Forum   kotowate

kotowate

(3 wyniki)
  • kotowate uwalaja swoje pregowane cialko w poprzek sciezki i usypiaja snem sprawiedliwego. przechodzaca antykopka potyka sie o pregi i robiac artystyczne koziolki w powietrzu lamie sobie karczek. halas spowodowany tragiczna smiercia slepej plowej zwierzynki budzi kotowatego. przeciagajac sie i mrauczac pregowaty przeciera oczka, patrzy na antylopke i stwierdza: "wooooow, polowanie mam we krwi" Pozdrawiam kotowate, szczegolnie te pregowane:)))))
  • Czy ktos z Was ma kota, ktory wcale nie ociera sie o nogi? I nie przychodzi na kolana? Bo ja mam taki egzemplarz! Czy to przejsciowe, czy ten typ tak ma? Wszystkie znajome koty to przynajmniej o nogi sie ocieraja, a moja kotka nie! I mimo, ze jest pieszczochoa to wcale nie wskakuje na kolana, tylko na ramie! I do tego wcale nie lubi mojego lozka, ale to, musze przyznac, wcale mnie nie martwi!
  • szłam sobie prawą stroną pocztowej od kościoła w towarzystwie nietubylca tuż przed ściegiennego jest jakaś hurtownia czegoś tam, z wjazdem na podwórze - i na tym wjeździe stoi sobie cuś, jakby słupek, na biało i czerwono pomalowany, który we mnie nie wyzwolił najlżejszych skojarzeń, natomiast nietubylec się żywo zainteresował. podobno jest to stacja benzynowa najdalej z tuż po wojnie, a może i wcześniejsza, zabytek techniczny, godzien uwzględnienia i podziwu to może jakaś jed...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się