Forum   polska piłka nożna

polska piłka nożna

(12 wyniki)
  • Mam dość tej ciągłej żenady w pucharach, tej ofermowatej reprezentacji. Czy jest inny kraj w Europie, z 38 milionami mieszkańców, który ma w ogóle sport na tak niskim poziomie jak Polska? Czy my jesteśmy mistrzami tylko w łapówkarstwie? Przypomina mi się scena z "Piłkarskiego Pokera" - "Cukrownik gra o wejście do B-Klasy, musi wygrać 5:0". Korupcja na najniższych szczeblach.
  • Zamiast rozkręcić "przedsiebiorstwo" przynoszące pokaźne zyski na zdrowych zasadach, to ten człowiek cały czas trwa przy starym systemie. Systemie który coraz bardziej, z roku na rok, staje się anachroniczny. Oczywiscie wiadomo o co chodzi. Chodzi o stołeczki i ciepłe posadki z wysoką pensyjką, jednak takie same posadki bedą do obsadzenia wtedy kiedy PZPN bedzie przedsiebiorstwem takim jak np NBA, ba te pensyjki będą wtedy nawet wieksze. Ale jest jedno ale. 1. W takim systemie (n...
  • Proponuję zamieszczenie w poniższym wątku wszelkich porad dla trenerów i działaczy piłkarskich w naszym kraju, co zrobić żeby w przyszłości Polska drużyna grała na światowym poziomie i wygrywała ważne mecze a piłkarze nie gadali głupot w wywiadach? Może wykorzystają nasze pomysły?? Pozdrawiam. Porada na początek: wyjaśnić wszystkim polskim zawodnikom jeszcze raz zasady gry w piłkę nożną z naciskiem na objaśnienie warunków zwycięistwa.
  • Czy długo jeszcze będzie nas, polskich kibiców, kompromitowało to gówno ?
  • Proponuję w kolejnym sondażu "Gazety" postawić pytanie: "Czy M. Listkiewicz powinien odejść z PZPN-u", ew. "Czy PZPN w twoim mniemaniu działa na rzecz podniesienia poziomu polskiej piłki nożnej" Rok temu pośrednio przyczyniliście się do doprowadzenia reprezentacji do obecnego stanu. Może pora naprawić ten błąd i tym razem "obalić" właściwego człowieka???
  • od 1990 r Polska w piłce nożnej nie uzyskała żadnego sukcesu
  • Bardzo wywazona wypowiedz. Powodzenia panie Jacku.
  • Dla Polaków udział w Mistrzostwach Świata już się zakończył, więc pora na garść pomundialowych refleksji. Nie będę pisał o samej grze naszej drużyny narodowej, bo o tym napisano i napiszę się jeszcze wiele słów. Chciałbym się raczej skupić na praprzyczynach obecnej sytuacji polskiej piłki nożnej. A są one według mnie dwie (przynajmniej te podstawowe). Ktoś niedawno w telewizji powiedział, że poziom naszej drużyny narodowej należy tłumaczyć tym, że nie mamy obecnie talentów na miarę...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się