Dodaj do ulubionych

Brawo Irlandia!!!!!!!!!!!!!1

13.06.08, 16:11
w Polsce i w UE zapomniano o pomiocie czyli o czlowieku
za nas zadecydowali urzedasy z mysla o kasie dla siebie
potraktowali nas jak motloch , ktorym trzeba sterowac
gratuluje Irlandczykom silnej postawy
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Brawo Irlandia!!!!!!!!!!!!!1 IP: *.icpnet.pl 13.06.08, 23:10
      popieram Irlandie brawo.
      • Gość: Janek gest Kozakiewicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.08, 11:04
        a pamietasz ten szum TVNu jak Prezydent nie chcial podpisac w ciemno
        caly swiat mial sie z nas smiac i caly swiat mial sie z tego powodu
        zawalic
        gdyby Polacy tak zadecydowali nawet Euro nie byloby wazne
        oj by sie dzialo
        dosc kolchozow!!!!!!!!!!!!
        • tajnos.agentos Re: gest Kozakiewicza 14.06.08, 11:09
          A mi w UE jest dobrze i wcale nie mam zamiaru stąd uciekać.:-P
          • malpiarnia Re: gest Kozakiewicza 14.06.08, 11:59
            Traktat nie dotyczy ucieczki z UE
            • tajnos.agentos Re: gest Kozakiewicza 14.06.08, 12:51
              Nieee? A czegooo?:-PPP
              • robertw18 Re: gest Kozakiewicza 14.06.08, 15:00
                Raczej dotyczy centralizacji, jak niektórzy pisali...
                I zwiększenia wpływów dużego państwa - Niemiec.
                Pozdr.
        • Gość: rozbawiony Re: gest Kozakiewicza IP: *.speed-net.pl 15.06.08, 08:41
          Jak w ciemno? Przecież ten traktat to wielki sukces negocjacyjny team'u Lecha
          Kaczyńskiego, który 3 dni i 3 noce twardo negocjował (zabrał ze sobą w tym celu
          3 koszule na zmianę), aż Merkel musiała do Polski dzwonić, aby jeszcze
          negocjować z ówczesnym premierem Jarkiem Kaczyńskim, który na szczyt nie
          pojechał. Tekst traktatu to był wielki sukces PiSu, tak mówili wszyscy politycy
          tej partii. Fotyga też tak mówiła, choć nie potrafiła wyjaśnić na czym ten
          sukces polegał.
    • Gość: 0,7l a Gruzini myslą, że ktoś ich do UE IP: *.speed-net.pl 14.06.08, 12:05
      kiedyś przyjmie, może po 2150, jak jeszcze UE będzie istnieć...
      • Gość: Grześ Na kolanach! IP: *.lublin.mm.pl 14.06.08, 13:52
        Oddawajmy pieniądze Unii Europejskiej i na kolanach przed Łukaszenką!
        • Gość: gosc. Re: Na kolanach! IP: *.hsd1.wa.comcast.net 14.06.08, 21:06
          Chwala Irlandii ktora broni honoru Europy,niechcemy
          eurokolchozu ktory ogranicza wolnosc narodow! Malo macie
          przykladow jak UE robi w "balona" Polakow.
    • Gość: Tomasz. Niestety globaliści nie popuszczą. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.08, 22:37
      Mają za sobą finanse i wrzaskliwe media i dalej będą forsować swój
      New World Order nawet wbrew woli ludzi. A Europejczycy nie chcą
      Eurokołchozu. Tego chcą tylko lichwiarze wiadomego pochodzenia,
      którzy dla zysku i władzy nad światem gotowi są rozpętać kolejną
      wojnę światową i wymordować 80% ludzkości.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka