Gość: ryża małpa Re: Lublin live w TVP1 IP: *.lublin.mm.pl 18.05.03, 22:23 Widzę , widzę...dobra promocja miasta ( choc jak dla mnie repertuar oazowo - smetny to nie jest cos co lubie ale cóż - taki chararkter uroczystości) ale mogli by pokazać Stare Miasto od jego najlepszej strony czyli troche w kierunku bramy grodzkiej. No i mama nadzieje że iluminację na Zamku zostawią. Odpowiedz Link Zgłoś
jetbang Re: Lublin live w TVP1 18.05.03, 23:01 Może nie smętny. Ale spokojny, mocniejsze uderzenie było wczoraj na feliniadzie. Byłem i tu i tu. Na placu zamkowym spokojnie dla rodziców i dzieci - bardzo miła i przyjazna atmosfera i takiż repertuar. Natomiast na feliniadzie można było sie wyszaleć Lady pank zawsze dobrze gra i jest niezła jazda. Pozdrawiam!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ronja Re: Lublin live w TVP1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.03, 23:20 Ja tez byłam i na Feliniadzie i pod Zamkiem - kurczę, fajerłorki to lepsze niż rok temu na Orkiestrze Św. Mikołaja pod Pałacem Kultury i Nauki! :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
izis_2003 Re: Lublin live w TVP1 18.05.03, 23:22 Tylko czemu ten LAdy PAnk się tak spóźnił kurka wodna ta cała Pizza Łomot już nie mieli repertuaru tylko Kto w styczniu urodzony polecieli... A pod zamkiem dziś były świetne sztuczne ognie suuuuper. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciupazka Re: Lublin Janowi Pawłowi II..... IP: *.it-net.pl 18.05.03, 23:29 ...w 83 rocznicę urodzin i 25 lecie Pontyfikatu. Dlaczego te uroczystości w Lublinie? Dwadzieścia parę lat tu spędził, związany z KUL , dlaczego nikt o tym nie napisze? Uszanujmy tak wielki autorytet, nie wstydźmy się wymienić jego imienia. Tytuł wątku nie oddaje treści . To nie Lublin jest podmiotem podczas tego spotkania młodych, artystów i społeczeństwa lubelskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryża małpa Re: Lublin Janowi Pawłowi II..... IP: *.lublin.mm.pl 18.05.03, 23:39 Ja mówię z mojej prywatnej "bezboznej" perspektywy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciupazka Re: Lublin Janowi Pawłowi II..... IP: *.it-net.pl 18.05.03, 23:49 Gość portalu: ryża małpa napisał(a): > Ja mówię z mojej prywatnej "bezboznej" perspektywy :-) Można być " bezbożnym" homo sapiens, ale rodaka tej klasy nalezy uszanować, jak również innych przeciwników z klasą i autorytetem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryża małpa Re: Lublin Janowi Pawłowi II..... IP: *.lublin.mm.pl 18.05.03, 23:53 A czy ja nie szanuję? Szanuję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciupazki Re: Lublin Janowi Pawłowi II..... IP: *.it-net.pl 19.05.03, 00:01 Ani z tytułu wątku, ani postów nie widać szacunku, niestety. Przykre to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ryża małpa Re: Lublin Janowi Pawłowi II..... IP: *.lublin.mm.pl 19.05.03, 10:02 Znowu to samo..Ja nie mówie , że nie szanuję. A że nie widać? Czy ja musze padac na kolana i piac w niebogłosy żeby było widać? Kolejny raz ktoś mi w POlsce wmawia, że nie wykazuje DOSTATECZNEGO szacunku dla Papieża, ten mój szacuneg według Was jakis taki lewy bo nie ida za nim dostaecznie nabożne zapewnienia i nie wznosze przy tym ocząt ku górze i minki w ciup nie robię. A ja sznuje Papieża, doceniam jego checi i wysiłki w napprawie świata ale przyznam się, że nie jestem doszczętnie zafascynowana jak większość rodaków ( nic w tym złego, wprost przeciwnie, tylko fajnie by było , gdyby za fanatyzmem w stosunku do Jego osoby szło zrozumienie i wprowadzanie w życie jego słów). Może powiem jeszcze dlaczego nie jestem doszczetnie zafascynowana. Po pierwsze: nie jestem katoliczka. Po drugie : słucham Papieża ( a nie tylko macham chorągiwekami ) i niektóre jego poglady mi sie nie podobaja ale rozumim, że stoi na straży pewnej tradycji ( można chyba nniezgaedzac się z NIEKTÓRYMI poglądami a osobe generalnie szanować, prawda?). Ja tu p[isze jak Lublin wypadł w tv a tu zaraz krzycza , że brak szacunku dla Papieża - sorry,nie widze związku. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AntyK Re: Lublin Janowi Pawłowi II..... IP: *.umcs.lublin.pl 19.05.03, 11:42 Popieram Cię w całości Ryża. Dewocja pokazowa, tak częsta wśród rodaków, z reguły nie ma u nich żadnego przełożenia na przestrzeganie w życiu norm propagowanych przez rzymskiego biskupa. Odpowiedz Link Zgłoś
rena_gd Re: Lublin Janowi Pawłowi II..... 19.05.03, 00:06 Ja też szanuję i bardzo mi było miło patrzeć na ten Lublin daleki i bliski, który tak uroczyście uczcił jubileusz... Papieżowi pewnie łza się w oku kręciła jeszcze bardziej niż mnie;)) Zazdroszczę, że mogliście tam być, bez względu na repertuar;)) Rena Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daff Lublin live - ZDJECIA IP: *.resetnet.pl 19.05.03, 00:49 Jak by ktos chcial zobaczyc kilka zdjec... markoff.org/sunday/. Tak na szybko wrzucone. Jakość średnia (ale to już moja wina ;)). Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
lodbrok Re: Lublin live - ZDJECIA 19.05.03, 09:20 Chyba trochę przesadzasz Ciupazko. Nie mozna zarzucać komuś że nie podkreśla czegoś jeśli w to nie wiezy i sam się do tego przyznaje. Najważniejsze żeby nie obrażać czyichś uczuć a to się przecież nie stało. Koncert był bardzo fajnie zrobiony i dla laików to jest istotne. Dla katolików istotnym jest, że był on uczczeniem urodzin papieża. I tyle.Pozdrówka:-) Odpowiedz Link Zgłoś
dociek Re: Lublin live w TVP1 19.05.03, 09:40 Ciekawi mnie, czy w naszym mocno "zahamowanym, nawet zacofanym integracyjnie" Lublinie, w którym koncert ku czci papieża, zgromadził takie (prawdopodobnie, niespotykane dotąd) tłumy widzów oraz jego wielbicieli, wyniki referendum będą tak samo jednoznacznie przejrzyste, jak uwielbienie i nieomal "uświęcenie" Karola Wojtyły. Na ile, Ci obecni na koncercie pójdą zagłosować zgodnie ze znaną powszechnie intencją ich najwyższego autorytetu i wzorca, papieża Polaka - "na tak" dla wspólnej Europy razem z Polską? Odpowiedz Link Zgłoś