Gość: da IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 18:55 nie tylko wode trzeba poprawic...te sczatki obiektow...az zalze taki teren tak okropnie wyglada,a lawki???zarosniete i oblazaca farba...fuj Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Wędkarz Re: Walka z sinicami IP: *.lublin.mm.pl 04.03.05, 21:23 Codziennie nad zalewem wędkuje co najmniej 100 wędkarzy, kazdy z nich zanęca ryby - srednio 2 kg. Oznacza to, że rocznie do zalewu wprowadza sie ponad 70 ton materii organicznej, która w wiekszosci gnije. Moze ten czynnik również wpływa na jakość wody w zalewie, co na to eksperci? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dodo Re: Walka z sinicami A pieniądze do prywatnej kies IP: *.chello.pl 06.03.05, 02:01 A otrzymane pieniądze z UNII i tak pójdą do kasy "kowalskiego" a sinica jak sinica dalej będzie siniczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zsiniały ze złości Re: Walka z sinicami A pieniądze do prywatnej kie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 12:45 że też tej bandy żadna sinica się nie czepi! Odpowiedz Link Zgłoś
sonnenkinder Re: Walka z sinicami A pieniądze do prywatnej kie 06.03.05, 16:17 No bedziemy wymieniac doswiadczenia z Luckiem:) No to pozniej bedzie kolej na Ulan Bator:) AA pozniej sprowadzi sie Chinczykow i za miseczke ryzu beda lapac sinice paleczkami...no moze penseta:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siny Re: Walka z sinicami A pieniądze do prywatnej kie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.05, 19:41 Na każdej plywającej wyspie posadzi się co najmniej po czterech chińczyków i po miesiącu po kłopocie! Odpowiedz Link Zgłoś