przed końcem kolejki - liderzy [awansujący] mają po 53)
3. Szanse na spadek ma spore (jest 13 w tabeli, bezpieczne jest miejsce 8... czyli na 6 meczy musiałby wygrać wszystko i jeszcze liczyć na to, że wyżej notowane drużyny polegną ze słabszymi od siebie oponentami - dość powiedzieć, że te 6 meczy rozegra tylko i wyłącznie z drużynami wyżej notowanymi od siebie).
4. Co na powyższe argumenty odpowiedzieć są w stanie Żuk (jego odpowiedzi się nie obawiam) i forumowi apologeci i obrońcy jego Circus Maximus?