malpiarnia 13.06.08, 16:11 w Polsce i w UE zapomniano o pomiocie czyli o czlowieku za nas zadecydowali urzedasy z mysla o kasie dla siebie potraktowali nas jak motloch , ktorym trzeba sterowac gratuluje Irlandczykom silnej postawy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc Re: Brawo Irlandia!!!!!!!!!!!!!1 IP: *.icpnet.pl 13.06.08, 23:10 popieram Irlandie brawo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek gest Kozakiewicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.08, 11:04 a pamietasz ten szum TVNu jak Prezydent nie chcial podpisac w ciemno caly swiat mial sie z nas smiac i caly swiat mial sie z tego powodu zawalic gdyby Polacy tak zadecydowali nawet Euro nie byloby wazne oj by sie dzialo dosc kolchozow!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tajnos.agentos Re: gest Kozakiewicza 14.06.08, 11:09 A mi w UE jest dobrze i wcale nie mam zamiaru stąd uciekać.:-P Odpowiedz Link Zgłoś
malpiarnia Re: gest Kozakiewicza 14.06.08, 11:59 Traktat nie dotyczy ucieczki z UE Odpowiedz Link Zgłoś
robertw18 Re: gest Kozakiewicza 14.06.08, 15:00 Raczej dotyczy centralizacji, jak niektórzy pisali... I zwiększenia wpływów dużego państwa - Niemiec. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rozbawiony Re: gest Kozakiewicza IP: *.speed-net.pl 15.06.08, 08:41 Jak w ciemno? Przecież ten traktat to wielki sukces negocjacyjny team'u Lecha Kaczyńskiego, który 3 dni i 3 noce twardo negocjował (zabrał ze sobą w tym celu 3 koszule na zmianę), aż Merkel musiała do Polski dzwonić, aby jeszcze negocjować z ówczesnym premierem Jarkiem Kaczyńskim, który na szczyt nie pojechał. Tekst traktatu to był wielki sukces PiSu, tak mówili wszyscy politycy tej partii. Fotyga też tak mówiła, choć nie potrafiła wyjaśnić na czym ten sukces polegał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 0,7l a Gruzini myslą, że ktoś ich do UE IP: *.speed-net.pl 14.06.08, 12:05 kiedyś przyjmie, może po 2150, jak jeszcze UE będzie istnieć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grześ Na kolanach! IP: *.lublin.mm.pl 14.06.08, 13:52 Oddawajmy pieniądze Unii Europejskiej i na kolanach przed Łukaszenką! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc. Re: Na kolanach! IP: *.hsd1.wa.comcast.net 14.06.08, 21:06 Chwala Irlandii ktora broni honoru Europy,niechcemy eurokolchozu ktory ogranicza wolnosc narodow! Malo macie przykladow jak UE robi w "balona" Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomasz. Niestety globaliści nie popuszczą. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.08, 22:37 Mają za sobą finanse i wrzaskliwe media i dalej będą forsować swój New World Order nawet wbrew woli ludzi. A Europejczycy nie chcą Eurokołchozu. Tego chcą tylko lichwiarze wiadomego pochodzenia, którzy dla zysku i władzy nad światem gotowi są rozpętać kolejną wojnę światową i wymordować 80% ludzkości. Odpowiedz Link Zgłoś