aron2004
20.01.07, 17:44
Co sądzicie o tym, żeby Prezydent Adam Wasilewski zainicjował ogólnomiejską
akcję na rzecz remontów chodników, które niestety w niektórych miejscach są
bardzo nierówne i starszym ludziom cięzko jest chodzić. Moim zdaniem na
początek można przesunąć na remonty chodników pieniądze przeznaczone na
komunikację nocną.