Gość: Irka
IP: *.lublin.mm.pl
05.03.05, 14:07
W starociach znalazłam wiele pocztowek sprzed wojny,nawet 1 wojny swiatowej.
Widzę na necie,że ceny nie są takie małe, choc nie wiem,jak z sama
sprzedaża (ceny wywolawcze) na allegro chociazby. Nie mniej przedtem muszę
skanowac i posłać,a nie mam czasu na tę robotkę. Powiedzcie,gdzie można i
dobrze,i tanio skanowac i otrzymac na płytce (LUBLIN) np 100 pocztówek
gotowych do przekazania dalej na giełdę?