Dodaj do ulubionych

Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromitacja?

26.05.08, 16:11
www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080524/POWIAT16/474544438
Obserwuj wątek
    • Gość: aron Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit IP: *.lublin.enterpol.pl 26.05.08, 18:16
      no cóż, widocznie w Polsce nie ma większego zapotrzebowania na
      piosenkę rosyjską, tym bardziej gdy można sobie jej posłuchać na
      youtube
      pl.youtube.com/watch?v=uEp-lnpVkls
      • opornik4 Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit 27.05.08, 01:53
        To Rosjanie maja w d... wystepy w Polsce.Oni teraz sie cenia
        i za prawdziwa kase spiewaja - na Zachodzie.
        Zreszta w Moskwie tez moga sporo zarobic,taki kraj,jak Polska
        to dla nich peryferie.
        • Gość: aron Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit IP: *.lublin.enterpol.pl 27.05.08, 07:27
          gdyby u nas chciały ich słuchać miliony, to kasa by się dla nich
          znalazła nie bój się. Skoro taka np. Celine Dion przyjeżdża do
          Polski, bo wie że zarobi to i Rosjanie by przyjechali.
          • tajnos.agentos Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit 27.05.08, 07:53
            Zlikwidować festiwal piosenki rosyjskiej w Zielonej gurze,
            zaoszczędzone środki przeznaczyć na festiwal piosenki maryjnej w
            Toruniu.
            • tajnos.agentos Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit 27.05.08, 07:53
              Oczywiście, Zielonej Górze.
              • aron2004 Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit 27.05.08, 08:01
                nie trzeba likwidować. Sam umrze śmiercią naturalną.
                • Gość: miron Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.08, 17:28
                  lubie rosyjskie piosenki, moze sie ten festiwal rozwinie,
                  • Gość: Joanna Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit IP: *.lublin.mm.pl 29.06.08, 17:32
                    Tyle stacji telewizyjnych,a wszystkie boją tego festiwalu. Wstyd!
                • Gość: Joanna Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit IP: *.lublin.mm.pl 29.06.08, 17:33
                  My,aronku,na pewno...
                  • elan13 Rosjanki - TAK 29.06.08, 17:52
                    Rosjanki - TAK
                    komunizm - NIE

                    rosjskie piosenki - TAK
                    festiwal w Zielonej Górze - NIE
                    • _aaa_ Re: Rosjanki - TAK 29.06.08, 18:42
                      elan13 napisał:

                      > Rosjanki - TAK
                      > komunizm - NIE
                      >
                      > rosjskie piosenki - TAK
                      > festiwal w Zielonej Górze - NIE


                      elanie, Twoja ulubiona Natasza jakoś sie nim nie brzydzi:)
                      • elan13 Re: Rosjanki - TAK 29.06.08, 23:47
                        _aaa_ napisała:

                        > elan13 napisał:
                        >
                        > > Rosjanki - TAK
                        > > komunizm - NIE
                        > >
                        > > rosjskie piosenki - TAK
                        > > festiwal w Zielonej Górze - NIE
                        >
                        >
                        > elanie, Twoja ulubiona Natasza jakoś sie nim nie brzydzi:)

                        Ja też się nie brzydzę festiwalem w Zielonej Górze, tylko uważam,
                        że miał kiepską historię i kojarzył się źle. Dlatego też powinien
                        zniknąć.
                        • tajnos.agentos Re: Rosjanki - TAK 30.06.08, 08:31
                          Elanobawełna też ma kiepską historię, a Ty jakoś nie znikasz...:-P
                          • elan13 Re: Rosjanki - TAK 30.06.08, 21:40
                            tajnos.agentos napisał:

                            > Elanobawełna też ma kiepską historię, a Ty jakoś nie znikasz...:-P

                            Bo ja jestem elan od el-ement an-tysocjalistyczny, a nie od elany
                            ani nawet elanobawełny.
                            • tajnos.agentos Re: Rosjanki - TAK 01.07.08, 07:48
                              A gdzieś Ty, pajacu widział socjalizm??? Z Korei Pn. wróciłeś, czy z
                              Kuby?
                              • joannabarska Re: Rosjanki - TAK 01.07.08, 14:35
                                Mam w zestawie Multimedium i stację rosyjską. Czasem posłucham
                                pieknych piosenek, a wy róbcie sobie, co chcecie.
                              • elan13 Re: Rosjanki - TAK 01.07.08, 18:59
                                tajnos.agentos napisał:

                                > A gdzieś Ty, pajacu widział socjalizm??? Z Korei Pn. wróciłeś,
                                czy z Kuby?

                                Tajnos, patafianie, Ty musiałeś historię i WOS zaliczać na tajnych
                                kompletach.
                                • Gość: Bartosz Festiwal Kultury Żydowskie w Krakowie dobry jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.08, 07:53
                                  a rosyjski zły ?
                                  • elan13 Re: Festiwal Kultury Żydowskie w Krakowie dobry j 06.07.08, 13:31
                                    Gość portalu: Bartosz napisał(a):

                                    > a rosyjski zły ?

                                    Dobrze, że jest, bo skoro jest, to nie uwiarygadnia żydowskiej
                                    śpiewki o wyjątkowym polskim antysemityźmie. Ale czy jest dobry?
                                    Kwestia gustu. Ja osobiście za folkolorem pejsatych nie przepadam.

                                    Co do rosyjskiego - niech sobie będzie festiwal kultury rosyjskiej,
                                    ale nie jako kontynuacja tego z czasów PRL-owskich, będącego
                                    symbolem komunistycznego zniewolenia, farsą demonstracji przyjaźni
                                    polsko-radzieckiej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka