Dodaj do ulubionych

Walka z sinicami

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 18:55
nie tylko wode trzeba poprawic...te sczatki obiektow...az zalze taki teren
tak okropnie wyglada,a lawki???zarosniete i oblazaca farba...fuj
Obserwuj wątek
    • Gość: Wędkarz Re: Walka z sinicami IP: *.lublin.mm.pl 04.03.05, 21:23
      Codziennie nad zalewem wędkuje co najmniej 100 wędkarzy, kazdy z nich zanęca
      ryby - srednio 2 kg. Oznacza to, że rocznie do zalewu wprowadza sie ponad 70
      ton materii organicznej, która w wiekszosci gnije. Moze ten czynnik również
      wpływa na jakość wody w zalewie, co na to eksperci?
    • Gość: dodo Re: Walka z sinicami A pieniądze do prywatnej kies IP: *.chello.pl 06.03.05, 02:01
      A otrzymane pieniądze z UNII i tak pójdą do kasy "kowalskiego" a sinica jak
      sinica dalej będzie siniczyć.
      • Gość: zsiniały ze złości Re: Walka z sinicami A pieniądze do prywatnej kie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 12:45
        że też tej bandy żadna sinica się nie czepi!
        • sonnenkinder Re: Walka z sinicami A pieniądze do prywatnej kie 06.03.05, 16:17
          No bedziemy wymieniac doswiadczenia z Luckiem:) No to pozniej bedzie kolej na
          Ulan Bator:) AA pozniej sprowadzi sie Chinczykow i za miseczke ryzu beda lapac
          sinice paleczkami...no moze penseta:)
          • Gość: siny Re: Walka z sinicami A pieniądze do prywatnej kie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 19:41
            Na każdej plywającej wyspie posadzi się co najmniej po czterech chińczyków i po
            miesiącu po kłopocie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka