Dodaj do ulubionych

piekna Helena

29.11.07, 14:25
ludziska kochani z Lublina. Jak dobrze pojdzie to jeszcze w tym roku
dostaniecie do zagospodarowania piekna Helene byla juz wojewode z
Lodzi.Bedzie nam troche zal. ale co zrobic. Nie ma mocnych .
Odchodzi i juz.
Obserwuj wątek
    • Gość: Aaa Re: piekna Helena IP: *.chello.pl 29.11.07, 14:33
      Powrócisz tu.....Jak bumerang. Niestety. I cała świta razem z nią
      też będzie do rozdyponowania. a w Łodzi to pewnie szapany
      strzelają :). SZCZĘŚLIWCY.
    • strzyga60 Re: piekna Helena 29.11.07, 14:40
      alez skad ta Pani jest nie tylko madra ale i piekna. Te Jej kreacje
      ta plynna wymowa i ta cala otoczka ,ktora sprawia, ze naprawde sie
      cieszymy ,ze zasili inne miasto.duzo dobrego z calego serca.
      • Gość: Aaa Re: piekna Helena IP: *.chello.pl 29.11.07, 15:00
        Kreacje podobno rodem z lubelskiego targu, a co, nie byle jakie z
        Tuszyna :):):).
    • Gość: Aaa Re: piekna Helena IP: *.chello.pl 29.11.07, 15:26
      www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071129/LUBLIN/71129010
      To nie jest smieszne. Gwiazdy Lubelszczyzny są coraz bardziej, jakby
      tu powiedzieć, ciekawe..... Właśnie domagam się współczucia, kolego
      po przejściach.
      • Gość: wspolczujaca Re: piekna Helena IP: *.toya.net.pl 29.11.07, 17:33
        mialam tesciowa Gienke podobna. NIe zazdroszcze. moze
        Helenka by byla lepsza?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka