joannabarska 26.05.08, 16:11 www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080524/POWIAT16/474544438 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: aron Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit IP: *.lublin.enterpol.pl 26.05.08, 18:16 no cóż, widocznie w Polsce nie ma większego zapotrzebowania na piosenkę rosyjską, tym bardziej gdy można sobie jej posłuchać na youtube pl.youtube.com/watch?v=uEp-lnpVkls Odpowiedz Link Zgłoś
opornik4 Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit 27.05.08, 01:53 To Rosjanie maja w d... wystepy w Polsce.Oni teraz sie cenia i za prawdziwa kase spiewaja - na Zachodzie. Zreszta w Moskwie tez moga sporo zarobic,taki kraj,jak Polska to dla nich peryferie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aron Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit IP: *.lublin.enterpol.pl 27.05.08, 07:27 gdyby u nas chciały ich słuchać miliony, to kasa by się dla nich znalazła nie bój się. Skoro taka np. Celine Dion przyjeżdża do Polski, bo wie że zarobi to i Rosjanie by przyjechali. Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit 27.05.08, 07:53 Zlikwidować festiwal piosenki rosyjskiej w Zielonej gurze, zaoszczędzone środki przeznaczyć na festiwal piosenki maryjnej w Toruniu. Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit 27.05.08, 07:53 Oczywiście, Zielonej Górze. Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit 27.05.08, 08:01 nie trzeba likwidować. Sam umrze śmiercią naturalną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miron Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.08, 17:28 lubie rosyjskie piosenki, moze sie ten festiwal rozwinie, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joanna Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit IP: *.lublin.mm.pl 29.06.08, 17:32 Tyle stacji telewizyjnych,a wszystkie boją tego festiwalu. Wstyd! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joanna Re: Fest.Piosenki Rosyjskiej w Ziel. G.-kompromit IP: *.lublin.mm.pl 29.06.08, 17:33 My,aronku,na pewno... Odpowiedz Link Zgłoś
elan13 Rosjanki - TAK 29.06.08, 17:52 Rosjanki - TAK komunizm - NIE rosjskie piosenki - TAK festiwal w Zielonej Górze - NIE Odpowiedz Link Zgłoś
_aaa_ Re: Rosjanki - TAK 29.06.08, 18:42 elan13 napisał: > Rosjanki - TAK > komunizm - NIE > > rosjskie piosenki - TAK > festiwal w Zielonej Górze - NIE elanie, Twoja ulubiona Natasza jakoś sie nim nie brzydzi:) Odpowiedz Link Zgłoś
elan13 Re: Rosjanki - TAK 29.06.08, 23:47 _aaa_ napisała: > elan13 napisał: > > > Rosjanki - TAK > > komunizm - NIE > > > > rosjskie piosenki - TAK > > festiwal w Zielonej Górze - NIE > > > elanie, Twoja ulubiona Natasza jakoś sie nim nie brzydzi:) Ja też się nie brzydzę festiwalem w Zielonej Górze, tylko uważam, że miał kiepską historię i kojarzył się źle. Dlatego też powinien zniknąć. Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Rosjanki - TAK 30.06.08, 08:31 Elanobawełna też ma kiepską historię, a Ty jakoś nie znikasz...:-P Odpowiedz Link Zgłoś
elan13 Re: Rosjanki - TAK 30.06.08, 21:40 tajnos.agentos napisał: > Elanobawełna też ma kiepską historię, a Ty jakoś nie znikasz...:-P Bo ja jestem elan od el-ement an-tysocjalistyczny, a nie od elany ani nawet elanobawełny. Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: Rosjanki - TAK 01.07.08, 07:48 A gdzieś Ty, pajacu widział socjalizm??? Z Korei Pn. wróciłeś, czy z Kuby? Odpowiedz Link Zgłoś
joannabarska Re: Rosjanki - TAK 01.07.08, 14:35 Mam w zestawie Multimedium i stację rosyjską. Czasem posłucham pieknych piosenek, a wy róbcie sobie, co chcecie. Odpowiedz Link Zgłoś
elan13 Re: Rosjanki - TAK 01.07.08, 18:59 tajnos.agentos napisał: > A gdzieś Ty, pajacu widział socjalizm??? Z Korei Pn. wróciłeś, czy z Kuby? Tajnos, patafianie, Ty musiałeś historię i WOS zaliczać na tajnych kompletach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartosz Festiwal Kultury Żydowskie w Krakowie dobry jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.08, 07:53 a rosyjski zły ? Odpowiedz Link Zgłoś
elan13 Re: Festiwal Kultury Żydowskie w Krakowie dobry j 06.07.08, 13:31 Gość portalu: Bartosz napisał(a): > a rosyjski zły ? Dobrze, że jest, bo skoro jest, to nie uwiarygadnia żydowskiej śpiewki o wyjątkowym polskim antysemityźmie. Ale czy jest dobry? Kwestia gustu. Ja osobiście za folkolorem pejsatych nie przepadam. Co do rosyjskiego - niech sobie będzie festiwal kultury rosyjskiej, ale nie jako kontynuacja tego z czasów PRL-owskich, będącego symbolem komunistycznego zniewolenia, farsą demonstracji przyjaźni polsko-radzieckiej. Odpowiedz Link Zgłoś