freon
13.01.02, 23:57
Ogladalam w TV. Lublin wypadl nadspodziewanie dobrze. O niebo lepiej niz np.
Poznan, ktory byl bardzo cienki. Lublin bardzo mi sie podobal. Pozdrowienia i
podziekowania dla tych, ktorzy sie do tego przyczynili. Nie bylabym soba,
gdybym nie miala jakiegos ale - dlaczego ci prowadzacy tak strasznie krzyczeli.
Najwieksza kakofonia ze wszystkich miast :))))))))