bu2m
15.10.06, 09:18
Na forum kraj PiS płaci notorycznym prowokatorom za rozgrzeszanie swoich
kłamstw i skandali. Ciekawie ile u nas za taką obronę kandydata na prezydenta
dostaje aron? Swoimi wpisami broniącymi obecnego prezydenta poświadcza że jest
stroną w sprawie.
Jak myślicie? Ma postówkę, dniówkę, wierszówkę a może literówkę? No i ile za
taką posługę?