Dodaj do ulubionych

Żeby starsi ludzie mogli przejść

20.01.07, 17:44
Co sądzicie o tym, żeby Prezydent Adam Wasilewski zainicjował ogólnomiejską
akcję na rzecz remontów chodników, które niestety w niektórych miejscach są
bardzo nierówne i starszym ludziom cięzko jest chodzić. Moim zdaniem na
początek można przesunąć na remonty chodników pieniądze przeznaczone na
komunikację nocną.
Obserwuj wątek
    • Gość: ef Re: Żeby starsi ludzie mogli przejść IP: *.it-net.pl 20.01.07, 18:04
      to moze chodniki zaczniemy remontowac , kiedy juz w lublinie zostana sami starsi
      ludzie :)
      • Gość: gosc Re: Żeby starsi ludzie mogli przejść IP: *.chello.pl 20.01.07, 18:16
        Starsi ludzie niech sobie kupią samochody!
        wtedy zaoszczedzimy na naprawie chodzników;)
        • natkaa66 Re: Żeby starsi ludzie mogli przejść 20.01.07, 18:25
          A za co mają kupić te auta?
          Za te bidne renciny?-jeśli im zostanie coś po wydatkach na leki?
          • aron2004 Re: Żeby starsi ludzie mogli przejść 20.01.07, 18:55
            nie wszędzie da się dojechać, tak że tam gdzie nie można dojechać chodniki
            powinny być wyremontowane
            • kadafi123 Re: Żeby starsi ludzie mogli przejść 20.01.07, 19:14
              pomidor
              • Gość: Anka kadafi! IP: *.chello.pl 20.01.07, 22:57
                Świetny pomysł!!! (z pomidorem). Jestem przeciwna niemiłemu dogryzaniu aronowi,
                ale Twoja reakcja bardzo mi się podoba. Proponuję zabawę w pomidora
                rozpowszechnić w kilku przypadkach:)
                • folkatka Re: kadafi! 21.01.07, 00:28

                  Ale o co Wam teraz chodzi?? Ja tez uwazam że liubelskie chodniki sa w fatalnym
                  stanie i fajnie by było gdyby zostały naprawione.
                  • folkatka Re: kadafi! 21.01.07, 00:41

                    Cheche, wyszło moje roztargnienie...nie bardzo przyjrzałam sie treści postu
                    otwierajacego watek i osobie która go załozyła....
                    POMIDOR
                  • aron2004 Re: kadafi! 21.01.07, 07:46
                    folkatka napisała:


                    > Ale o co Wam teraz chodzi?? Ja tez uwazam że liubelskie chodniki sa w fatalnym
                    > stanie i fajnie by było gdyby zostały naprawione.

                    W fatalnym to może nie, ale są miejsca gdzie faktycznie są niebezpieczne dla
                    starszych ludzi. Pasowałoby je naprawić zamiast dotować komunikację nocną.
                    • Gość: hg Re: kadafi! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.07, 09:08
                      pomidor
                    • rilian Re: kadafi! 21.01.07, 11:02
                      pomidor!
                      • Gość: Mister MR Re: kadafi! IP: *.chello.pl 21.01.07, 19:26
                        Pomidor
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka