strzyga60 29.11.07, 14:25 ludziska kochani z Lublina. Jak dobrze pojdzie to jeszcze w tym roku dostaniecie do zagospodarowania piekna Helene byla juz wojewode z Lodzi.Bedzie nam troche zal. ale co zrobic. Nie ma mocnych . Odchodzi i juz. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Aaa Re: piekna Helena IP: *.chello.pl 29.11.07, 14:33 Powrócisz tu.....Jak bumerang. Niestety. I cała świta razem z nią też będzie do rozdyponowania. a w Łodzi to pewnie szapany strzelają :). SZCZĘŚLIWCY. Odpowiedz Link Zgłoś
strzyga60 Re: piekna Helena 29.11.07, 14:40 alez skad ta Pani jest nie tylko madra ale i piekna. Te Jej kreacje ta plynna wymowa i ta cala otoczka ,ktora sprawia, ze naprawde sie cieszymy ,ze zasili inne miasto.duzo dobrego z calego serca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aaa Re: piekna Helena IP: *.chello.pl 29.11.07, 15:00 Kreacje podobno rodem z lubelskiego targu, a co, nie byle jakie z Tuszyna :):):). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aaa Re: piekna Helena IP: *.chello.pl 29.11.07, 15:26 www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071129/LUBLIN/71129010 To nie jest smieszne. Gwiazdy Lubelszczyzny są coraz bardziej, jakby tu powiedzieć, ciekawe..... Właśnie domagam się współczucia, kolego po przejściach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wspolczujaca Re: piekna Helena IP: *.toya.net.pl 29.11.07, 17:33 mialam tesciowa Gienke podobna. NIe zazdroszcze. moze Helenka by byla lepsza? Odpowiedz Link Zgłoś