Dodaj do ulubionych

Ile Pruszon płaci aronowi?

15.10.06, 09:18
Na forum kraj PiS płaci notorycznym prowokatorom za rozgrzeszanie swoich
kłamstw i skandali. Ciekawie ile u nas za taką obronę kandydata na prezydenta
dostaje aron? Swoimi wpisami broniącymi obecnego prezydenta poświadcza że jest
stroną w sprawie.
Jak myślicie? Ma postówkę, dniówkę, wierszówkę a może literówkę? No i ile za
taką posługę?
Obserwuj wątek
    • kadafi123 Re: Ile Pruszon płaci aronowi? 15.10.06, 09:49
      ja się najbardziej boje ze on tego nie robi dla kasy, tylko faktycznie tak
      myśli jak pisze.
      • Gość: hmm... Re: Ile Pruszon płaci aronowi? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.06, 09:58
        widzisz u niego chocby slad myslenia..?
        • Gość: aron NIC! IP: 217.153.209.* 15.10.06, 10:15
          Pruszon nic mi nie płaci. Popieram go za to że wyremontował Spółdzielczości
          Pracy, Jaczewskiego, Chodźki, Szeligowskiego i wiele innych ulic, no ale te
          wyżej wymienione są dla mnie najważniejsze.

          Popieram Pruszona też dlatego, że np. Wasilewski chce wyrzucić dworzec PKS na
          Klin. Sierakowska to wiadomo - gdyby wygrała to mielibyśmy w Lublinie obchody
          rewolucji październikowej i zaproszenie dla Hugo Chaveza
          • kadafi123 Re: NIC! 15.10.06, 10:31
            Gość portalu: aron napisał(a):

            > Pruszon nic mi nie płaci. Popieram go za to że wyremontował Spółdzielczości
            > Pracy, Jaczewskiego, Chodźki, Szeligowskiego i wiele innych ulic, no ale te
            > wyżej wymienione są dla mnie najważniejsze.

            Smorawińskiego, Andersa, Mełgiewska od Gospodarczej w górę, Hutnicza,
            Łęczyńska, Męczenników Majdanka od Krańcowej na Zamość, Witosa od Makro na
            Zamość, Kunickiego od Zemborzyckiej na Biłgoraj, Kraśnicka, Głęboka,
            Warszawska, Kompozytorów Polski, Koncertowa, część Narutowicza, Fabryczna,
            Racławickie, Armii Krajowej, Filaretów, Krochmalna, Nowy Świat, Długa,
            Związkowa, Zemborzycka, Diamentowa, Janowska - dopisałem te wyremontowane
            ulice, w dodatku z pięknymi ścieżkami rowerowymi.


            > Popieram Pruszona też dlatego, że np. Wasilewski chce wyrzucić dworzec PKS na
            > Klin. Sierakowska to wiadomo - gdyby wygrała to mielibyśmy w Lublinie obchody
            > rewolucji październikowej i zaproszenie dla Hugo Chaveza


            za miliony utiopione w hale na globusie, lodowisko i wycieczki po świecie bez
            zadnych efektów tez go popierasz?
            • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 10:35
              hala na Globusie będzie służyć sportowcom i przede wszystkim młodzieży,
              podobnie lodowisko. Nie są to utopione pieniądze. Gdyby Pruszon finansował
              nocne autobusy dla pijaków to by były utopione pieniądze.
              • kadafi123 Re: NIC! 15.10.06, 10:37
                aron2004 napisał:

                > hala na Globusie będzie służyć sportowcom i przede wszystkim młodzieży,
                > podobnie lodowisko. Nie są to utopione pieniądze. Gdyby Pruszon finansował
                > nocne autobusy dla pijaków to by były utopione pieniądze.

                Lodowisko kosztowało 700 000zł a zarobiło na siebie całe 12 000zł. Piękny wynik.
                Globus kosztował 38 mln zł, a powinien nie więcej niż 25mln zł, Jeszcze
                piękniejszy wynik, nie mówiąc że był budowany dobre 3x tyle co w normalnych
                miastach.
                • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 11:09
                  kadafi123 napisał:


                  > Lodowisko kosztowało 700 000zł a zarobiło na siebie całe 12 000zł. Piękny
                  >wynik

                  Tej zimy zarobi więcej, nie bój się.

                  > Globus kosztował 38 mln zł, a powinien nie więcej niż 25mln zł,

                  A skąd ty wiesz co powinien? Jesteś jakimś specjalistą?

                  < Jeszcze
                  > piękniejszy wynik, nie mówiąc że był budowany dobre 3x tyle co w normalnych
                  > miastach.

                  Ale jest też ładniejszy niż pożal się Boże hale w innych maistach
                  • Gość: H Re: NIC! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 12:03
                    > Ale jest też ładniejszy niż pożal się Boże hale w innych maistach

                    Ładniejszy? Heniu, bój się Boga! Ja wiem, ze gusta, to sprawa nie do dyskusji,
                    ale jakiś poziom trzymajmy...
                    • Gość: aron Re: NIC! IP: *.lublin.enterpol.pl 15.10.06, 14:34
                      przecież gdyby Pruszon wystawił w Lublinie najpiękniejszą halę świata to tobie
                      też by się nie podobała, bo ty przecież Pruszona nienawidzisz
                      • Gość: H Re: NIC! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 17:24
                        Mylisz się, Aronku. Gdyby Pruszon powiedział jasno: olewamy tunel, gdyby odnowił
                        Teatr Stary, nie utopił 700 tysięcy w lodowisku czy inne sumy w piqachu na
                        Zygmuntowksich, gdyby dbał o promocję Lublina w sposób inny niż tylko wożąc się
                        po świecie, gdyby w ogóle wiedział coś o Lublinie 9bo z jego wypowiedzi mam
                        coraz większe wątpliwosci, że cokolwiek wie), gdyby nie traktował Lublina jako
                        zapyziałe 50tysięczne miasteczko na zadupiu - to nawet bym go popierał. Ale
                        niestety rzeczywistosć jest inna. Ja go nie nienawidzę. Po prostu widze, że
                        przez 8 lat rządów tego pana Lublin został w ogonie na tle polskich miast o
                        porównywalnym potencjale. Po prostu prezydent Pruszkowski, a z nim niestety i
                        Lublin, przespal te lata. I nie wierzę, ze obudzi sie przez kolejne 4 lata
                        rządów tej samej ekipy. I to jest tragedia! Bo ekipa może częściowo zostać i
                        przy zmianie prezydenta, niestety...
                        Moze z Tobą tak jest, ze albo kochasz, albo nienawidzisz. Moze cię to zdziwi,
                        ale jeżeli mam o czyimś postępowaniu złe zdanie, to nie muszę go od razu
                        nienawidzieć. Nie wmawiaj mi nienawiści, nie szerz jej, jak twoi ulubieńcy.
                        • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 17:43
                          sam jesteś w ogonie. Lublin bez ŻADNYCH dotacji z budżetu centralnego ma
                          bezrobocie poniżej średniej krajowej i zarobki mieszkańców powyżej średniej
                          krajowej ( wg Newsweeka).

                          Nie sztuka mieć bezrobocie 10% przy miliardowych dotacjach z budżetu państwa
                          jak Wrocław. Sztuka to mieć 11% bezrobocie bez żadnych dotacji z budżetu
                          państwa, bez autostrady i bez lotniska tak jak Lublin. I to zawdzięczamy
                          Pruszonowi i tysiącom lublinian którzy ciężko pracują. Nam nikt nie da na tacy
                          jak Wrocławiowi. Nam budżet nie zbudował lotniska jak w Rzeszowie. Nam budżet
                          centralny nie zbudował autostrady jak w Łodzi.

                          I ty śmiesz jeszcze atakować pana prezydenta, że tak dobrze sobie radzi w
                          trudnych warunkach? GDyby przenieść do Lublina wrocławskiego Dutkiewicza, to
                          bez autostrady, lotniska i SSE wymiękłby totalnie i zaraz byłoby 20% bezrobocie.

                          Zapominasz człowieku, że Lublin dotuje budowę i modernizację lotnisk i
                          autostrad chocby pod Wrocławiem, Łodzią i Poznaniem. Dotujemy też Specjalne
                          STrefy ekonomiczna pod Krakowem, Wrocławiem czy Rzeszowem. I wiele innych
                          rzeczy.

                          Woj. lubelskie zajęło 3 miejsce w Polsce w temacie matury. Wyżej niz np.
                          mazowieckie, już nie wspominając o przeinwestowanym dolnośląskim, które było
                          przedostatnie.

                          Tylko nikt Lublina nie dotuje, i dobrze by było gdybyś o tym pamiętał.
                          • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 17:57
                            jak skomentujesz fakt, że podczas rządów Pruszona spadła o 25% liczba
                            śmiertelnych wypadków drogowych w Lublinie?
                            • rilian Re: NIC! 15.10.06, 18:08
                              kiedy zamierzasz zanieść wydruki swoich postów z tekstami okraszonymi
                              sfromułowaniami typu "jak śmiesz obrażać Pana Prezydenta" do ratusza?
                              • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 18:19
                                rilian napisał:

                                > kiedy zamierzasz zanieść wydruki swoich postów z tekstami okraszonymi
                                > sfromułowaniami typu "jak śmiesz obrażać Pana Prezydenta" do ratusza?

                                nigdy. Ja tu po prostu wyrażam swoje poglądy i jeżeli moje teksty przeczyta pan
                                prezydent to dobrze, a jeżeli nie przeczyta, to nie będę płakał. Na pewno nie
                                będę swoich tekstów drukował i nosił do Ratusza.
                            • bu2m Re: NIC! 15.10.06, 18:13
                              aron2004 napisał:

                              > jak skomentujesz fakt, że podczas rządów Pruszona spadła o 25% liczba
                              > śmiertelnych wypadków drogowych w Lublinie?

                              Mysiu pysiu, w całej Polsce liczba wypadków spadła. Nie tylko w Lublinie. A może
                              to Pruszonowi dziękować że w Polsce spadła liczba śmiertelnych wypadków?
                              • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 18:15
                                bu2m napisał:


                                > Mysiu pysiu, w całej Polsce liczba wypadków spadła.

                                Ale nie o 25%.

                                >Nie tylko w Lublinie.

                                Są miejsca, gdzie liczba wypadków wzrosła, np. woj lubuskie czy kujawsko-
                                pomorskie.

                                < A moż
                                > e to Pruszonowi dziękować że w Polsce spadła liczba śmiertelnych wypadków?

                                Pruszonowi trzeba dziękować za spadek liczby wypadków w Lublinie, bo
                                wyremontował wiele ulic.
                          • bu2m Re: NIC! 15.10.06, 18:12
                            Więc chyba przyznasz, żę jak miasto nie dostaje "wielomiliardowych" dotacji
                            (czego główną przyczyną jest brak lobbingu na rzecz pozyskania funduszy na
                            jakieś cele), to nie powinno się wydawać w bzdurny sposób pieniędzy. Zatem
                            lodowisko, skatepark i hala powinny być budowane za mniejsze kwoty. Tym bardziej
                            że takie obiekty za połowę lubelskiej ceny powstawały w innych miastach.
                            I o to głownie chodzi spór.
                            • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 18:18
                              bu2m napisał:

                              > Więc chyba przyznasz, żę jak miasto nie dostaje "wielomiliardowych" dotacji
                              > (czego główną przyczyną jest brak lobbingu na rzecz pozyskania funduszy na
                              > jakieś cele),

                              Przyczyną nie jest brak lobbingu, tylko nienawiść rządów lewicowo-liberalnych
                              do Lublina. Na szczęście premier Kaczyński obiecał nam S17 i S19. O ile zakład
                              że jak do władzy dojdzie PO i SLD to zaczną natychmiast budować S5 Wrocław -
                              Poznań?


                              >to nie powinno się wydawać w bzdurny sposób pieniędzy.

                              Dlatego jestem za likwidacją MPK.


                              >Zatem
                              > lodowisko, skatepark i hala powinny być budowane za mniejsze kwoty.

                              I tak były wybudowane tanio.

                              > Tym bardzie
                              > j że takie obiekty za połowę lubelskiej ceny powstawały w innych miastach.

                              Jakoś nie cieszysz się z faktu, że miasto Lublin
                              1. ma małe długi w porównaniu z innymi miastami
                              2. mniej dopłaca do MPK niż inne miasta


                              Wg ciebie dużo wydać na MPK to dobrze, a dużo wydać na halę sportową to źle?
                              • bu2m Re: NIC! 15.10.06, 18:33
                                aron2004 napisał:

                                > bu2m napisał:
                                >
                                > > Więc chyba przyznasz, żę jak miasto nie dostaje "wielomiliardowych" dotac
                                > ji
                                > > (czego główną przyczyną jest brak lobbingu na rzecz pozyskania funduszy n
                                > a
                                > > jakieś cele),
                                >
                                > Przyczyną nie jest brak lobbingu, tylko nienawiść rządów lewicowo-liberalnych
                                > do Lublina. Na szczęście premier Kaczyński obiecał nam S17 i S19. O ile zakład
                                > że jak do władzy dojdzie PO i SLD to zaczną natychmiast budować S5 Wrocław -
                                > Poznań?
                                >

                                Żebyś się nie zdziwił jak nie powstaną. S19 obiecał - ale po co? Z racji
                                interesów regionu wazniejsza jest S17, której w priorytetowych planach nie ma.


                                > >Zatem
                                > > lodowisko, skatepark i hala powinny być budowane za mniejsze kwoty.
                                >
                                > I tak były wybudowane tanio.

                                Jeśli tak uważasz podaj koszty wybudowania w innych miastach. Jeśli nie podasz
                                to po prostu zamilcz gdy nie masz o czymś pojęcia.

                                > > Tym bardzie
                                > > j że takie obiekty za połowę lubelskiej ceny powstawały w innych miastach
                                > .
                                >
                                > Jakoś nie cieszysz się z faktu, że miasto Lublin
                                > 1. ma małe długi w porównaniu z innymi miastami
                                > 2. mniej dopłaca do MPK niż inne miasta

                                I ma najgorszą komunikację spośród wszystkich miast wojewódzkich.

                                > Wg ciebie dużo wydać na MPK to dobrze, a dużo wydać na halę sportową to źle?

                                Wydawać dużo to nie znaczy wydawać nieracjonalnie. Za kwotę za którą wybudowano
                                halę, można było postawić halę i kryte lodowisko.

                                Jesli miasto zobowiązało się do wprowadzenia ulg, niech za te ulgi zapłaci.
                                Jeśli nie chce płacić niech je zniesie.
                                A na MPK wcale nie jest wydawane dużo. Jesli byłoby więcej, zakupiono by nowe
                                autobusy. I to byłoby OK. Nie OK byłoby gdyby na MPK wydawano dużo a nic z tego
                                nie było.
                                • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 18:43
                                  bu2m napisał:

                                  >
                                  > Żebyś się nie zdziwił jak nie powstaną. S19 obiecał - ale po co? Z racji
                                  > interesów regionu wazniejsza jest S17, której w priorytetowych planach nie
                                  >ma.

                                  Głosuj na PO i SLD to nie będziesz miał ani S17, ani S19 tylko S5.



                                  > Jeśli tak uważasz podaj koszty wybudowania w innych miastach. Jeśli nie podasz
                                  > to po prostu zamilcz gdy nie masz o czymś pojęcia.

                                  Podaj koszty ile inne miasta dopłacają do MPK.


                                  > I ma najgorszą komunikację spośród wszystkich miast wojewódzkich.

                                  Chyba nie byłeś w Katowicach.


                                  > Wydawać dużo to nie znaczy wydawać nieracjonalnie. Za kwotę za którą
                                  >wybudowano halę, można było postawić halę i kryte lodowisko.

                                  Jakbyś wziął do roboty Ukraińców na czarno, to może i tak.

                                  > Jesli miasto zobowiązało się do wprowadzenia ulg, niech za te ulgi zapłaci.
                                  > Jeśli nie chce płacić niech je zniesie.
                                  > A na MPK wcale nie jest wydawane dużo. Jesli byłoby więcej, zakupiono by nowe
                                  > autobusy. I to byłoby OK. Nie OK byłoby gdyby na MPK wydawano dużo a nic z
                                  >tego nie było.

                                  No i tu się uwidacznia twój problem. Jak się buduje porządną halę i wydaje się
                                  dużo to jest źle, a chcesz ładować miliardy w molocha zwanego MPK.

                                  >
                                  • bu2m Re: NIC! 15.10.06, 19:01
                                    aron2004 napisał:

                                    > bu2m napisał:

                                    > Głosuj na PO i SLD to nie będziesz miał ani S17, ani S19 tylko S5.
                                    >

                                    Widzisz. Na cokolwiek bym zagłosował i tak ta droga powstanie w stosownym terminie.

                                    > > Jeśli tak uważasz podaj koszty wybudowania w innych miastach. Jeśli nie p
                                    > odasz
                                    > > to po prostu zamilcz gdy nie masz o czymś pojęcia.
                                    >
                                    > Podaj koszty ile inne miasta dopłacają do MPK.

                                    Podałem koszty hali w Łodzi.
                                    W Poslsce największe miasta dopłacają do komunikacji i kupują autobusy, np.
                                    Białystok. To tak blisko.

                                    > > I ma najgorszą komunikację spośród wszystkich miast wojewódzkich.
                                    >
                                    > Chyba nie byłeś w Katowicach.

                                    W Katowicach i Okręgu wymienia się teraz bardzo dużo taboru. Ale o czym z tobą
                                    gadać, jak twierdzisz że 20 letni szrot jest lepszy od nowego autobusu.

                                    > > Wydawać dużo to nie znaczy wydawać nieracjonalnie. Za kwotę za którą
                                    > >wybudowano halę, można było postawić halę i kryte lodowisko.
                                    >
                                    > Jakbyś wziął do roboty Ukraińców na czarno, to może i tak.
                                    >

                                    Tak Heniek. W innych miastach budowali Ukraińcy za czarno, Białorusini na szaro
                                    a Chińczycy za miskę ryżu. Tylko u nas każdy robol brał co miesiąc 10.000 netto
                                    i pełny pakiet praw socjalnych. Do tego jeszcze darmowe wakacje i świeże piwo z
                                    rana.

                                    > > Jesli miasto zobowiązało się do wprowadzenia ulg, niech za te ulgi zapłac
                                    > i.
                                    > > Jeśli nie chce płacić niech je zniesie.
                                    > > A na MPK wcale nie jest wydawane dużo. Jesli byłoby więcej, zakupiono by
                                    > nowe
                                    > > autobusy. I to byłoby OK. Nie OK byłoby gdyby na MPK wydawano dużo a nic
                                    > z
                                    > >tego nie było.
                                    >
                                    > No i tu się uwidacznia twój problem. Jak się buduje porządną halę i wydaje się
                                    > dużo to jest źle, a chcesz ładować miliardy w molocha zwanego MPK.

                                    Hala wcale nie jest porządna. Nie można w niej rozgrywać imprez o charakterze
                                    międzynarodowym który przyciągnie pieniądze, telewizję. Nie mów o piłce ręcznej
                                    po to ma charakter lokalny. Mecze państwowe tu raczej rozgrywane nie będą.
                                    No i do tego zlikwidowano lodowisko. Takie same pieniądze wydanoby na halę w
                                    nowym miejscu od podstaw.
                                    • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 19:11
                                      bu2m napisał:


                                      > Widzisz. Na cokolwiek bym zagłosował i tak ta droga powstanie w stosownym
                                      >termi nie.

                                      Nie. Jeżeli będzie rządził PiS to są jakieś nadzieje na S19. Jeżeli do władzy
                                      dojdzie SLD i PO to nie ma żadnych nadziei na S19, za to na pewno zbudują S5,
                                      bo to koło Wrocławia.



                                      > Podałem koszty hali w Łodzi.

                                      No to podaj koszty MPK w Łodzi.

                                      > W Poslsce największe miasta dopłacają do komunikacji i kupują autobusy, np.
                                      > Białystok. To tak blisko.

                                      A my wolimy dopłacać do hali. Jak ci się nie podoba, wyprowadź się do
                                      Białegostoku.
                                      Moim zdaniem hala jest ważniejsza niż MPK.


                                      > W Katowicach i Okręgu wymienia się teraz bardzo dużo taboru.

                                      Ale i tak niskopodłogowców jest mniej niż w Lublinie.

                                      > Ale o czym z tobą
                                      > gadać, jak twierdzisz że 20 letni szrot jest lepszy od nowego autobusu.

                                      To zależy jaki jest ten nowy, bo są też nieudane modele.

                                      \
                                      > Tak Heniek. W innych miastach budowali Ukraińcy za czarno, Białorusini na
                                      >szaro a Chińczycy za miskę ryżu. Tylko u nas każdy robol brał co miesiąc
                                      >10.000 netto i pełny pakiet praw socjalnych. Do tego jeszcze darmowe wakacje i
                                      >świeże piwo z rana.

                                      Być może gdzie indziej wzięto do budowy firmy kolesiów którzy zatrudniali
                                      robotników na czarno.


                                      > Hala wcale nie jest porządna. Nie można w niej rozgrywać imprez o charakterze
                                      > międzynarodowym który przyciągnie pieniądze, telewizję.

                                      A po co mecze międzynarodowe? Bez nich da się życ. Ważniejsze jest, żeby hala
                                      służyła sportowcom-amatorom i młodzieży.

                                      > Nie mów o piłce >ręcznej po to ma charakter lokalny. Mecze państwowe tu
                                      >raczej rozgrywane nie >będą. No i do tego zlikwidowano lodowisko. Takie same
                                      >pieniądze wydanoby na >halę w nowym miejscu od podstaw.

                                      Przecież będziesz miał człowieku lodowisko na placu Litewskim.
                                      • bu2m Re: NIC! 15.10.06, 19:25
                                        aron2004 napisał:

                                        > bu2m napisał:
                                        >
                                        >
                                        > > Widzisz. Na cokolwiek bym zagłosował i tak ta droga powstanie w stosownym
                                        >
                                        > >termi nie.
                                        >
                                        > Nie. Jeżeli będzie rządził PiS to są jakieś nadzieje na S19. Jeżeli do władzy
                                        > dojdzie SLD i PO to nie ma żadnych nadziei na S19, za to na pewno zbudują S5,
                                        > bo to koło Wrocławia.

                                        Żebyś się nie rozczarował.

                                        > > Podałem koszty hali w Łodzi.
                                        >
                                        > No to podaj koszty MPK w Łodzi.

                                        Łódź przezanczyła w 2005 roku około 275 mln zł na funkcjonowanie komunikacji.
                                        Łódź przygotowuje też projekty o pozyskanie pieniędzy z zewnątrz na poprawę
                                        komunikacji.

                                        > > W Poslsce największe miasta dopłacają do komunikacji i kupują autobusy, n
                                        > p.
                                        > > Białystok. To tak blisko.
                                        >
                                        > A my wolimy dopłacać do hali. Jak ci się nie podoba, wyprowadź się do
                                        > Białegostoku.
                                        > Moim zdaniem hala jest ważniejsza niż MPK.

                                        O tak. Daje prace kilku kolesiom. I nikomu więcej oprócz sprzątaczek pracujących
                                        za 500zł.

                                        > > W Katowicach i Okręgu wymienia się teraz bardzo dużo taboru.
                                        >
                                        > Ale i tak niskopodłogowców jest mniej niż w Lublinie.

                                        Patrz na zmiany a nie stan zastany!

                                        > > Ale o czym z tobą
                                        > > gadać, jak twierdzisz że 20 letni szrot jest lepszy od nowego autobusu.
                                        >
                                        > To zależy jaki jest ten nowy, bo są też nieudane modele.

                                        Za Pruszona kupiono "modele" - Kapena. Kłania się manager Miłosz.

                                        > > Tak Heniek. W innych miastach budowali Ukraińcy za czarno, Białorusini na
                                        >
                                        > >szaro a Chińczycy za miskę ryżu. Tylko u nas każdy robol brał co miesiąc
                                        > >10.000 netto i pełny pakiet praw socjalnych. Do tego jeszcze darmowe wakac
                                        > je i
                                        > >świeże piwo z rana.
                                        >
                                        > Być może gdzie indziej wzięto do budowy firmy kolesiów którzy zatrudniali
                                        > robotników na czarno.

                                        Jestem bardziej przekonany że u nas takie numery odchodziły. Bo nawet nigdy nie
                                        było wiadomo ile ta hala kosztuje.

                                        > > Hala wcale nie jest porządna. Nie można w niej rozgrywać imprez o charakt
                                        > erze
                                        > > międzynarodowym który przyciągnie pieniądze, telewizję.
                                        >
                                        > A po co mecze międzynarodowe? Bez nich da się życ. Ważniejsze jest, żeby hala
                                        > służyła sportowcom-amatorom i młodzieży.

                                        No tu to już bez komentarza. czy ty czasem nie nazywasz się Pruszkowski?

                                        > > Nie mów o piłce >ręcznej po to ma charakter lokalny. Mecze państwowe
                                        > tu
                                        > >raczej rozgrywane nie >będą. No i do tego zlikwidowano lodowisko. Taki
                                        > e same
                                        > >pieniądze wydanoby na >halę w nowym miejscu od podstaw.
                                        >
                                        > Przecież będziesz miał człowieku lodowisko na placu Litewskim.

                                        Zdecydowanie Pruszkowski:)
                                        • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 19:37
                                          bu2m napisał:


                                          > Żebyś się nie rozczarował.

                                          Do tej pory lewica i liberałowie ładowali miliardy w Warszawę i Wrocław to
                                          myślisz, że będzie inaczej?


                                          > Łódź przezanczyła w 2005 roku około 275 mln zł na funkcjonowanie komunikacji.

                                          Czyli widzisz ile wyrzucono w błoto.

                                          > Łódź przygotowuje też projekty o pozyskanie pieniędzy z zewnątrz na poprawę
                                          > komunikacji.

                                          No i ja też chcę pozyskać pieniądze z zewnątrz -czyli zlikwidować MPK i
                                          całkowicie sprywatyzować komunikację. Wtedy miasto nie będzie musiało nic
                                          dopłacać, tylko będzie mieć kasę z podatków.


                                          > O tak. Daje prace kilku kolesiom. I nikomu więcej oprócz sprzątaczek
                                          >pracującyc h za 500zł.

                                          Umożliwia przede wszystkim rozwój fizyczny dzieci i młodzieży.



                                          > Patrz na zmiany a nie stan zastany!

                                          Co z tego że są zmiany jak są daleeeeeko za nami?


                                          > Za Pruszona kupiono "modele" - Kapena. Kłania się manager Miłosz.

                                          Lepsza Kapena niż Ikarus.


                                          > Jestem bardziej przekonany że u nas takie numery odchodziły.

                                          Jak wyszła droga hala to nie budowano jej na czarno.

                                          > Bo nawet nigdy >nie było wiadomo ile ta hala kosztuje.

                                          Wiadomo.


                                          > No tu to już bez komentarza. czy ty czasem nie nazywasz się Pruszkowski?

                                          Oczywiście że nie.

                                      • bu2m Re: NIC! 15.10.06, 19:28
                                        Masz ty tą swoją S19:)
                                        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=50379495
                                        Tylko nie mów że ktoś tak sobie napisał. Bo to jest fakt.
                                        • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 19:33
                                          S19 to droga szybkiego ruchu a nie autostrada
                                          • bu2m Re: NIC! 15.10.06, 19:34
                                            A co to za różnica. Nawet gdyby teraz rozpoczęto budowę nic nie otworzą w 2007.
                                            Czy w tym roku coś zaczęli?
                                            • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 19:38
                                              bu2m napisał:

                                              > A co to za różnica. Nawet gdyby teraz rozpoczęto budowę nic nie otworzą w
                                              2007.
                                              > Czy w tym roku coś zaczęli?

                                              A czy ja mówię, że w 2007? Zasługą PiSu jest to że w ogóle się mówi o S19. PO i
                                              SLD natychmiast to zablokują i dadzą kasę na S5 Poznań - Wrocław.

                                              Zadaj pytanie na forum Poznań albo Wrocław czy cieszą się że ma powstać S19.
                                              Zobaczysz jakie dostaniesz bluzgi. Im ciągle mało.
                          • Gość: H Re: NIC! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 20:06
                            aron2004 napisał:

                            > sam jesteś w ogonie. Lublin bez ŻADNYCH dotacji z budżetu centralnego ma
                            > bezrobocie poniżej średniej krajowej i zarobki mieszkańców powyżej średniej
                            > krajowej ( wg Newsweeka).
                            >
                            > Nie sztuka mieć bezrobocie 10% przy miliardowych dotacjach z budżetu państwa
                            > jak Wrocław. Sztuka to mieć 11% bezrobocie bez żadnych dotacji z budżetu
                            > państwa, bez autostrady i bez lotniska tak jak Lublin. I to zawdzięczamy
                            > Pruszonowi i tysiącom lublinian którzy ciężko pracują. Nam nikt nie da na tacy
                            > jak Wrocławiowi. Nam budżet nie zbudował lotniska jak w Rzeszowie. Nam budżet
                            > centralny nie zbudował autostrady jak w Łodzi.

                            Widzisz, Aron, problem w tym, ze to całkiem niskie, choć naporawdę bez
                            rewelacji, wbrew temu, co piszesz, bezrobocie wynika z bardzo duzego
                            zatrudnienia w budżecie. Ratują nas funkcje administracyjne i naukowe miasta.
                            Gospodarczo Lublin leży, niestety.

                            > I ty śmiesz jeszcze atakować pana prezydenta, że tak dobrze sobie radzi w
                            > trudnych warunkach? GDyby przenieść do Lublina wrocławskiego Dutkiewicza, to
                            > bez autostrady, lotniska i SSE wymiękłby totalnie i zaraz byłoby 20% bezrobocie

                            Ciekawe, co by było, gdyby przenieść do Wrocławia Pruszkowskiego :D

                            > Zapominasz człowieku, że Lublin dotuje budowę i modernizację lotnisk i
                            > autostrad chocby pod Wrocławiem, Łodzią i Poznaniem. Dotujemy też Specjalne
                            > STrefy ekonomiczna pod Krakowem, Wrocławiem czy Rzeszowem. I wiele innych
                            > rzeczy.

                            Co do tego, to rozmawialiśmy juz nie raz i jeśli czytasz cudze posty, to
                            powienienś pamietać, jakie mam o tym zdanie. I jeśli jesteś przyzwoitym,
                            sprawiedliwym człowiekiem, to darowałbyś sobie takie teksty rozmawiając ze mną.

                            > Woj. lubelskie zajęło 3 miejsce w Polsce w temacie matury. Wyżej niz np.
                            > mazowieckie, już nie wspominając o przeinwestowanym dolnośląskim, które było
                            > przedostatnie.

                            To zupełnie co innego. Tylko sie cieszyć, ze u nas nauczanie ma wyższy poziom
                            (przynajmniej wg kryteriów jakie są na maturachy), ale to nie am żadnego zwiążku
                            z inwestycjami itd.

                            > Tylko nikt Lublina nie dotuje, i dobrze by było gdybyś o tym pamiętał.

                            Ja o tym pamiętam. I dobrze byłoby, gdybyś ty też pamiętał, bo twoi faworyci z
                            obecnego rządu też jak na razie nie zamierzają tego zmienić. Co więcej w sposób
                            wyraźny działają na naszą szkodę, np. chcąc zabrać nam Bogdankę by w ten sposób
                            karmić naszym węglem poznański koncern energetyczny. O sprawie uniwersytetu
                            poslko-ukraińskiego jużnie wspominając. Lublin jest tak samo olewany przez
                            obecne władze, ajk był olewany przez poprzednie. Skoro temu twojemu tak cudowneu
                            Pruszkowi prezydent nie chce nawet czegoś tak prostego zrobić, jak uznać Lublin
                            za pomnik historii, to o czym my mówimy? Tak trudno wydać jedno krótkie
                            rozporządzenie i uznać wartość naszego miasta? Powiedz mi, dlaczego tego jeszcze
                            Kaczyński nie zrobił? Wniosek trafił do niego jużjakiśczas temu, a okazji było
                            kilka w miedyzczasie.
                            • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 20:20
                              Gość portalu: H napisał(a):


                              > Widzisz, Aron, problem w tym, ze to całkiem niskie, choć naporawdę bez
                              > rewelacji, wbrew temu, co piszesz, bezrobocie wynika z bardzo duzego
                              > zatrudnienia w budżecie.

                              Tak, oczywiście. W innych miastach nie ma budżetówki, np. w Warszawie.

                              > Ratują nas funkcje administracyjne i naukowe miasta.

                              A Wrocław to nie ma funkcji administracyjnych i naukowych?

                              > Gospodarczo Lublin leży, niestety.

                              Wręcz przeciwnie, rozwija się bardzo dobrze i to bez dotacji z budżetu
                              centralnego. A Lublin dotuje przecież Wrocław, Łódź czy Gliwice oraz jak
                              wszyscy Warszawkę.



                              > Ciekawe, co by było, gdyby przenieść do Wrocławia Pruszkowskiego :D

                              Byłoby bezrobocie 5% albo mniejsze.


                              > Co do tego, to rozmawialiśmy juz nie raz i jeśli czytasz cudze posty, to
                              > powienienś pamietać, jakie mam o tym zdanie.

                              No i czepiasz się nadal Pruszona, a nie pojmujesz, że pojedyncze
                              niedociągnięcia jakie się zdarzają w Lublinie to nie wina Pruszona, ale tego że
                              inne miasta doją nas jak krowę.

                              > I jeśli jesteś przyzwoitym,
                              > sprawiedliwym człowiekiem, to darowałbyś sobie takie teksty rozmawiając ze
                              >mną.

                              Jeżeli jesteś przyzwoitym człowiekiem, to nie zwalałbyś wszystkiego na Pana
                              Prezydenta wiedząc jaka jest sytuacja.



                              > To zupełnie co innego. Tylko sie cieszyć, ze u nas nauczanie ma wyższy poziom
                              > (przynajmniej wg kryteriów jakie są na maturachy), ale to nie am żadnego
                              >zwiążku z inwestycjami itd.

                              Ale durni dolnoślązacy, którzy nie potrafią napisać matury bluzgają na nas że
                              jesteśmy ciemni a ty im przyklaskujesz, aby dowalić Pruszonowi. Nieładnie.


                              > Ja o tym pamiętam. I dobrze byłoby, gdybyś ty też pamiętał, bo twoi faworyci z
                              > obecnego rządu też jak na razie nie zamierzają tego zmienić.

                              Ale przynajmniej Kaczyński obiecał nam S19 i S17. Oczywiście od obietnic do
                              realizacji długa droga, ale gwarantuję ci że PO i SLD to zbudując co najwyżej
                              S5 Poznań - Wrocław.

                              > Co więcej w sposób
                              > wyraźny działają na naszą szkodę, np. chcąc zabrać nam Bogdankę by w ten
                              >sposób karmić naszym węglem poznański koncern energetyczny.

                              Ważniejsze są drogi ekspresowe niż Bogdanka. Oddałbym Poznaniowi 10 kopalni w
                              zamian za ekspresówki.


                              >O sprawie uniwersytetu
                              > poslko-ukraińskiego jużnie wspominając.

                              W sprawie UPU to ja właściwie jestem za tym, żeby podzielić go między Lublin i
                              Rzeszów. Niech i Rzeszów coś ma, w końcu jest pustynią intelektualną. Nie ma
                              sensu doprowadzać ich do frustracji, bo znowu będą chcieli jakieś wsie
                              przyłączać.


                              > Lublin jest tak samo olewany przez
                              > obecne władze, ajk był olewany przez poprzednie.

                              Bzdura. Obecne władze przynajmniej mówią o S17 i S19.

                              > Skoro temu twojemu tak cudowne
                              > u Pruszkowi prezydent nie chce nawet czegoś tak prostego zrobić, jak uznać
                              >Lublin za pomnik historii, to o czym my mówimy? Tak trudno wydać jedno krótkie
                              > rozporządzenie i uznać wartość naszego miasta?

                              A czy jeden papierek coś zmieni? Lublin jest pomnikiem historii i każde dziecko
                              o tym wie.

                              >Powiedz mi, dlaczego tego jeszcz
                              > e Kaczyński nie zrobił? Wniosek trafił do niego jużjakiśczas temu, a okazji
                              >było kilka w miedyzczasie.

                              Ty lepiej spytaj Hausnera dlaczego się nie zgodził na strefę ekonomiczną w
                              Lublinie.
                              • hubertkm Re: NIC! 15.10.06, 21:09
                                aron2004 napisał:

                                > Gość portalu: H napisał(a):
                                >
                                >
                                > > Widzisz, Aron, problem w tym, ze to całkiem niskie, choć naporawdę bez
                                > > rewelacji, wbrew temu, co piszesz, bezrobocie wynika z bardzo duzego
                                > > zatrudnienia w budżecie.
                                >
                                > Tak, oczywiście. W innych miastach nie ma budżetówki, np. w Warszawie.

                                Chodzi mi o to, że na tle miast o podoebnej wielkosci u nas jest jej więcej.
                                Porównaj sobie o ile mniej moze być np.w Bydgoszczy, gdzie jest znacnzie mniej
                                uczelni a i administracji mniej bo sejmik w Toruniu.

                                > > Ratują nas funkcje administracyjne i naukowe miasta.
                                >
                                > A Wrocław to nie ma funkcji administracyjnych i naukowych?

                                Patrz wyżej.

                                > Wręcz przeciwnie, rozwija się bardzo dobrze i to bez dotacji z budżetu
                                > centralnego.

                                Tak, jasne, znakomicie sie rozwija. Otrzeźwiej, kolego! I oczywiscie to wsyztsko
                                co dobre to zasługa pana prezydenta...

                                > No i czepiasz się nadal Pruszona, a nie pojmujesz, że pojedyncze
                                > niedociągnięcia jakie się zdarzają w Lublinie to nie wina Pruszona, ale tego
                                > że inne miasta doją nas jak krowę.

                                Taaak? Jasne! Moze Dutkiewicz z Wrocławia sprawił, że Pruszon wydał kasę na
                                bezsensowne lodowisko, na nieudane projekty dla centrum kultury itd., itd.?

                                > Jeżeli jesteś przyzwoitym człowiekiem, to nie zwalałbyś wszystkiego na Pana
                                > Prezydenta wiedząc jaka jest sytuacja.

                                Jeślibyś czytał ze zrozumieniem poprzednie posty, to doczytałbyś się, co pisałem
                                o całej ekipie ratuszowej. Tyle tylko,ż egdyby Pruszkowski chciał coś konretnego
                                zrobić, to by zrobił.


                                > Ale durni dolnoślązacy, którzy nie potrafią napisać matury bluzgają na nas że
                                > jesteśmy ciemni a ty im przyklaskujesz, aby dowalić Pruszonowi.

                                Nikomu nie przyklaskuję. To są zupelnie różne sprawy, a nieudolnosc Pruszona,
                                zwłaszcza jeśli idzie o promocję, sprawia, ze jesteśmy faktycznie coraz gorzej
                                postrzegani.

                                > Ale przynajmniej Kaczyński obiecał nam S19 i S17. Oczywiście od obietnic do
                                > realizacji długa droga, ale gwarantuję ci że PO i SLD to zbudując co najwyżej
                                > S5 Poznań - Wrocław.

                                No i co z tego, z eobiecał? Niejedno obiecał.

                                > Ważniejsze są drogi ekspresowe niż Bogdanka. Oddałbym Poznaniowi 10 kopalni w
                                > zamian za ekspresówki.

                                > W sprawie UPU to ja właściwie jestem za tym, żeby podzielić go między Lublin i
                                > Rzeszów. Niech i Rzeszów coś ma, w końcu jest pustynią intelektualną. Nie ma
                                > sensu doprowadzać ich do frustracji, bo znowu będą chcieli jakieś wsie
                                > przyłączać.

                                A ja mam w dupie rzeszów i jeżeli pomysł powstał u nas, to niech u nas będzie!
                                Ciekawy jest ten twój relatywizm: niby chcesz, zeby wszystko, co lubelskie oddać
                                Lublinowi, ale jeśli schodizmy na pomysły twoich ulubieńców zmierzające do
                                deprecjacji Lublina - to jesteś za. Ciekawe!

                                > Bzdura. Obecne władze przynajmniej mówią o S17 i S19.

                                O cyzm to te wladze nie mówią :D Naiwny jesteś, czy udajesz?

                                > A czy jeden papierek coś zmieni? Lublin jest pomnikiem historii i każde dziecko
                                > o tym wie.

                                Taak? Przytłaczająca większowsc Polakó gó.. wie o Lublinie i dzięki
                                Pruszkowskiemiu nie dowiedziała sie przez ostatnie osiem lat nic więcej poza
                                tym, ze statystycznie jesteśmy najbiedniejszym regionem Unii. A co twój faworyt
                                odpowiedział? Że jak dojdzie Rumunia, to przestaniemy być najbiedniejsi! TO jest
                                jego poziom rozumowania i ambicji: nie poprawiać, tylko równać w dół...
                                • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 21:29
                                  hubertkm napisał:


                                  > Chodzi mi o to, że na tle miast o podoebnej wielkosci u nas jest jej więcej.
                                  > Porównaj sobie o ile mniej moze być np.w Bydgoszczy, gdzie jest znacnzie mniej
                                  > uczelni a i administracji mniej bo sejmik w Toruniu.

                                  No to teraz rozumiem, że zaczniesz biadolić że UMCS jest w Lublinie zamiast w
                                  Białej Podlaskiej a sejmik powinien być w Chełmie?



                                  > Patrz wyżej.

                                  Co wyżej? Gdzie jest sejmik dolnośląski?


                                  > Tak, jasne, znakomicie sie rozwija.

                                  Ceny mieszkań rosną w upadającym mieście? Ot, ekonomista.

                                  > Otrzeźwiej, kolego! I oczywiscie to >wsyztsk> o co dobre to zasługa pana
                                  prezydenta...

                                  To zasługa przede wszystkim mieszkańców Lublina - tych co pracują a nie tych co
                                  włóczą się po knajpach.


                                  > Taaak? Jasne! Moze Dutkiewicz z Wrocławia sprawił, że Pruszon wydał kasę na
                                  > bezsensowne lodowisko, na nieudane projekty dla centrum kultury itd., itd.?


                                  Jakie bezsensowne lodowisko? Lodowisko jest sensowne.
                                  Bezsensowny to ty jesteś.
                                  A Dutkiewicz z Wrocławia jest dotowany z naszych podatków, bo my w
                                  przeciwieństwie do Wrocławia nie mamy SSE, autostrady i lotniska.


                                  > Jeślibyś czytał ze zrozumieniem poprzednie posty, to doczytałbyś się, co
                                  >pisałe m o całej ekipie ratuszowej. Tyle tylko,ż egdyby Pruszkowski chciał coś
                                  >konretneg o zrobić, to by zrobił.

                                  No i zrobił. Wyremontował na przykład masę ulic. Za Bryłowskiego był syf.



                                  > Nikomu nie przyklaskuję.

                                  Ale nie protestujesz gdy dolnośląskie ciemniaki bluzgają na Lublin. Czyli
                                  wychodzi na to że im przyklaskujesz.

                                  <To są zupelnie różne sprawy, a nieudolnosc Pruszona,
                                  > zwłaszcza jeśli idzie o promocję, sprawia, ze jesteśmy faktycznie coraz gorzej
                                  > postrzegani.

                                  Jesteśmy źle postrzegani, bo w mediach jest nieustanna lewicowa nagonka na
                                  Lublin i nasz region, bo nie głosowaliśmy na PO i Tuska.
                                  Ciągłe wyzwiska od darmozjadów i ciemniaków, podczas gdy to my dotujemy
                                  wrocławskie autostrady, łódzkie strefy ekonomiczne i warszawskie metro, a
                                  maturę napisaliśmy lepiej od mazowieckiego nie wspominając o jądrze ciemności
                                  czyli dolnośląskim.

                                  A ponieważ tacy jak ty nie reagują na permanentne wyzwiska dolnośląskich
                                  gamoni, to u ludzi utrwala się ta prymitywna antylubelska propaganda.


                                  > No i co z tego, z eobiecał? Niejedno obiecał.

                                  Ale nikt z SLD i PO nawet nie wspomniał o S19. Dla nich liczy się tylko Wrocław
                                  i Warszawa.




                                  > A ja mam w dupie rzeszów i jeżeli pomysł powstał u nas, to niech u nas będzie!

                                  Ale z filią w Rzeszowie. Niektórzy idioci z forum rzeszowskiego mnie denerwują,
                                  ale mimo to mam do Rzeszowa sporo sympatii i nie chcę zeby nadal był
                                  intelektualną pustynią.

                                  > Ciekawy jest ten twój relatywizm: niby chcesz, zeby wszystko, co lubelskie
                                  >odda ć Lublinowi, ale jeśli schodizmy na pomysły twoich ulubieńców zmierzające
                                  >do deprecjacji Lublina - to jesteś za. Ciekawe!

                                  Jakiej znowu deprecjacji? Uważam, że dobre drogi są ważniejsze niż Bogdanka i
                                  chcę też żeby Rzeszów miał filię UPU. To jest deprecjacja?


                                  > O cyzm to te wladze nie mówią :D Naiwny jesteś, czy udajesz?

                                  Tyle że PO i SLD nie mówią o niczym poza ogólnikami.


                                  > Taak? Przytłaczająca większowsc Polakó gó.. wie o Lublinie i dzięki
                                  > Pruszkowskiemiu nie dowiedziała sie przez ostatnie osiem lat nic więcej poza
                                  > tym, ze statystycznie jesteśmy najbiedniejszym regionem Unii.

                                  To jest prymitywna propaganda. Dziwne, że w najbiedniejszym regionie UE jest
                                  więcej samochodów na mieszkańca niż w ociekającym złotem lubuskim. No i
                                  bezrobocie jest niższe niż średnia krajowa.

                                  > A co twój >faworyt
                                  > odpowiedział? Że jak dojdzie Rumunia, to przestaniemy być najbiedniejsi!

                                  Czy to, że Lublin był dyskryminowany przez dziesięciolecia jest winą Pruszona?
                                  Weź się uspokój człowieku.


                                  > TO jes
                                  > t jego poziom rozumowania i ambicji: nie poprawiać, tylko równać w dół

                                  Pan Prezydent bardzo dużo w Lublinie poprawił. Niestety są tacy jak ty którzy
                                  potrafią tylko bluzgać na Pana Prezydenta w sojuszu z ciemniakami z dolnego
                                  śląska.
                                  • hubertkm Re: NIC! 16.10.06, 09:40
                                    Oj, Aron, Aron... Pan Prezydent powienin ci chociaż flachę postawić, jeśli ci
                                    nie płaci - tyle mu robisz reklamy :D A fakty p[otrafisz przekłąmywać iście w
                                    stylu swoich ulubieńcców. Naucz się cyztać to co ja piszę, ze zrozumieniem -
                                    wtedy twoje posty byłyby o połowę krótsze, bo części twoich stwierdeń w ogóle by
                                    nie było.
                                    • Gość: aron Re: NIC! IP: *.lublin.enterpol.pl 16.10.06, 16:47
                                      hubertkm napisał:

                                      > Oj, Aron, Aron... Pan Prezydent powienin ci chociaż flachę postawić, jeśli ci
                                      > nie płaci - tyle mu robisz reklamy

                                      Nie przesadzaj. Ja nie piszę tego dla reklamy ( bo ileż osób czyta to forum?) a
                                      po prostu dlatego, że mam takie poglądy. I akurat to Pan Prezdyent Pruszkowski
                                      jest tym, z którym się zgadzam w większości przypadków.

                                      >:D A fakty p[otrafisz przekłąmywać iście w
                                      > stylu swoich ulubieńcców.

                                      Nic nie przekłamuję. Fakty są po mojej stronie. Dziwne natomiast, że dostałem
                                      bana jak napisałem źle o Wrocławiu, a bluzgi na Lublin są na tym forum
                                      dozwolone.


                                      >Naucz się cyztać to co ja piszę, ze zrozumieniem -
                                      > wtedy twoje posty byłyby o połowę krótsze, bo części twoich stwierdeń w ogóle
                                      >b y nie było.

                                      Gdybyś ty umiał czytać ze zrozumieniem, to broniłbyś Lublina i Pana Prezydenta
                                      przed połączonymi siłami dolnośląskich ciemniaków i lubelskich ZOMOwców.
              • bu2m Re: NIC! 15.10.06, 10:38
                aron2004 napisał:

                > hala na Globusie będzie służyć sportowcom i przede wszystkim młodzieży,
                > podobnie lodowisko. Nie są to utopione pieniądze. Gdyby Pruszon finansował
                > nocne autobusy dla pijaków to by były utopione pieniądze.

                No i dyskutuj z Heniem. To tak jakby Heniek kupił 20 letniego poloneza za 20
                tys. złotych i z radością rozgłaszał wszytskim że oto ten Polonez będzie mnie
                woził i dobrze mi służył!
              • bu2m Re: NIC! 15.10.06, 10:49
                Heniek nie broń się, bo stoisz na przegranej pozycji.
                W Łodzi powstaje hala na 15 tys. miejsc za kwotę 90 milionów złotych, przy czym
                wkład miasta wyniesie około 45%. Resztę dopłaca państwo. Także w przypadku
                lubelskiej hali mogło dopłacić państwo w postaci Totalizatora Sportowego,
                jednakże nasza genialna władza nie potrafiła w skuteczny sposób przedstawić tego
                projektu ... wraz z kosztorysem! Zatem pojawia się tu przypuszczenie że nie
                chiano wprowadzać inwestorów zewnętrznych aby w dość prosty sposób przeszacować
                wartość hali a tym samym dać zarobić odpowiednim osobom.
                Podsumowując. 15 tysięczna hala w Łodzi zarobi na siebie szybciej niż dużo
                mniejsza hala na Globusie, w której rozrygrywane będą jedynie imprezy o
                charakterze lokalnym. Powoduje to, że ta hala nigdy na siebie nie zarobi,
                podobnie jak hala wystawiennicza w Parku Ludowym. W łódzkiej hali, mimo że jest
                dopiero w budowie, już zarezerwowane są terminy na rozrywki Mistrzostw Świata w
                siatkówce kobiet w kolejnych latach.
                Brak jakiejkolwiek strategii wybiegającej poza obszar miasta, które samo z
                siebie się nie wyżywi, jest największym minusem tych władz.
                W Łodzi, mimo że niedaleko nas i mmimo że też rządzą tam ludzie zbliżeni do
                PiSu, myśleną inaczej, perspektywicznie a nie docelowo na kampanię wyborczą.
                • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 11:07
                  Lublin musi wszystko robić sam - dopłaty z budżetu państwa naszego miasta nie
                  dotyczą. Warszawa dostaje na metro, Łódź na halę i strefy ekonomiczne, Wrocław
                  autostradę i strefy ekonomiczne a my nic. Samotni wśród łotrów.

                  I pomyśleć, że jeszcze są durnie, którzy się czepiają Pana Prezydenta że robi
                  tak dużo dla Lublina przy całkowitej wrogości władz w Warszawie. Dopiero teraz
                  rząd PiS obiecał drogi S17 i S19 miejmy nadzieję że powstaną. Ale żebyś
                  wiedział, jak Wrocław i Poznań się wściekają, że to my mamy dostać drogi
                  ekspresowe a nie oni. Przywykli do państwowego cyca i trudno ich odstawić, oj
                  trudni.
                  • bu2m Re: NIC! 15.10.06, 11:11
                    Lobbing. Niestety wybieramy takich posłów i senatorów. O ile pamiętam jak padało
                    Daewoo żaden z lubelskich posłów nie kiwnął palcem. Po prostu fabryka padła jak
                    zakład szewski.
                    Prawda jest jednak taka, że region najmniej oskubywany był za rządów lewicy.
                    • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 11:15
                      no ciekawe jak posłowie lubelscy mogli zapobiec upadkowi światowego koncernu.
                      Jak ty coś napiszesz, to boki zrywać.
                      • bu2m Re: NIC! 15.10.06, 11:21
                        Czy ty jesteś aż tak niemądry?
                        Czy ja napisałem że posłowie nie zrobili nic żeby ratować koncern Deaweoo przed
                        upadkiem? W momencie upadku fabryki robi się wszystko aby znaleźć inwestora.
                        Podejście by takie, że fabryka po prostu upadła, jak jedna z wielu. Z tymże ta
                        zatrudniała kilka tysięcy osób.
            • kadafi123 Re: NIC! 15.10.06, 10:35
              nie dopisałem jeszcze mojej ukochanej Koryznowej i odcinka od ronda pod Zamkiem
              do Kalinowszczyzny, razem z tą ulicą. Ruskiej też brakowało.
            • bu2m Re: NIC! 15.10.06, 10:36
              kadafi123 napisał:

              > Gość portalu: aron napisał(a):
              >
              > > Pruszon nic mi nie płaci. Popieram go za to że wyremontował Spółdzielczoś
              > ci
              > > Pracy, Jaczewskiego, Chodźki, Szeligowskiego i wiele innych ulic, no ale
              > te
              > > wyżej wymienione są dla mnie najważniejsze.
              >
              > Smorawińskiego, Andersa, Mełgiewska od Gospodarczej w górę, Hutnicza,
              > Łęczyńska, Męczenników Majdanka od Krańcowej na Zamość, Witosa od Makro na
              > Zamość, Kunickiego od Zemborzyckiej na Biłgoraj, Kraśnicka, Głęboka,
              > Warszawska, Kompozytorów Polski, Koncertowa, część Narutowicza, Fabryczna,
              > Racławickie, Armii Krajowej, Filaretów, Krochmalna, Nowy Świat, Długa,
              > Związkowa, Zemborzycka, Diamentowa, Janowska - dopisałem te wyremontowane
              > ulice, w dodatku z pięknymi ścieżkami rowerowymi.

              Plus do tego wszystkie mniejsze ulice na które bus Heńka nie zajeżdża. A to
              stanowi jakieś 95% ulic w mieście. Za to Heniek nie posiada się z radości że
              Pruszon wyremontował porządnie kilka ulic.

              > > Popieram Pruszona też dlatego, że np. Wasilewski chce wyrzucić dworzec PK
              > S na
              > > Klin. Sierakowska to wiadomo - gdyby wygrała to mielibyśmy w Lublinie obc
              > hody
              > > rewolucji październikowej i zaproszenie dla Hugo Chaveza
              >
              >
              > za miliony utiopione w hale na globusie, lodowisko i wycieczki po świecie bez
              > zadnych efektów tez go popierasz?

              Aron go popiera z powodu zgolenia wąsów.
              • aron2004 Re: NIC! 15.10.06, 11:10
                bu2m napisał:

                > Plus do tego wszystkie mniejsze ulice na które bus Heńka nie zajeżdża. A to
                > stanowi jakieś 95% ulic w mieście.

                Tamte ulice wyremontował wam Bryłowski, np. Kraśnicką.

                > Za to Heniek nie posiada się z radości że
                > Pruszon wyremontował porządnie kilka ulic.

                No pewnie, mam płakać, że Pruszon wyremontował SPółdzielczości Pracy?
        • kadafi123 Re: Ile Pruszon płaci aronowi? 15.10.06, 10:22
          Gość portalu: hmm... napisał(a):

          > widzisz u niego chocby slad myslenia..?

          traktuj to jako przenosnie ;D
    • krt_czart Proszę o przyhamowanie tej "dyskusji". 15.10.06, 10:45
      Wg Netykiety:
      Nie obrażaj i nie atakuj personalnie swoich rozmówców. Ignoruj trolle -
      użytkowników, których jedynym celem jest dokuczanie i krytykowanie. Twoje
      odpowiedzi na ich posty tylko ich zachęcą do dalszej działalności. Jeśli chcesz
      zwrócić komuś uwagę, zrób to kulturalnie, najlepiej na adres prywatny.
      Zgodnie z Regulaminem Forum wypowiedzi naruszające Netykietę mogą być usuwane.

      • kadafi123 Re: Proszę o przyhamowanie tej "dyskusji". 15.10.06, 10:49
        krt_czart napisał:

        > Wg Netykiety:
        > Nie obrażaj i nie atakuj personalnie swoich rozmówców. Ignoruj trolle -
        > użytkowników, których jedynym celem jest dokuczanie i krytykowanie. Twoje
        > odpowiedzi na ich posty tylko ich zachęcą do dalszej działalności. Jeśli
        chcesz
        >
        > zwrócić komuś uwagę, zrób to kulturalnie, najlepiej na adres prywatny.
        > Zgodnie z Regulaminem Forum wypowiedzi naruszające Netykietę mogą być usuwane.
        >

        to skoro taki jest ich cel to dlaczego nie można ich zbanować? sami na to
        pozwalacie żeby robił wiochę, nie reagujac.
      • bu2m Re: Proszę o przyhamowanie tej "dyskusji". 15.10.06, 11:03
        Proponuje dać bana aronowi aż do czasu wyborów.
        On mógłby robić karierę w Ministerstwie Propagandy.
        • sothink Re: Proszę o przyhamowanie tej "dyskusji". 15.10.06, 18:37
          Współczuje Wam takiego niewyedukowanego kretyna jak ARON2004.
          Przez takich jak on Polska wraca do 3 świata.
          • aron2004 Re: Proszę o przyhamowanie tej "dyskusji". 15.10.06, 18:44
            sothink napisał:

            > Współczuje Wam takiego niewyedukowanego kretyna jak ARON2004.

            Pozostań może na tym swoim wyedukowanym dolnym śląsku, który napisał maturę
            lepiej tylko od półniemieckiej Opolszczyzny
            • sothink Re: Proszę o przyhamowanie tej "dyskusji". 15.10.06, 21:27
              www.wprost.pl/ar/?O=44196
              Ciekawe co napiszesz:]
              Ale nie chcę bynajmniej dyskredytować tutaj Lublina a tylko Twoją wybitną tępotę
              umysłową.
              • aron2004 Re: Proszę o przyhamowanie tej "dyskusji". 15.10.06, 21:32
                Rankingi Wprost to osobna historia. Kiedyś był ranking jakości życia w
                poszczególnych miastach wojewódzkich. Białystok był o 10 miejsc wyżej, bo w
                Lublinie jest ponoć droższa szynka na bazarze.

                sothink napisał:


                > Ale nie chcę bynajmniej dyskredytować tutaj Lublina a tylko Twoją wybitną
                >tępot ę umysłową.

