Gość: sdh
IP: *.pl / *.lublin.enterpol.pl
06.06.05, 08:19
co sądzicie o takim pomyśle żeby MPK Łódź zakupiło jakieś używane pociągi z
Niemiec i prowadziło przewozy na trasie Łódź - Warszawa?
takie sprzęty jeździłby do Warszawy np. co 2 godziny w atrakcyjnej cenie i bez
przystanków po drodze.
byłaby to konkurencja dla PKP które jak wiadomo Łódź olewają
a gdyby ten pomysł wypalił to może warto by było uruchomić pociągi MPK do
innych miast np. Wrocławia, Krakowa itp.
co Wy na to?