                Tępota umysłowa to w Polsce domena Dolnego Sląska. Mało brakowało, a
                napisalibyście maturę gorzej niż pół-niemiecka Opolszczyzna.
                • sothink Re: Proszę o przyhamowanie tej "dyskusji". 15.10.06, 21:57
                  Oki nie mam już czasu na pseudopolemikę z tobą, w każdym bądz razie widzę, że
                  tutaj też mają cię za "niepełnosprytnego".
                  Ludzie by chcieli tutaj zmian na lepsze, więcej inwestycji itp.
                  Życzę Lublinowi rozwoju, wizji, promocji i kolektywnego działania.
                  Obyście jak najmniej mieli ARONów, którzy swoją prymitywną postawą rujnują co to
                  dobre i rozwojowe.
                  Adios.
                  • aron2004 Re: Proszę o przyhamowanie tej "dyskusji". 15.10.06, 22:01
                    a ja zycze Dolnemu Slaskowi, zeby przy okazji kolejnej matury okazal sie lepszy
                    chocby od zachodniopomorskich PGRow.
      • Gość: wisia Re: Proszę o przyhamowanie tej "dyskusji". IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.06, 12:43
        i dlatego jeden watek juz usunales czart? gratuluje czujnosci..!! prawdziwie..
        sam sie domysl jaka!
        • Gość: fan To jego obowiązki służbowe + nadgorliwość lizusa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 19:39
          bu2m: Na forum kraj PiS płaci notorycznym prowokatorom za rozgrzeszanie swoich
          >kłamstw i skandali. Ciekawie ile u nas za taką obronę kandydata na prezydenta
          >dostaje aron? Swoimi wpisami broniącymi obecnego prezydenta poświadcza że jest
          >stroną w sprawie.
          >Jak myślicie? Ma postówkę, dniówkę, wierszówkę a może literówkę? No i ile za
          >taką posługę?

          Nic mu za to nie płaci (prywatnie) bo to jego obwiązek służbowy, dostaje
          wynagrodzenie, słuzbowego kompa z internetem i w ramach obowiązków ma być
          czujny i niszczyć wszyskie takie wątki na forum Lublin ponieważ jego pryncypał
          wbrew pozorom ogromnie przejmuje się ich ilością i treścią a przede wszystkim
          ich celnością!!!!.
          Myślę że ma też premię motywacyjną za zniszczenie szczególnie niewygodnych
          dyskusji forumowych co widać jak na dłoni w gorących okresach przedwyborczych,
          kiedy ma też najwyraźniej wysoko opłacone nadgodziny i nocki!!!!
          • aron2004 Re: To jego obowiązki służbowe + nadgorliwość liz 15.10.06, 19:43
            Gość portalu: fan napisał(a):


            > Nic mu za to nie płaci (prywatnie) bo to jego obwiązek służbowy, dostaje
            > wynagrodzenie, słuzbowego kompa z internetem i w ramach obowiązków ma być
            > czujny i niszczyć wszyskie takie wątki na forum Lublin ponieważ jego
            >pryncypał wbrew pozorom ogromnie przejmuje się ich ilością i treścią a przede
            >wszystkim ich celnością!!!!.

            A toś mnie rozsmieszył. Nie mam żadnego służbowego kompa i nikt mi nie płaci za
            pisanie. Pan Prezydent ma ważniejsze rzeczy na głowie niż czytanie forum.

            > Myślę że ma też premię motywacyjną za zniszczenie szczególnie niewygodnych
            > dyskusji forumowych co widać jak na dłoni w gorących okresach
            >przedwyborczych,
            > kiedy ma też najwyraźniej wysoko opłacone nadgodziny i nocki!!!!

            Śmiech na sali.
    • Gość: Kazio Re: Ile Pruszon płaci aronowi? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.06, 19:31
      Aron świetnie nadawał by się do jakiejś bojówki.
      Samodzielnie nie myśli a więc nie spowoduje np strzelaniny. Co mu ktoś powie to
      posłusznie i z uporem będzie we wszystkich możliwych sytuacjach powtarzał.
      Jest tak "ideowy", że jeśli trzeba będzie kogoś steroryzować w obronie własnych
      racji, to zrobi to bez wahania.
      Jedyna obawa to, ze zmanipuluje go jakaś sekta.
      • rilian Re: Ile Pruszon płaci aronowi? 15.10.06, 20:07
        ależ już go zgarnęła.

        smutne jest jedynie to, że ludzie, którzy puszczają pawia na widok jego postów
        (czy też przez wzgląd na ich jakość logiczną), dają się wmanewrowywać w
        nabijanie wątku, którego bohaterem jest osobnik o osobowości dość żałosnej,
        któremu radość niesamowitą czyni czytanie o sobie czegokolwiek, choćby i źle.
        ot, taka podnieta w jego błekitnym życiu, wypełnionym autozachwytem nad stylem
        swojej jazdy i poszukiwaniem wrogów tego, co w jego życiu jest cenne i ważne:
        busów i pana prezydenta.
    • Gość: borbali Lublin coraz ładniejszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 22:06
      Na forum trafiłem przypadkowo.Nie jestem z Lublina.W tym miescie bywam od czasu
      do czasu ok raz na rok.Bezstronnie mogę stwierdzić,że Lublin jest coraz
      ładniejszy i przestaje być zaściankiem.Dlatego gratuluję wam obecnych władz i
      radzę abyście nie zmieniali ich w następnej kadencji bo powiedzenie "zamienił
      stryjek siekierkę na kijek" będzie miało zastosowania w Lublinie.
      ----------------
      Kaczyści kłamią,bo prawda jest dla nich bolesna.
      • aron2004 Re: Lublin coraz ładniejszy 15.10.06, 22:07
        Gość portalu: borbali napisał(a):

        > Na forum trafiłem przypadkowo.Nie jestem z Lublina.W tym miescie bywam od
        >czasu do czasu ok raz na rok.Bezstronnie mogę stwierdzić,że Lublin jest coraz
        > ładniejszy i przestaje być zaściankiem.Dlatego gratuluję wam obecnych władz i
        > radzę abyście nie zmieniali ich w następnej kadencji bo powiedzenie "zamienił
        > stryjek siekierkę na kijek" będzie miało zastosowania w Lublinie.

        Gratuluje odwagi ze to napisales. Zaraz zostaniesz poczestowany stekiem bluzg
        ze strony połączonych sił dolnośląskich ciemniaków i lubelskich ZOMOwców.
        • Gość: borbali Re: Lublin coraz ładniejszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 22:12
          Nie kumam co Dolny Sląsk ma do Lublina.
          -------------------
          Kaczyści kłamią,bo prawda jest dla nich bolesna
          • aron2004 Re: Lublin coraz ładniejszy 15.10.06, 22:15
            Gość portalu: borbali napisał(a):

            > Nie kumam co Dolny Sląsk ma do Lublina.

            Mają kompleksy, bo u nich bardzo słabo wypada matura, a woj. lubelskie ma 3
            miejsce w Polsce.
            • Gość: borbali Re: Lublin coraz ładniejszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 22:25
              Skoro Lublin coraz bardziej oddala się od ciemnogrodu to jest pewne,że lubelscy
              wyborcy w następnych wyborach rozliczą kaczych oszustów.
              ------------------
              Kaczyści kłamią,bo prawda jest dla nich bolesna
              • aron2004 Re: Lublin coraz ładniejszy 15.10.06, 22:26
                Gość portalu: borbali napisał(a):

                > Skoro Lublin coraz bardziej oddala się od ciemnogrodu to jest pewne,że
                >lubelscy wyborcy w następnych wyborach rozliczą kaczych oszustów.

                Dzięki jednemu z tych "kaczych oszustów" Lublin jest coraz piękniejszy. Tak
                napisałeś.
                • Gość: borbali Re: Lublin coraz ładniejszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 22:37
                  Może wśród kaczorów jest w Lublinie jeden uczciwy.
                  -----------------
                  Kaczyści kłamią,bo prawda jest dla nich bolesna
                  • Gość: aron Re: Lublin coraz ładniejszy IP: *.lublin.enterpol.pl 16.10.06, 06:28
                    Gość portalu: borbali napisał(a):

                    > Może wśród kaczorów jest w Lublinie jeden uczciwy.

                    Na pewno jest. To Pan Prezydent Andrzej Pruszkowski.
                    • dociek Re: Lublin coraz ładniejszy 16.10.06, 13:17
                      Zaczynam teraz żałować Aron, że nie skorzystałem jednak z twojej propozycji
                      kandydowania na prezydenta Lublina. Bo jeżeli byś dotrzymał słowa z forum i tak
                      mnie popierał i promował jak liżesz d*** obecnemu najjaśniejszemu, to byś
                      rozwalił, przynajmniej na forum, cała moją potencjalną konkurencję do stolca na
                      Ratuszu. A tak, biedaku poświecasz swe wszelkie siły i "bezcenną argumentację"
                      dla "najjaśniejszego pana" i to praktycznie wbrew sobie brudzisz osobisty nosek
                      na brązowo cmokając jego sempiternę.
                      • Gość: aron Re: Lublin coraz ładniejszy IP: *.lublin.enterpol.pl 16.10.06, 16:44
                        no widzisz Doćku tak cię namawiałem do kandydowania a tobie się nie chciało.
                        Teraz za późno...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka